Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Německo I Lindenberg I Letní kempy pro mládež v přírodě

Lokalita: Lindenberg, Německo
Jazyky:
 • Němčina
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Jazykový kurz s výukou sportu a dalších 3+ programů
 • Jazykový kurz s výukou sportu
 • Jazykový tábor
 • Pobyty pro školní kolektivy

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Lindenberg im Allgäu je malé městečko v distriktu Lindau nedaleko Bodamského jezera. Tato oblast je ideálním místem rekreace díky čistému ovzduší a životnímu prostředí. Oblast Allgäu nabízí mnoho sportovních i rekreačních příležitostí, jak strávit dovolenou nebo třeba volný čas při pobytu na jazykovém kurzu.

Bad Schussenried

Meersburg

Schmallenberg

Nově otevřená destinace - Kempten - v německých Alpách v oblasti velkého množství krásných jezer nedaleko pohádkového hradu Neuschwanstein. Ideální místo pro letní prázdniny Vašich ratolestí.

a další zajímavé destinace

Jazyková škola

Humboldt Institut je jazyková škola v Německu s dlouholetou tradicí a zaměřením na výuku němčiny a dalších cizích jazyků jak pro mladé, tak i dospělé, jak pro začátečníky, tak i pro profesionály s potřebou získání odborné terminologie v němčině či jiném cizím jazyce. Tato jazyková škola nabízí několik destinací, kde se můžete studiu německého jazyka věnovat. Jedná se jak o velká města, tak i o městečka s krásným okolím lákajícím k pořádání různých výletů během volných víkendů. Jazyková škola Humboldt Institut nabízí také možnost jazykových zkoušek DaF.

Brožura jazykové školy

Studijní program

Letní jazykové kempy pro děti a mládež

Letní jazykový kurz je určen pro děti a mládež od 8 do 18 let. V rámci nabitého programu se Vaše děti procvičí v němčině během dopoledních lekcí německého jazyka. Následně si v odpoledních hodinách odpočinou od učení během společných her a sportovních aktivit. Tím ale proces učení nekončí, jelikož se mezi svými kamarády musí dorozumívat také německy. Po dvou týdnech jazykového kempu si tak budou Vaše děti v němčině jistější než kdykoliv předtím! Večer je čekají party a jiné kulturní akce, v programu letního jazykového kurzu pak nechybí ani víkendové exkurze a výlety po okolí.

Ceník

Letní jazykový kemp Cena od*
Jeden týden jazykového kurzu 23 247 Kč
Dva týdny jazykového kurzu 46 493 Kč

*V letních měsících je přirážka 35 € za týden.

Možnost objednat i více týdnů jazykového kurzu!

Cena zahrnuje

 • Ubytování v rezidenci (2- 4L pokoje)
 • Stravu formou plné penze
 • Jazykový kurz němčiny 25 nebo 30 lekcí týdně
 • Studijní materiály a učebnice
 • Nepřetržitý dozor 24 hodin denně
 • Doprovodný program, exkurze a výlety (se vstupy)
 • Registrační poplatek k jazykovému kurzu
 • Rozřazovací jazykový test
 • Certifikát o absolvování jazykového kurzu

Termíny

Pro dostupnost termínů v jednotlivých destinacích nás prosím kontaktujte!

 • Celoroční provoz pouze v Lindenbergu a Bad Schussenriedu

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 8. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA