Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí

Na této stránce Vám nabízíme nabídku jazykových kurzů, jazykových pobytů a studia jazyka v zahraničí.

V jakém jazyce chtete studovat?

Vybrat jiný jazyk

Vyhledávač jazykových kurzů a pobytů v zahraničí

Pokud máte již představu o kurzu nebo chcete vidět naší kompletní nabídku, přejděte na stránku online vyhledávače kurzů

Kompletní nabídka

Přehledně a rychle vyhledejte ten správný program.

Filtrování

Seznam můžete zúžit dle jazyka, země, města či typu kurzu.

Oblíbené

Vytvořte si seznam oblíbených kurzů a následně efektivně prohlížejte.

Přejděte na vyhledávač

Doporučované destinace pro studium a kurzy angličtiny

Irsko

Kvalitní jazykové školy angličtiny, příjemní lidé, keltská hudba a kultura, nádherná příroda a moře.

Více o studium v Irsku

Malta

Kvalitní jazykové školy angličtiny, prázdninová atmosféra, sluneční středomořské klima a fascinující historie.

Více o studium na Maltě

Co byste měli vědět o jazykovém kurzu v zahraničí

Jazykový kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí je nejlepší a nejrychlejší cesta k osvojení si cizího jazyka.

Kurzy jsou pro všechny jazykové úrovně i věkové kategorie zakončené mezinárodním certifikátem. Cizí jazyk se nejlépe učí v přirozeném prostředí dané země a jazykový kurz zaručuje jak zlepšení, tak i motivaci a efektivitu ve studiu. Po absolvování získáte certifikát a budete mít možnost nejen získat vyšší příjem za práci doma nebo v zahraničí, ale i zažádat přijetí na některou ze zahraničních univerzit.

Jazykový pobyt v zahraničí znamená také dobrodružství, poznání nových míst, sestání se ze zajímavými lidmi a navázání nových přátelství.

Výuka se zahajuje většinou každé pondělí. Studovat lze i jenom jeden týden, ovšem doporučená délka studia je minimálně dva až tři týdny. Je skutečností, že každý týden studia na zahraniční škole Vám přinese znalosti možná jako za rok studia na české jazykové škole.

Cílem jazykových i studijních programů je pomáhat rozvíjet nejen mezikulturní porozumění a učení, ale i komunikační, sociální a jazykové schopnosti. Studenti se učí během interakcí s příslušníky jiné kultury nebo cestují po zahraničí, jejich zkušenosti jsou autentické a jedinečná. Školy mohou navázat i zahraniční partnerství a rozvíjet schopnosti a dovednosti svých studentů nezbytné pro další studium i pro úspěšný vstup na trh práce.

Typy jazykového kurzu nebo jazykového pobytu

Skupinový kurz standardní

Základní a obecná výuka jazyka v rozsahu 10 – 20 lekcí týdně. Jedna lekce má 45 – 60 minut. Rozvine Vaše jazykové dovednosti ve všech směrech, zbavíte se strachu z mluvení ve skupině většinou 8 – 15 studentů. V hodině si procvičíte konverzaci, naučíte se gramatiku i nová slovíčka.

Skupinový kurz intenzivní

Jedná se většinou o 22 – 40 lekcí týdně. Výuka jazyka postupuje rychle a během několika týdnů získáte možnost přestupu na vyšší úroveň.

Individuální kurz

Kurz bývá označován jako one-to-one, jedná se o soukromé lekce s možností zaměření dle individuálního požadavku. Můžete si zvolit počet hodin, výukové materiály i lektora, kurz bývá časově flexibilní. Chybí ovšem podpora kolektivu a kurz bývá pro studenta náročnější.

Konverzační kurz

Kurz rozvine vaši slovní zásobu a zlepší vyjadřování v cizím jazyce. Budete mluvit, poslouchat nahrávky, diskutovat na různá témata. Poznáte i kulturu zemí, kde se jazykem mluví.

E-learning

On-line výuka ze zahraničí je efektivnější vzhledem ke komunikaci s rodilými mluvčími. Je dostupná odkudkoliv a kdykoliv, podpora lektora je většinou menší.

Kombinovaný kurz

Jazykové kurzy skupinové lze kombinovat s individuálními lekcemi a jedná se tak o asi nejefektivnější typ studia. Ve skupině probíráte gramatická pravidla, jevy, kterým nerozumíte, Vám vysvětlí učitel při soukromé hodině.

Jazyková příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám

Kurz Vás připraví na zkoušku k mezinárodně platným certifikátům ve všech jazycích. Zkušení lektoři procvičí gramatiku, poslech, čtení, psaní i konverzaci. Seznámíte se s častými chybami, dostanete cenné rady, jak zkoušky úspěšně zvládnout. Tento typ studia je vhodný i pro přípravu studia na vysoké škola v zahraničí.

Přípravný roční jazykový kurz s možností odborného zaměření

Během delšího časového období student studuje a cestuje nebo se věnuje dobrovolné i jiné pracovní činnosti. Uvědomí si, co chce v životě dělat, jaký obor studovat a co je pro něho v životě důležité,

Jazykové kurzy pro pracovníky ve školství

Pedagogům i pracovníkům škol nabízíme jazykové i metodické kurzy zaměřené nejen na další zdokonalení jazykových schopností (velmi pokročilá gramatika, slovní zásoba, výjimky v jazyce atd.), ale hlavně na získání nových poznatků z oblasti metodiky, nové trendy a postupy.

Jazykové pobyty v rodině učitele

Student pobývá sám nebo s dalšími studenty v rodině učitele a získává možnost komunikovat v jazyce po celý pobyt. Součástí výuky je i kulturní program, který zajistí učitel. Pobyt lze nabídnout se soukromou výukou jazyka nebo bez výuky, tj. kulturně poznávací program.

Jazykový kurz s odbornou specializací

Výuka jazyka je v oboru, který si student zvolí - management, ekonomie, právo, finance, gastronomie, turizmus, umění, design a mnoho dalších - dle profesního zaměření. Jedná se o kurzy s přesně vymezeným obsahem, často zaměřené na odborné výrazy, které jsou určeny pro studenty vysokých škol, odborníky, vědce, inženýry, překladatele apod.

Jazykový kurz s výukou sportu

Kurz jazyka je doplněn o lekce a výuku sportovních aktivit např. tenis, golf, surfování, jezdectví, jachting, fotbal, rugby, tanec a mnoho dalších

Jazykový tábor pro mládež

Nemá Vaše dcera nebo syn kladný vztah k cizímu jazyku, obává se mluvit anglicky a nepamatuje si slovíčka? Ideální variantou je jazykový tábor v zahraničí. Počet hodin výuky jazyka bývá 15 – 25. Děti si budou hrát, dopoledne se učit a odpoledne plnit různé aktivity. Hovořit se bude jenom cizím jazykem.Děti komunikují tak nejpřirozenější formou. Seznámí se s cizí zemí, kulturou i novými kamarády.

Kurz obchodního jazyka

Business kurzy rozšíří Vaši slovní zásobu v oblasti obchodu, ekonomiky a fungování firmy. Naučíte se hovořit o tématech spojených s obchodem, seznámíte se s obchodním jednáním i obchodní korespondencí. Lektor Vám také ukáže, jak zpracovat perfektní životopis nebo zvládnout přijímací rozhovor. Absolvování kurzu znamená ideální start do nového zaměstnání.

Manažerské kurzy

Jedná se o kurzy a pobyty pro manažery a vedoucí pracovníky. Dle Vašich potřeb, úrovně znalostí a přání Vám nabídneme nejen kurz, ale i přípravu na jednání s cizinci, školení a semináře.

Odborné metodické kurzy pro učitele

Nabídka metodických kurzů pro učitele cizích jazyků je široká a zahrnuje CLIL, různé metodologie i výukové metody pro děti mateřských, základních i středních škol a stínování učitelů na zahraničních školách. U kurzů pro učitele cizích jazyků je zaměření kurzů většinou metodické, jazykové znalosti účastníků a jejich zlepšování není většinou předmětem kurzu nebo se jedná o velmi pokročilé jevy a gramatiku (úroveň B2–C1).

Program a pobyty pro školní kolektivy

Dle požadavku škol a kolektivů můžeme nabídnout jazykový pobyt na přání s jazykovým kurzem nebo bez kurzu.

Programy a pobyty pro rodiče s dětmi

Chcete vyjet na společnou dovolenou s rodinou I s dětmi ? Při tomto typu pobytu se v zahraničí může vzdělávat celá rodina. Výuka je organizována vždy podle času rodičů. Doprovodíte dítě na kurz, Váš program začíná později a zároveň končí dříve, abyste syna nebo dceru mohli vyzvednout. Po škole můžete strávit zbytek dne s dítětem nebo ho můžete nechat na školou organizovaném programu a Vy si tak užijete volné odpoledne. Výhodou je větší prostor pro konverzaci v cizím jazyce a poznávání cizí kultury.

Programy pro seniory a starší studenty 40+, 50+

Tyto pobyty jsou skvělou volbou pro staší studenty i seniory, kteří se rozhodli začít nebo pokračovat se studiem jazyka. Lektor se díky speciální metodice a pomalejšímu tempu přizpůsobuje studentům a jejich zájmům, lekcí je méně, o to vice kulturního a společenského programu, degustace vín i exkurzí a výletů.

Sportovní akademie

Jedná se o variantu pobytu pro děti, mládež i dospělé s jazykovým kurzem nebo bez kurzu v mezinárodním sportovním prostředí (tenisová, fotbalová akademie apod.)

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA