Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Sprachcaffe Languages I Angličtina v Los Angeles

Lokalita: Los Angeles, USA
Jazyky:
  • Angličtina
Instituce:
Programy: Jazykový kurz > Jazykové kurzy a dalších 6+ programů
  • Jazykové kurzy
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Konverzační kurz
  • Kombinovaný kurz
  • Kurz obchodního jazyka

Slavné USA! A ještě známější město Los Angeles! Pojďme se naučit anglicky na pobřeží tohoto slavného města.

Země a místo

Spojené státy americké (anglicky United States of America, zkratka USA) je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, 1 federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž 5 je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa). Los Angeles, často zkráceně též L.A., je po New Yorku druhé nejlidnatější město USA, středisko stejnojmenného okresu. Los Angeles je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem ve státu Kalifornie na pobřeží Tichého oceánu. Vlastní město má 3 885 000 obyvatel, celá metropolitní oblast pak téměř 10 000 000. Metropolitní oblast tvoří přes 80 samostatných měst a městeček. Kromě Downtownu (jak se označuje centrum L.A., ve kterém se nachází několik mrakodrapů), tvoří Los Angeles a okolí většinou nízké rodinné domky. Proto zde lidé stráví dvakrát víc času dojížděním do práce, než v ostatních amerických městech. I když se zvyšuje počet hispánských obyvatel, kriminalita klesá.

 

Škola

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Brožura

Škola je umístěna v krásném prostředí u pobřeží Los Angeles. V místě zvaném Torrance. Pouhých 30 minut od centra města a ještě blíže k Santa Monica a Hermosa Beach.

Ceník

Program Cena za týden
Part-time (10lekcí / týden) 3 948 Kč
Standard (20 lekcí / týden) 7 018 Kč
Standard+ (24 lekcí / týden) 8 005 Kč
Intensive (30 lekcí / týden) 8 772 Kč
One - to - One (2 lekce denně) 10 966 Kč

Registrační poplatek činí 2 412 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Rodina, 1L pokoj polopenze 5 921 Kč

Poplatek za ubytování činí 4 386 Kč.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 30.7.2018: 1 USD = 21,31 CZK.

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA