Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Anglie I Londýn I Angličtina výhodně pro mládež od 16 let a dospělé

Lokalita: Londýn, Oxford, Anglie
Jazyky:
  • Angličtina
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně a dalších 5+ programů
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Obecný jazyk superintenzivní kurz 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Individuální kurz
  • Jazykový tábor

Máte zájem studovat angličtinu v Londýně za výhodnější cenu, ale na dobré škole ?

 

Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

Jazyková škola

Jazyková škola Delfin English School  je nás dlouholetý ověřený partner. Jazyková škola zahájila svou činnost v Dublinu a před pár lety otevřela i pobočku v Londýně. Na této škole studovala řada našich studentů vždy s velkým úspěchem. Jazykové kurzy angličtiny zde absolvuje méně českých studentů, což je velkou výhodou pro komunikaci v angličtině. Škola pořádá kurzy angličtiny 15, 20, 30 hodin týdně dopoledne i odpoledne, dále Business English i přípravy na zkoušky. Prohlédněte si společenský a sociální program školy Social Programme London březen 

 

Podívejte se do katalogu Delfin English School Brochure 2019

Věk

od 16 let

Orientační ceník

Kurz angličtiny v Londýně Cena za týden od
20 hodin týdně odpoledne 4 218 Kč
15 hodin týdně odpoledne 3 073 Kč

Registrační poplatek školy činí 30 GBP a výukové materiály také 30 GBP.

Škola nabízí ubytování v rodině, např. jednolůžkový pokoj se snídaní od  4 970 Kč, ale i další možnosti ubytování v rezidenci apod. Poplatek za zajištění činí 40 GBP. Od 1.7. do 30.9. je příplatek za týden 25 GBP.

Ceny dle kurzu ČNB k 14. 03. 2019:  1 GBP = 30,123 CZK

 

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA