Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Proyecto Espaňol I Španělština pro obchod a turismus

Lokalita: Alicante, Španělsko
Jazyky:
  • Španělština
Instituce:
  • Proyecto Espaňol
Programy: Jazykový kurz > Jazykový kurz s odbornou specializací a dalších 1+ programů
  • Jazykový kurz s odbornou specializací

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Alicante je velmi přívětivé a slunné místo, nachází se na nádherné pláži Costa Blanca.

Jazyková škola

Proyecto Espaňol -  Institutem Cervantes akreditovaná a dalšími institucemi uznávaná jazyková škola patří mezi menší jazykové školy, ale s individuální péčí o studenty a bohatou nabídkou výletů a exkurzí. Jazyková škola ve Španělsku organizuje studijní programy v několika městech, v Barceloně, Granadě, Madridu nebo Alicante od roku 1998. Jazyková škola s nabídkou kurzů angličtiny a španělštiny a letních táborů pro děti a mládež patří mezi cenově dostupné jazykové školy. Učební materiály jsou poskytovány zdarma, neúčtují se příplatky za léto. Skvělé léto u moře s výukou angličtiny i studiem španělštiny. Jazykové kurzy s poznávacím programem za dobrou cenu.

Studijní program

Jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na obchod a turismus

Jazyková škola v Alicante nabízí specializované kurzy španělštiny, během kterých získáte odbornou slovní zásobu z oblastí, ve který pracujete, nebo které právě studujete. Jazykový kurz je zaměřený na témata obchodu, financí, turismu a cestovního ruchu. Odbornou terminologii Vám během jazykového kurzu předají proškolení lektoři, kteří se v dané oblasti také pohybují.

Ceník

Jazykový kurz španělštiny Počet lekcí týdně Cena za týden
Španělština pro obchod 25 + 5 6 085 Kč
Španělština pro turismus 25 + 5 6 085 Kč

Registrační poplatek činí 1 623 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Hostitelská rodina - 1L polopenze 3 733 Kč
Sdílený byt - 1L bez 2 299 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 7. 2016:  1 EUR = 27,04 CZK.

Doprava

Letecky - podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu!

Video

Mapa

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA