420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Chester, Birmingham a další I Univerzita práva

Anglie I Chester, Birmingham a další I Univerzita práva

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Chester je hlavním městem anglického hrabství Cheshire. Chester je jedním z nejlépe zachovalých měst ve Velké Británii. Je hlavním centrem distriktu Chester City a má 80 121 obyvatel. Chester je asi nejznámější pro velké množství zachovaných architektonických památek. Nedávno byl Chester zhodnocen jako nejlepší město k životu v Anglii.

dále Birmingham, Bristol, Exeter, Guildford, Leeds, Londýn a Manchester

Vysoká škola

The University of Law je vysoká škola se zaměřením na studium práva. Kořeny této vysoké školy práva sahají až do roku 1876, kdy tato vysoká škola začínala spoluprací se společností Gibson & Weldon. Díky bohatým zkušenostem, inovativnímu přístupu a moderní výukové metodě se vysoká škola práva řadí mezi ty nejlepší univerzity v Anglii. Univerzita má několik poboček po celém Spojeném království, a to v Birminghamu, Bristolu, Chesteru, Exeteru, Guildfordu, Leeds, Londýně a Manchesteru.

d26b2469-5f99-4e82-b752-e40f14631671.jpg (720×348)

Vysoká škola práva dává svým studentů příležitost rozvíjet své praktické zkušenosti, jelikož to je ta nejdůležitější stránka úspěchu. Univerzita práva má velké množství kontaktů na právnické firmy a společnosti pracující v tomto oboru. Některé z těchto firem si ze studentů rovnou vychovávají své budoucí zaměstnance, jiné dají studentů potřebné znalosti a zdravé sebevědomí, aby uspěli jinde ve světě. Samotná výuka je také vedena lidmi z praxe. Kombinací všech těchto výhod získáme 98% úspěšnost v získání zaměstnání po dokončení studií.

Studijní program

Univerzita práva v Anglii nabízí několik druhů bakalářských a magisterských programů v závislosti na délce. Možností je i studium pouze části celého bakalářského nebo magisterského programu.

Legal Practice Course – Studijní program se stáží je určen studentům s bakalářským titulem, kteří chtějí po studiích získat nějakou praxi. V rámci tohoto studijního programu se zaměříte na oblast práva, které Vás zajímá nejvíce, aplikujete všechny předchozí zkušenosti v praxi, rozšíříte si obzory o nové poznatky z oblasti aplikovaného práva a otevřete si tak bránu na pracovní trh po celém světě. Tento studijní program si ušijete přímo na míru!

Katalogy

Bakalářské studijní programy

Magisterské studijní programy

Ceník

Studijní programDélka studiaCena za akademický rokCena celkem
Intenzivní bakalářský program2 roky309 061 Kč618 121 Kč
Standardní bakalářský program3 roky206 041 Kč618 121 Kč
Part-time bakalářský program4 roky154 530 Kč618 121 Kč
Standardní magisterský program 9 měsícůod 289 143 Kč
Part-time magisterský program21 měsícůod 289 143 Kč
Studijní program se stáží6 – 21 měsícůod 385 123 Kč

Britská vláda poskytuje studentské půjčky 6 000 GBP (206 041 Kč) ročně!

Půjčka vám pokryje roční studium standardního bakalářského programu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte!

Přečtěte si zajímavé články o zkušenostech svých vrstevníků, kteří na této Univerzitě práva v Anglii již studují: http://liveprospectus.com/. Jejich příběhy Vám pomohou rozhodnout se!

Ceny dle kurzu ČNB k 22. 4. 2016: 1 GBP = 34,34 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA