Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Novinky a speciální akce

Výběr novinek, speciálních akcí a slev v oblasti vzdělávání v zahraničí.

Kam lze již cestovat za angličtinou bez karantény?

14/07/2020

Dobré zprávy máme z Anglie a Malty, které se nám již otevřely nejenom pro cestování, ale i pro jazykové kurzy angličtiny a studiem. Irsko a Skotsko nadále uplatňují 14 denní karanténu, která by se podle posledních zpráv měla na konci července též zrušit.

Seznam zemí, které jsou vyjmuty z povinné karantény najdete níže:

  • pro Maltu klikněte zde
  • pro Anglii klikněte zde

Jazykové školy nabízejí pro nadcházející období zajímavé slevy, aby co nejrychleji přilákaly studenty angličtiny.

Neváhejte a využijte této příležitosti.

 

Malta se otevírá pro jazykové pobyty

26/06/2020

Dobré zprávy z Malty. Od 1.7. se otevírá letiště a nebude ani vyžadováno nošení roušek. Dle Forbes se Malta umístila jako 44 nejbezpečnější země v počtu případů Covid, hned za Českou Republikou.

Rodinná jazyková škola BELS k tomuto datu též zahajuje výuku angličtiny ve svým třech lokalitách na Maltě. Nabízí zajímavé letní slevy pro dospělé, zejména tento rok neúčtuje příplatek za hlavní sezónu.

2 týdenní jazykový pobyt s 15 hodinami angličtiny v červenci nebo srpnu stojí 800 EUR, oproti standardní ceně 1250 EUR.

Pro více informací jsme Vám k dispozici.

Jazyková škola FU na ostrově Tenerife otevírá venkovní třídy k 6. červenci 2020

11/06/2020

Mezinárodní akademie FU patří určitě k nejzajímavějším jazykovým školám španělštiny, kterou našim studentům můžeme s radostí doporučit. Škola se nachází ve městě Puerto de la Cruz na ostrově Tenerife a její kvalitu garantuje Instituto Cervantes.

Jazyková škola zde nabízí standardní i intenzivní kurzy španělštiny pro dospělé i jazykové kurzy pro děti a mládež s nástupními termíny po celý rok. Škola si vytvořila vlastní výukový systém dělený do 24 úrovní pro získání komunikativní znalosti jazyky, popř. 48 úrovní pro dokonalou znalost jazyka Master.

Momentálně se pracuje na zahájení výuky k 6. červenci 2020. Jak nám zmínil zakladatele a ředitel pan Frank Sellingsloh

Podařilo se vytvořit pět venkovních tříd, studenti se mohou učit venku mimo uzavřené prostory, užijí se dostatek sluníčka i zdravého přímořského vzduchu.

Zaujala Vás tato jazyková škola - neváhejte nám napsat nebo si přečíst více zde.

10 dalších lekcí zdarma s Gateway School na Maltě

30/05/2020

Jazyková škola GSE zvládla poslední týdny s obrovským úspěchem díky virtuální výuce. Momentálně studuje na škole 90 studentů v rozličných typech online kurzů a zájem narůstá, i když by v červenci mohla být běžná výuka obnovena. Pan ředitel předpokládá zahájení provozu leteckého spojení kolem poloviny června a v červenci otevření poté jazykových škol. Maltská vláda také zmínila ČR jako zemi s málo případy koronaviru, se kterou lze navázat spojení bez obav.

Gateway school of English patří určitě mezi nejlepší jazykové školy na Maltě. Poloha školy je skoro ideální, v klidné rezidenční maltské čtvrti, jen pár minut od moře nebo pobřežní kolonády a kulturního centra. Tato menší rodinná škola byla založena v roce 1992. Už když jsem se poprvé kolem roku 2000 setkala s marketingovým ředitelem této školy panem Karlem Sammutem, tušila jsem, že školu mohu ihned zařadit mezi kvalitní a spolehlivé partnery. Majitelé školy při zahájení činnosti zakoupili dvě krásné budovy, z nichž jedna je škola s učebnami a druhá sousedící je rezidence s ubytováním v různých typech pokojů i s možností vaření v moderní kuchyni.

Pro podporu činnosti a oživení škol na podzim a v zimě nabízí škola 10% slevu na ubytování ve studentské rezidenci a zdarma 10 lekcí výuky týdně. To znamená, že při objednávce 20 lekcí angličtiny, obdržíte 10 dalších lekcí zdarma. Tato skvělá nabídka platí od října do března 2021, doporučujeme.

Více se o této jazykové škole můžete dozvědět zde.

 

 

10 lekcí týdně online za 2355 Kč s CES

24/05/2020

Jazyková škola CES Centre of English Language Studies získala již mnohokrát ocenění jako nejlepší škola a oslavila již 40.výročí založení. Škola působí hlavně v Irsku a v Anglii, výuku angličtiny nabízí v Dublinu, Londýně, Worthingu, Harrogate, Oxfordu, Leedsu a Brightonu, jednu pobočku má i v Edinburghu a jednu v Torontu.

Jazyková škola nabízí jako i řada jiných vzhledem ke složité situaci cestování, nemožnosti fyzického studia v zahraničí, virtuální výuku anglického jazyka přes platformu Zoom. Tato škola má velmi propracovaný systém online výuky, který je flexibilní, cenově dostupný, interaktivní a rozvíjí v širokém měřítku řadu vědomostí i znalostí.

Cena každého jazykového kurzu, do kterého se přihlásíte, zahrnuje přístup k online platformě školy. Znamená to, že lze využívat kvalitní výukové materiály kdykoliv i po ukončení výuky ve škole. Platforma zahrnuje 210 hodin obsahu úrovně A1 – C2, přes 1500 gramatických cvičení, 180 autentických článků ke čtení, podporu a pomoc pro přípravu na zkoušky IELTS i řadu aktuálních informací a monitoring Vašich výsledků.

Cena nejjednoduššího kurzu 10 lekcí týdně činí 2355 Kč, týden intenzivní angličtiny 20 lekcí týdně + 5-10 lekcí samostudia 3 975 Kč. K ceně připočítáte jenom registrační poplatek 30 GBP.

Vzhledem k riziku cestování během letošních prázdnin byl vytvořen také výukový program pro děti a mládež CES Virtual Junior programme v termínu od 15. června do 21. srpna 2020. Výuka zahrnuje konverzaci v angličtině, četbu, poslech i psaní, ale také sociální a kulturní program, komunikaci s učiteli i týmové aktivity pomocí technologií Zoom, TikTok apod. Na programu jsou akce typu Movie Watch Party – sledování filmů a koncertů, Virtual Museum tour – prohlídka muzeí, Cookery classes – lekce vaření. Týden tohoto online programu stojí 4 111 Kč a zahrnuje 2 celé hodiny výuky angličtiny, 60 minut kulturního programu s komunikací v angličtině a samostudium.

Vzhledem k tomu, že ani mnozí učitelé letos nevyjedou na studijní pobyty do zahraničí a znalost anglického jazyka i nových trendů je pro ně zásadní, připravila Jazyková škola CES také jedinečný Virtual Teacher Training programme na téma Blended Learning and General Methodology. Program zahajuje 20. července, trvá 2 týdny a kombinuje praktické znalosti s použitím online výukových prostředků, management třídy i využití analýz a inovací.

Další kurz pro učitele je Content Language and Integrated Learning tzv. CLIL a koná se 6. – 17. července nebo 4. - 14.srpna 2020. Kurz se zaměřuje především na seznámení s CLIL a praktické znalosti při zařazení nové výukové metody do tříd. Cena jednoho týdne výuky činí 6 168 Kč.

Pokud máte zájem o Cambridge CELTA kurz, máte možnost získat na této jazykové škole během 4 týdnů certifikát. Cena 4týdenního online programu je 39 196 Kč. Při částečné výuce v rozsahu 10 týdnů každou sobotu program začíná již 30.května nebo 13. června.

Určitě nám v případě zájmu o kterýkoliv jazykový kurz nebo studium v zahraničí pište nebo volejte.

Hodně studijních úspěchů !

 

Angličtina dva týdny za cenu jednoho v Anglii nebo na Maltě a konverzace zdarma

12/10/2019

Skvělá nabídka kurzu angličtiny Standard General pro  studenty od 16 let 20 lekcí týdně + 4 lekce konverzace v termínu od 1. listopadu 2019 do 29.února 2020, dva týdny výuky v Bournemouth u moře za 170 GBP nebo dva týdny na Maltě za 120 Eur !

Adult-Offer-buy2get1free-English Cav October 2019

Bournemouth, UK

  • 2 tuition weeks for only £170
  • 4 tuition weeks for only £340
  • 6 tuition weeks for only £510

Valletta, Malta

  • 2 tuition weeks for only €120
  • 4 tuition weeks for only €240
  • 6 tuition weeks for only €360

 

Platné do 29.2. 2020.

Angličtina pro studenty od 16 let v Londýně a konverzace zdarma

14/03/2019

Při zaplacení kurzu angličtiny na jazykové škole Delfin v Londýně do 26.4.2019 obdržíte konverzaci 2 týdny zdarma.  Orientační cena za týden např. 20 lekcí odpolední kurz činí 4218 Kč.

Platné do 26.4. 2019.

Španělština na ostrově Ibiza

24/02/2019

 

Zvláštní nabídka jazykových kurzů španělštiny na ostrově Ibiza. Pokud budete studovat španělštinu v týdnu od 1.4.2019 nebo 14.10.2019, obdržíte další týden zdarma.

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA