Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Lokalita: Tokio, Fukuoka, Japonsko
Jazyky:
 • Japonština
Instituce:
 • Genki/ Japonská jazyková škola a škola japonské kultury
Programy: Jazykový kurz > Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně a dalších 9+ programů
 • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
 • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
 • Obecný jazyk superintenzivní kurz 32, 35, 40 lekcí týdně
 • Individuální kurz
 • Konverzační kurz
 • Kombinovaný kurz
 • Jazyková příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám
 • Přípravný kurz ke studiu na univerzitě
 • Kurz obchodního jazyka

Fantastická země s neobyčejnými možnostmi a nezapomenutelnými zážitky !

Země 

Japonsko/Tokio se rozkládá na ostrově Honšú v regionu Kantó. Žije v něm přes 13 milionů obyvatel, celá oblast má okolo 40 milionů obyvatel. Jazykový kurz japonštiny v Tokiu vás přivede do jednoho z největších a nejzajímavějších měst na světě. Jazykový kurz japonštiny probíhá v Tokiu, hlavním městě Japonska, na ostrově Honšú. Tento název město nese od roku 1868, před tím se nazývalo Edo. Při jazykovém pobytu v Tokiu mohou studenti navštívit mnoho zajímavých a architektonických památek jako např. chrám Sensódži, Tokijský městský úřad, čtvrť Západní Šindžuku, Císařský palác nebo Muzeum sumo. Programy pořádané Jazykovou školou dávají ideální možnost seznámit a spřátelit se s ostatními studenty. Pro studenty škola organizuje návštěvy muzeí, galerií, pěší výlety po Tokiu, tematická odpoledne a večery, při kterých mohou studenti načerpat znalosti z gastronomické, kulturní i filmové sféry.

Místo

Fukuoka (japonsky: 福岡市; Fukuoka-ši) je hlavní město japonské prefektury Fukuoka. Je to největší město na ostrově Kjúšú.

Jazyková škola

Genki/ Japonská jazyková škola a škola japonské kultury  se nachází  ve městech Tokio a Fukuoka. V Tokiu je jen pár minut od nádraží Šindžuku. Najdete zde  slavnou šintoistickou svatyni Hanazono z poloviny 17. století. Studijní program s kurzem japonštiny je zaměřen především na komunikaci. K dispozici je zde 6 světlých učeben s audiovizuálním vybavením, studentský salonek, knihovna a studovna.

Od května 2015 má škola ve Fukuoka nedaleko hlavního nádraží Hatata novou budovu.

Ve městě Fukuoka jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí svým studentům jedinečnou příležitost poznat jižní ostrov Kjúšú s jeho hlavním městem Fukuoka. Jazyková škola se nachází v Tenjin, v samotném centru města Fukuoka. Budova jazykové školy má 13 klimatizovaných tříd, knihovnu a multimediální centrum s internetem/Wi-Fi. Relaxační prostor, který je vybaven televizí a kde se můžete občerstvit čajem či kávou zdarma, je ideálním místem pro setkání s přáteli a odpočinek mezi jednotlivou výukou. Po skončení vyučování se lze vydat na nejbližší pláž, která se nachází jen 10 minut od budovy školy. Výuka  v kurzech japonštiny probíhá v malých skupinách, které umožňují učitelům reagovat na individuální potřeby každého studenta. Hlavním cílem je, aby její studenti poznali japonskou kulturu v celé její kráse a rozmanitosti. Kaligrafie, origami, čajové obřady, vaření, keramika, bojová umění nebo mangas (typické japonské komiksy). Každý týden pro Vás  škola organizuje různé exkurze a výlety. Od Nagasaki po Mount Aso, večerní kino, grilování nebo návštěva "izakaya" (typická japonská restaurace).

Jazyková škola otevřela v červenci 2019 novou pobočku v kouzelném městě Kyoto s nabídkou kurzů japonštiny i japonské kultury.

Podívejte se na informace Kyoto Branch Information

Věk

Tokio od 18 let

Fukuoka od 14 let

Kyoto od 16 let

Program jazykových kurzů japonštiny

Jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí mnoho zajímavých programů, kurzy japonštiny obecné, kurzy japonštiny konverzační, japonštinu s programem nebo se zakončením zkouškou z japonštiny. V Kyoto existuje i kurz Japonština a popová kultura pro mládež 16 - 19 let.

Jazyková škola organizuje též pracovní stáže/internship v japonských firmách se zaměřením na přání klienta. Výhodou je získání schopnosti komunikace v japonském prostředí a seznámení s velmi zajímavými pravidly jednání a chování. Pracovní stáž je neplacená a trvá dle přání 4 - 12 týdnů. Podmínkou je předchozí přípravné studium japonštiny po dobu 4 týdnů. Minimální věk 20 let požadavek znalost angličtiny (ca IELTS 5) nebo dobrá znalost japonštiny

Orientační ceník

Jazykový kurz japonštiny Počet hodin týdně Cena za týden
Kurz japonštiny 20 lekcí 6 682 Kč
Kurz japonštiny konverzační, s japonskou kulturou,

s aktivitami nebo se zkouškou

25 lekcí 8 738 Kč

Registrační poplatek za kurz a výukové materiály činí 4 420 Kč.

Příplatek za sezonu červenec a srpen 6 682 Kč

 

Ubytování

Typ ubytování Cena za týden
Ubytování v rodině se snídaní 3 100 Kč

Registrační poplatek za zprostředkování ubytování činí:

1 960 Kč pro Fukuoku

4 100 Kč pro Tokio

Typy ubytování při studiu japonštiny

Soukromý guest house (minimálně 4 týdny)

Cca 40 minut od školy  v jednolůžkovém pokoji v bytě či v domě, který budete sdílet s dalšími zahraničními nebo místními studenty. Pokoje jsou jednoduše zařízené a ostatní místnosti, jako je kuchyně a koupelna, budete mít společné se spolubydlícími. Lůžkoviny jsou k dispozici, ručníky ale musíte mít vlastní.

Soukromý byt

Pokoje jsou jednolůžkové s vlastní koupelnou, posezením a kuchyňkou. Nezapomeňte si vzít vlastní ručníky (lůžkoviny jsou k dispozici). K dispozici je zdarma také vysokorychlostní WiFi. Většina soukromých bytů se nachází v centru Tokia.

Sdílený pokoj

2 až 6 zahraničních nebo tokijských studentů sdílí jeden pokoj s patrovými lůžky, psacími stoly a židlemi. Kuchyně, koupelna a další prostory jsou společné. Lůžkoviny najdete na místě, musíte si ale přivézt vlastní ručníky.

Hostitelská rodina Většina rodin žije v blízkosti centra města, asi 45 minut městskou hromadnou dopravou od školy. Ubytováni budete v jednolůžkovém pokoji se snídaní. Život s japonskou rodinou je skvělá příležitost poznat japonské zvyky, ochutnat kulinářské speciality a v neposlední řadě si také procvičit jazyk. V příjemné atmosféře domova japonských rodin se ani začátečníci nemusí obávat o svou jazykovou úroveň, bez problémů se se členy rodiny dorozumíte.

Sdílené apartmány (pro osoby starší 18 let)

Sdílení apartmánů, společně s ostatními japonskými studenty, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí být nezávislí, ale zároveň jsou společenští a přístupní pro seznamování. Každý student má k dispozici jednolůžkový pokoj a s ostatními spolubydlícími sdílí společné prostory apartmánu (kuchyň, obývací pokoj, koupelna, prádelna). Většina apartmánů, které jsou v aktuální nabídce, se nachází v blízkosti centra města, asi 10-30 minut autobusem nebo metrem od školy.

Rezidence

Budete ubytováni v jednolůžkových pokojích. S ostatními ubytovanými studenty sdílíte a prádelnu. K dispozici je ložní prádlo, ručníky nikoli. Pokoje odpovídají japonským standardům, a proto jsou relativně malé.

Vzdálenost od školy, městskou hromadnou dopravou, je cca 15 minut. Vlastní koupelna a WC, vybavení pokoje v evropském stylu, klimatizace a lednice. Společná kuchyň.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8.3. 2019: 1 JPY = 20.558 CZK

 

 

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA