420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Bournemouth I Angličtina za výhodnou cenu

Anglie I Bournemouth I Angličtina za výhodnou cenu

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Bournemouth je přímořské letovisko na jižním pobřeží Anglie v regionu zvaném Dorset. Díky nádherným “Zlatým písečným plážím” náleží mezi nejpopulárnější rekreační oblasti Velké Británie. Univerzita zde patří mezi nejznámější z nových britských vysokých škol. Město se nachází jen dvě hodiny cesty od Londýna a leží na jižním pobřeží anglického Dorsetu. Obrovský New Forest, 17 km vzdálený od Bournemouthu, je mystická část země s prastarým lesem, vřesovými poli, močály a volně žijícími stády koní.

bournemouth1

Jazyková škola

The Language Training, Co – menší rodinná jazyková škola s širokou nabídkou kurzů angličtiny i programů za výhodných finančních podmínek. Jazyková škola pořádá skupinové kurzy angličtiny i další studijní programy pro mládež i dospělé nebo rodiny s dětmi nejen v Bournemouth, ale také v dalších městech např. Edinburghu.

Jazyková škola je umístěna přímo v centru Bournemouth kousek od písečné pláže v tradiční viktoriánské budově. V okolí je několik restauračních zařízení. Nedaleko se nachází i knihovna. V prostorách jazykové školy se na dvou patrech nachází 12 jazykových učeben. Součástí jazykové školy je i počítačová učebna s pokrytím WiFi, kde mohou studenti trávit volný čas. Během přestávek je možné posedět v zahrádce a pokračovat v učení jazyka konverzací s ostatními spolužáky. Součástí jazykových kurzů je i nabídka dobrovolných volnočasových kulturních nebo sportovních aktivit.

Brožura jazykové školy

Věk studentů

od 16 let

Vedlejší sezona

Jazykový kurz angličtiny Počet lekcí týdně Cena za týden
Základní kurz 15 lekcí 2 880 Kč
Standardní kurz 20 lekcí 3 200 Kč
Intenzivní kurz 25 lekcí 3 520 Kč
Business English 15 lekcí 3 040 Kč*

*Jazykový kurz obchodní angličtiny trvá 12 týdnů.

V letních měsících je příplatek 320 Kč za kurz na týden.

Registrační poplatek činí 1 920 Kč.

V nabídce je i letní jazykový kemp pro děti a mládež, pro více informací nás prosím kontaktujte!

Jedna lekce trvá 55 minut.

V případě zájmu je možné objednat si i soukromé lekce angličtiny.

Cena za učební materiál je cca 30 GBP (platba přímo ve škole).

Ubytování

Typ ubytování Strava
Cena za týden*
Hostitelská rodina (1L) polopenze 4 320 Kč
Rezidence (1L) vlastní 5 600 Kč

Dvoulůžko v rezidenci vyjde na 145 GBP za týden a třílůžkový pokoj na 125 GBP.

Příplatek za plnou penzi v hostitelské rodině je 15 GBP na týden.

*V letních měsících je příplatek 320 Kč za týden.

Doprava

Nabízíme letištní transfery i zajištění letenek do Anglie.

Cena jednosměrných transferů z okolních letišť:

  • Bournemouth: £35
  • Heathrow: £125
  • Gatwick: £155
  • Luton: £135
  • Stansted: £165

Doprava z letišť je možná i autobusem: www.nationalexpress.com.

Cena dle kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 GBP = 32,00 CZK.

Videa


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA