420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Greenwich I Jazykové kurzy angličtiny a programy pro učitele

Anglie I Greenwich I Jazykové kurzy angličtiny a programy pro učitele

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Jazyková škola

Twin Group je jazyková agentura se sídlem v Greenwich (Londýn) poskytující různé druhy výukových a kulturních programů téměř pro všechny věkové kategorie. V nabídce této jazykové agentury najdete jak klasické jazykové kurzy angličtiny, tak i letní pobyty pro děti a mládež nebo pracovní stáže pro dospělé. Sídlem této jazykové agentury je Londýn, svá výuková centra má však i v jiných částech Anglie, kde můžete strávit několik krásných týdnů například studiem angličtiny v kombinaci se sportem. Pokud se raději chcete učit jazyk při práci a zároveň si tak i něco vydělat, je tu široká nabídka placených stáží a pracovních programů. Nechybí zde ani programy pro učitele (kurzy metodologie a job shadowing), kterých se může zúčastnit například v rámci projektu ERASMUS +.

Prostředí jazykové školy je velmi příjemné, moderní a nachází se ve čtvrti, kde se v roce 2012 konaly letní olympijské hry. V okolí najdete mnoho restaurací a barů, kde můžete strávit polední přestávku mezi vašemi jazykovými lekcemi. V budově školy můžete využít ve volném čase také společenské prostory, kde se snadno připojíte k internetu, nebo využijete počítače, které jsou zde k dispozici všem studentům této jazykové školy.

Jazykové kurzy

Jazykový kurz Počet lekcí týdně Cena za týden (1-3 týdny) Cena za týden (4-6 týdnů)
Standardní kurz angličtiny ranní 15 6 259 Kč 5 891 Kč
Standardní kurz angličtiny odpolední 15 4 235 Kč 4 049 Kč
Intensivní kurz angličtiny 23 8 469 Kč 8 009 Kč
Kurz pro učitele 25 12 887 Kč 12 887 Kč
Job Shadowing 15,5 8 726 Kč 8 726 Kč

Registrační poplatek za veškeré jazykové kurzy činí 1 841 Kč.

Při objednání většího počtu týdnů bude cena za týden ještě nižší!

Kurzy pro učitele

Jazyková škola Twin Group nabízí speciální jazykový kurz angličtiny zaměřený pro učitele angličtiny, kteří nejsou rodilými mluvčími. Máte tak jedinečnou příležitost si zdokonalit své znalosti anglického jazyka a vyzkoušet si i různé učební metody svých zahraničních kolegů v prostředí multikulturních tříd jazykové školy Twin Group. Součástí programu jsou i anglické reálie. Dozvíte se více o kultuře a literatuře anglicky mluvících zemí. Kurz se Vám snaží předat nové nápady a myšlenky ve výuce jazyka, které pak snadno využijete po návratu domů v praxi, a učiníte tak výuku angličtiny zábavnější a efektivnější!

Pro více informací o samotném programu job shadowing nás prosím kontaktujte.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Hostitelská rodina polopenze 5 707 Kč
Rezidence bez od 7 364 Kč

Registrační poplatek za ubytování činí 1 841 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 3.1.2016:  1 GBP = 36,82 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA