Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Sprachcaffe Languages I Italština ve Florencii a v Kalábrii

Lokalita: Florencie, Capo Vaticano, Itálie
Jazyky:
  • Italština
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Jazykové kurzy a dalších 6+ programů
  • Jazykové kurzy
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Konverzační kurz
  • Kombinovaný kurz
  • Kurz obchodního jazyka

Pojďte se naučit italsky do Kalábrie či Florencie. Obě destinace mají svou krásu!

Země a místo

Itálie je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií (488 km), Švýcarskem (740 km), Rakouskem (430 km) a Slovinskem (232 km). Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán (3,2 km) a San Marino (39 km). Itálii navíc patří území obklopené Švýcarskem Campione d’Italia. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Jónské moře a ze západu Tyrhénské moře a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. K Itálii patří dva velké ostrovy ve Středozemním moři: Sardinie a Sicílie. Itálie je členem OSN, NATO, Rady Evropy, EU, Schengenského prostoru a Eurozóny. Hlavním městem je od roku 1870 Řím. Florencie je označována za kolébku renesance, je jedinečná především díky své architektuře. Je metropolí italského Toskánska a leží na řece Arno. Město okouzlí návštěvníky svými křivolakými uličkami, elegantními butiky a kavárnami. Kromě jiných z Florencie pochází Gucci a známý návrhář Roberto Cavalli. Turisté z celého světa sem jezdí obdivovat umění světové úrovně, jehož jsou zdejší muzea a galerie plná. Capo Vaticano / Kalábrie je oblast ležící 8 km od Tropei je plná turistických zařízení (hotely, campy, restaurace). Vyhlídka s majákem patří mezi nejnavštěvovanější místa. Je možné odtud vidět na sopku Stromboli.

 

Jazyková škola

Jazyková škola Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití Vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Brožura

Jazyková škola ve Florencii je umístěna v paláci z 19. století, který leží na Piazza della Repubblica, na náměstí, které je považované za historické centrum Florencie. Součástí areálu školy je i rezidenční ubytování.

 

Možnost přiobjednat kurz aktivní italské kultury, ve kterém budete seznámeni mimo jiné s italskou gestikulací, filmovou produkcí, politikou a novinkami.

Jazyková škola v Kalábrii je umístěna ve vile s výhledem na moře a přináší velice uvolněnou a přátelskou atmosféru. Nachází se blízko vesnic Tropea a Santa Domenica. Škola je obklopena zahradou s oleandry a olivovníky, pod kterými je vedena většina lekcí.

Možnost přiobjednat kurz seznámení s italskou kuchyní. Hlavní atrakcí tohoto kurzu je příprava ryb, která je vedená tamějšími šéfkuchaři.

Ceník

Program / Jazykové kurzy italštiny v Kalábrii 1 - 8 týdnů
Obecná italština Part-time (10 lekcí / týden) 2 434Kč
Obecná italština Standard (20 lekcí / týden) 3 588 Kč
Intenzivní italština Intensive (30 lekcí / týden) 5 381 Kč
Individuální italština One-to-One (2 lekce denně) 7 688 Kč

Registrační poplatek činí 1 538 Kč.

Ubytování - Florencie

Typ ubytování Počet lůžek Cena za týden od
Standardní apartmán jedno 5 638 Kč
Standardní apartmán dvě 4 656 Kč
Komfortní apartmán jedno 7 431 Kč
Komfortní apartmán dvě 6 150 Kč

Poplatek za ubytování činí 2 050 Kč.

Ceny se odvíjí od období.

Ubytování - Kalábrie

Typ ubytování Počet lůžek Cena za týden od
Standardní byt jedno 4 356 Kč
Standardní byt dvě 2 819 Kč
Komfortní byt jedno 5 894 Kč
Komfortní byt dvě 4 356 Kč

Poplatek za ubytování činí 2 050 Kč.

Ceny se odvíjí od období.

Ceny dle kurzu ČNB k 30.7.2018: 1 EUR = 25,65 CZK.

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA