Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

IH Cairo ILI I Arabština

Lokalita: Káhira, Egypt
Jazyky:
  • Arabština
Instituce:
  • IH Cairo ILI
Programy: Jazykový kurz > Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně a dalších 2+ programů
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Kombinovaný kurz

Objevte krásu Káhiry v Egyptě a vyberte si z několika studijních programů arabštiny.

 

 

Země a místo

Egypt je arabská republika v severovýchodní Africe (malou částí též v Asii), ležící na Nilu. Je jednou z nejlidnatějších zemí Afriky. Většina z přibližně 82 milionů obyvatel žije poblíž břehů řeky Nil na ploše 40 000 čtverečních kilometrů, kde se nachází jediná orná půda. Většina nehostinné pouště Sahary je pouze velmi řídce obydlena. Přibližně polovina obyvatel Egypta žije ve městech, většina z nich v hustě obydlených centrech Káhiry, Alexandrie a dalších velkých měst Nilské delty.

Tato země je známá především díky starověké civilizaci a několika světově proslulým monumentům, jako jsou například pyramidy v Gíze a Velká sfinga. Město Luxor, které se nachází na jihu Egypta, skrývá početné starověké artefakty, jako například chrámový komplex Karnak a Údolí králů. Egypťané jsou obecně považováni za kulturně a politicky důležitý národ Středního východu.

Egyptská metropole Káhira (arabsky al-Qāhira), je nejlidnatějším městem nejen Egypta, ale i celého afrického kontinentu. Počátky lidského osídlení na území dnešní Káhiry sahají do období starověkého Egypta, tedy dalece před náš letopočet. Dlouhá a zajímavá historie nechala ve všech svých obdobích na území Káhiry vzniknout celé řadě pozoruhodných staveb, které lze v dnešních dnech obdivovat. Za všechny jmenujme dvě stavby, jejichž vznik od sebe dělí takřka jedno milénium; mešitu al-Azhar a moderní káhirskou televizní věž.

Jazyková škola

IH Cairo ILI

Jazyková škola je členem  mezinárodní organizace International House s více než 150 školami po celém světě. Jazyková škola byla založena již v roce 1975 se specializací na výuku arabského jazyka. Za dobu jejího působení prošlo jejími dveřmi tisíce studentů ze všech koutů světa.

Budova jazykové školy IH se nachází v okrajové rezidenční části města, vzdálená zhruba 15 minut od centra. Patří k ní vlastní rezidenční ubytování. Jazyková škola má 24 h zabezpečovací systém. Disponuje 22 tříd vybavené klimatizací a wifi. Ve škole je kavárna, restaurace, studovna a PC s přístupem k internetu.

Studijní programy

Jazykové kurzy arabštiny

ECA - Egyptská hovorová arabština

Srozumitelná forma arabštiny napříč celým blízkým východem. Je vyučována se zaměřením na výslovnost, slovní zásobu, takže získané znalosti jsou velice užitečné v běžné komunikaci. Nabízena je v 10 úrovních ve 2 nebo 4 týdenních kurzech. ECA lekce probíhají od neděle do čtvrtka (9:00 - 11:00).

MSA - Moderní standartní arabština

MSA je používána v konverzaci na "vyšší úrovni" a v médiích. Kurz je zaměřen na zlepšení čtení, psaní, poslech a mluvení. Po zlepšení budete díky kurzu schopní porozumět rádiu, televizi, novinám a arabské literatuře. Nabízena je v 10 úrovních ve 2 nebo 4 týdenních kurzech. MSA lekce probíhají od neděle do čtvrtka ( 11:30 - 14:30).

Kombinace arabštiny

Nabízí kombinaci ECA a MSA. Kombinace nabízí rovnováhu mezi objemy kurzy. Programy na sebe navazují a vy se stáváte studentem denního studia - full time.

 

 

Orientační ceník

Jazykový kurz arabštiny Počet lekcí týdně Cena za 2 týdny
ECA (9:00-11:00) 10 lekcí 4 692 Kč
MSA (11:30-14:30) 15 lekcí 6 752 Kč
Kombinace arabštiny 25 lekcí 11 443 Kč

Ubytování

Jazyková škola nabízí ubytování ve vlastní rezidenci s 24 h hlídací službou, wi-fi, klimatizací, satelitní televizí a v ceně je doprava z/do školy zdarma. Dále zajistí ubytování v hotelu nebo vlastní byt. Pro přesnou cenovou nabídku hotelu či bytu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Typ ubytování Cena za týden od
Rezidence - single 13 388 Kč
Rezidence - double 15 448 Kč

V ceně je i 100 $ vratný deposit!

 

 

 

 

 

 

 

Transfer

  • jedna cesta ca 850 Kč
  • obě cesty ca 1 700 Kč

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 14.2.2019:  1 USD = 22,885 CZK

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA