Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Sprachcaffe Languages Havana I Španělština na Kubě

Lokalita: Havana, Kuba
Jazyky:
  • Španělština
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Jazykové kurzy a dalších 1+ programů
  • Jazykové kurzy

Líbí se Vám Španělština? Pojďte se ji učit přímo na Havanu!

Země a místo 

Kuba

Kuba jedna z posledních bašt komunismu, země známá svými doutníky, koktejly z kubánského rumu (cuba libre a mojito), které můžete ochutnat ve vyhlášených barech s karibskou hudbou a v neposlední řadě krásou svých žen. Lány cukrové třtiny podtrhují šťavnatou zeleň ostrova. Ostrov nabízí i pohádkové karibské pláže. Podaří se stihnout ještě pitoreskní svět, ranní pochody pionýrů a spoustu starých amerických aut s motory z Volhy?  Havana je hlavním městem Kubánské republiky. Město je zároveň jednou ze 14 provincií na Kubě - City of Havana. Ve městě žije přes 2,3 mil. obyvatel. Je to největší město jak v Kubánské republice, tak v celé oblasti Karibiku. Havana leží na severozápadním pobřeží ostrova Kuba. Hlavní město Kuby nabízí několik pěkných míst, například promenádu Malécon, řadu zachovalých koloniálních staveb ve staré Havaně.

 

Jazyková škola

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Podívejte se do katalogu.

Škola se nachází v bohaté pobřežní čtvrti Miramar, která je hlavním sídlem ambasád, hotelů, mezinárodních společností a nočního života.

 

Ceník

Program španělštiny Cena za týden (délka 1 - 8 týdnů)
Jazykový kurz španělštiny Part-time (10 lekcí / týden) 3 331 Kč
Jazykový kurz španělštiny Standard (20 lekcí / týden) 4 869 Kč
Jazykový kurz španělštiny Intensive (30 lekcí / týden) 6 919 Kč
Individuální kurz One - to - One (2 lekce denně) 7 688 Kč

Transfer z letiště Havana: 640 Kč

Speciální akce - odpolední kurzy salsy!  3 844 Kč za týden (deset lekcí/pět dní)

Ubytování

Typ ubytování Počet lůžek na pokoji Cena za týden 
Guesthouse jedno 8 969 Kč
Guesthouse dvě 5 381 Kč
Komfortní apartmán jedno 14 222 Kč
Komfortní apartmán dvě 7 944 Kč

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 30.7.2018: 1 EUR = 25,65 CZK.

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA