Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Liden a Denz Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Lokalita: Moskva, Petrohrad, Riga, Lotyšsko
Jazyky:
  • Ruština
Instituce:
  • Liden & Denz
Programy: Jazykový kurz > Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně a dalších 6+ programů
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Obecný jazyk superintenzivní kurz 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Individuální kurz
  • Konverzační kurz
  • Kombinovaný kurz

Zajímavé destinace a vysoká kvalita výuky. Ruština je jazyk budoucnosti.

Země a místo

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Moskva  je hlavní město Ruska s celkem asi 11 551 930 obyvateli, žijícími na ploše o rozloze 1 091 km².Je největší město v Evropě. Představuje politické, hospodářské a kulturní centrum země s asi 60 univerzitami a množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií. Sídlí zde všechna ministerstva, státní úřady i významné firmy a také patriarcha ruské pravoslavné církve. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

Lotyšsko - Riga je hlavní město Lotyšska.  Má rozlohu 307 km² a s více než 700 tisíci obyvateli je největším městem Pobaltí. Slouží jako kulturní, vzdělávací, politické, obchodní a průmyslové středisko širokého okolí, plní i důležitou tranzitní roli mezi západními státy a Ruskem. Historické centrum Rigy, někdejšího hanzovního města, je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCa; krom několika středověkých sakrálních památek se město vyznačuje výraznou secesní architekturou, která je porovnatelná s městy, jako je Vídeň, Petrohrad nebo Barcelona.

Jazyková škola

Liden & Denz

Jazykové středisko Liden & Denz  je špičková jazyková škola, kde se  vyučující  budou snažit zcela se přizpůsobit vašim individuálním cílům. Ruštinu budete studovat v komfortním a příjemném prostředí. Kurzy ruštinyRusku ve městech Moskva a Sankt Petěrburg nabízí škola Liden & Denz od roku 1993 a od roku 1997 je členem IALC. Školu vlastní a řídí švýcarský management. Obě školy mají kvalifikované a zkušené učitele Nabízíme několik možností studia :

Jazyková škola Liden & Denz v Petrohradě se nachází v posledním poschodí budovy z 19. století a těší se tak výjimečné poloze v historické čtvrti. Nachází se 300 metrů od stanice “ligovskij prospekt”, v centrální a klidné části. Liden & Denz nabízí standardní i intenzivní kurzy, které vám pomohou ve velmi krátkém čase zlepšit vaše komunikační schopnosti v oblasti profesní činnosti a zároveň i v méně formálních diskuzích. Výukové středisko Liden & Denz se rovněž vyznačuje vynikajícím národnostním rozložením.  Ideální pro navázání cenných kontaktů a rozšíření sítě vašich obchodní partnerů i přátel. Výuka probíhá ve 3 třídách vybavených plochými obrazovkami (televize a DVD). O účastníky se starají kvalifikovaní vyučující, mající specializaci pro výuku. V hale máte k dispozici zdarma ruské a anglické noviny, kávu, čaj a občerstvení. Na recepci vám rádi pomohou vyřešit případné drobné problémy. Nové výukové středisko je velmi klidné a máte zaručeny ideální podmínky pro výuku ruštiny. Středisko se nachází v části čtvrti s množstvím restaurací, barů, hotelů a butiků. Studenti zapsaní na individuální kurzy si mohou vybrat, zda se chtějí učit rusky v novém jazykovém středisku nebo v tradiční škole.

Jazyková škola Liden & Denz Moskva sídlí v budově patřící ruskému ministerstvu zahraničí, v diplomatickém centru nedaleko stanice metra Beloruskaja. Škola nabízí teplé, studené nápoje a sendviče.

Škola je moderně vybavená, studenti ruštiny mají neomezený přístup k internetu, WiFi je zdarma. Škola má renomovanou klientelu, např. British Airways, Červený kříž, EBRD, Credit Suisse aj. Průměrný věk studentů je 33 let, školu navštěvují i starší studenti.  Škola disponuje deseti učebnami a knihovnou vybavenou nejmodernější technikou, včetně 3 PC s možností připojení k internetu či wi-fi připojením.

Jazyková škola Liden & Denz Riga  je nové vzdělávací středisko, velmi oblíbené díky podobnosti měst Praha a Riga, budete se cítit jako doma mezi nádhernými secesními budovami v centru.

Jazyková škola Liden & Denz Irkutsk bylo také zřízeno nedávno, ale těší se velké oblibě díky umístění na východní Sibiři. Nachází se na třídě Karla Marxe v centru města a je moderně zařízeno.

Podívejte se do katalogu školy Katalog anglicky

Věk

od 16 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí široký výběr různých typů programů ruštiny pro mládež i dospělé, méně i více intenzivní. Jedinou podmínkou zápisu do kurzů ruštiny, které jsou otevřeny všem jazykovým úrovním, je znalost azbuky.

Standardní kurz ruštiny 20

Lekcí týdně: 20 x 50 minut

Třída: max. 12 osob

Minimální věk: 16 let

Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Intensivní kurz ruštiny 25

Lekcí týdně: 25 x 50 minut

Třída: max. 12 osob

Minimální věk: 16 let

Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Individualní výuka ruštiny 15, 20, 30 nebo 40

Lekcí týdně: 15/20/30/40 x 50 minut

Max. 1 osoba

Minimální věk: 16 let

Doba výuky: od 10:00

Doporučujeme kurzy ruštiny se zaměřením na hudbu, obchod nebo ruskou literaturu. Informujte se, prosím.

Jazyková škola jako první nabízí též práce a studium nebo pracovní stáže.

Prohlédněte si Student-Handbook

Orientační ceník

Typ kurzu ruštiny Počet hodin týdně ruštiny Cena kurzu za týden od
Standardní kurz ruštiny 20 lekcí 7 205 Kč
Intenzivní kurz ruštiny 25 lekcí 9 263 Kč
 Individuální volnočasový kurz 15 lekcí 15 438 Kč

Cena je kalkulována na 2 - 7 týdnů, vyšší počet týdnů znamená sníženou cenu!

Příplatek za letní sezonu 27.5. - 22.9. 2019 činí  60 Eur za týden , volnočasového 120 Eur.

Individuální kurzy mají cenu na 1 - 3 týdny studia, od 4 týdnů je sleva. Další kalkulace kurzů na přání.

Cena zahrnuje: výuku, testy, výukový materiál, certifikát, okružní prohlídku města, volný přístup na internet.

Počet studentů ve skupině je 12 (v Rize 8), minimum studia skupinového kurzu je 2 týdny.

Ubytování

Hostitelská rodina

nebo

Hotely

Corinthia Nevskij Palace Hotel*****

Novotel St.Petersburg Centre****

Hotel IBIS****

Sokos Hotel Olympic Garden****

Business Hotel Piaty Ugol***

Hotel The Brothers Karamazov***

Rinaldi B&B chain

Pro více informací o této nabídce nás volejte.

Typ ubytování Cena za týden v Moskvě a Petrohradu Cena za týden v Rize
v rodině  jednolůžkový pokoj  se snídaní 5 403 Kč 4 632 Kč

Příplatek za polopenzi v rodině 1 893 Kč.

Poplatky

Registrační poplatek za kurz  je 120 Eur

Letištní transfery již od 40 Eur.

Cena dle kurzu ČNB k 4. 12. 2018: 1 EUR  = 25,730 CZK

 

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA