420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Londýnský veletrh WEBA a návštěva jazykových škol v Anglii

Cena
Od
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Londýnský veletrh WEBA a návštěva jazykových škol v Anglii

Londýnský veletrh WEBA a návštěva jazykových škol v Anglii

Během tohoto týdne jsme se zúčastnili veletrhu jazykových škol WEBA WORLD, kde jsme se jako agenti setkali s několika zajímavými jazykovými školami. Veletrh se konal ve dnech 1. až 3. prosince 2015 v hotelu Heston Hyde nedaleko letiště Heathrow. Navázali jsme tak novou spolupráci například s internátní a denní školou v Anglii, Claremont School, která nabízí jak klasické středoškolské studium, tak i letní mládežnické jazykové kempy zaměřené na sport. Mezi další školy, které nás velmi zaujaly, patří Vysoká a vyšší odborná škola hotelnictví Vatel ve švýcarském městě Martigny. Tato škola nabízí programy zaměřené na management pohostinství a má pobočky i v jiných městech po celém světě. Část studia tak můžete strávit v jiné zemi, například v Singapuru!

20151204_194137

Také jsme navštívili jazykovou školu English in Margate v jihovýchodní Anglii, se kterou jsme již dlouhá léta v kontaktu. Uvítal nás zde sám majitel jazykové školy, milý pan Adam Wilton, který nám ukázal prostory této skvělé a velmi kvalitní jazykové školy u moře. Večer jsme strávili společně v příjemné restauraci debatováním o všech možných programech, které tato jazyková škola zájemcům nabízí.

Veškeré nové informace o jazykových školách a jejich studijních či pracovních programech najdete klasicky na našem webu a nově také na Facebooku.

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty
KONZULTACE ZDARMA