Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Sprachcaffe Languages Plus I Italština v Římě a Florencii

Lokalita: Řím, Itálie
Jazyky:
  • Italština
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Jazykové kurzy a dalších 5+ programů
  • Jazykové kurzy
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Konverzační kurz
  • Kombinovaný kurz

Pojďme se společně podívat do Itálie, užít si moře a ještě se něco naučit!

Země a místo

Itálie je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií (488 km), Švýcarskem (740 km), Rakouskem (430 km) a Slovinskem (232 km). Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán (3,2 km) a San Marino (39 km). Itálii navíc patří území obklopené Švýcarskem Campione d'Italia. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Jónské moře a ze západu Tyrhénské moře a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. K Itálii patří dva velké ostrovy ve Středozemním moři: Sardinie a Sicílie. Itálie je členem OSN, NATO, Rady Evropy, EU, Schengenského prostoru a Eurozóny. Hlavním městem je od roku 1870 Řím. Řím je hlavním městem Italské republiky. Město leží ve vzdálenosti asi 20 km od Tyrhénského moře, uprostřed hornaté Campagna di Roma. Římem protéká řeka Tibera, třetí největší italská řeka. Obvod vlastního města má v průměru asi 9 km, celé město Řím zabírá plochu více než 1500 km2. Administrativně se Řím dělí na 18 obvodů. Součástí Říma je také ministát Vatikán. Řím je důležitý uzel letecké, železniční i silniční dopravy, významné burzovní a obchodní středisko, dále mezinárodní centrum módy a filmové tvorby. Řím je sídlem prvotřídních a světově uznávaných kulturních institucí. Důležitá je Papežská univerzita, Národní a Vatikánská knihovna, Goethův institut a mnohé další.

 

Jazyková škola

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků (angličtina, němčina, španělština, italština  a další)  spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny jazykové kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Brožura

Jazyková škola v Římě se nachází v blízkosti Svatopeterského náměstí v krásném rezidenčním areálu, na jedné z nejpopulárnější nákupní ulici v Římě.

Ceník

Jazykové kurzy italštiny ve Florencii Cena za 1-8 týdnů
Základní italština (10 lekcí / týden) 2 993 Kč
Standardní italština (20 lekcí / týden) 4 164 Kč
Intenzivní italština (30 lekcí / týden) 5 987Kč
Individuální italština One - to - One (2 lekce denně) 9 631 Kč

Registrační poplatek činí 1 562 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Počet lůžek Cena za týden
Rodina dvě od 5 206 Kč
Rodina jedno od 7 028 Kč

Poplatek za ubytování činí 2 082 Kč.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8.7.2018: 1 EUR = 26,03 CZK.

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA