420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Londýn I Angličtina za nízké ceny

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Jazyková škola

ClubClass jazyková škola má sídlo v Londýně v centru Bloomsbury a nabízí jazykové kurzy angličtiny a pracovní příležitosti pro své studenty. Jazyková škola zabírá přízemí moderní budovy na Theobald´s Road. Škola je obklopena kavárnami a restauracemi, ve kterých přijde vhod drobné občerstvení a navazování nových přátelství. Budova jazykové školy je vybavena moderně zařízenými učebnami, dále ve škole naleznete recepci, odpočinkovou místnost a studovnu s knihovnou. V celé budově je zdarma přístup na internet. V jedné studijní skupině je maximálně 12 studentů, kteří jsou předem rozděleni podle jazykových úrovní. To napomáhá maximálně efektivní výuce a přispívá k rychlému zlepšování jazykových schopností během kurzu angličtiny. Vyučující jsou vyškolení lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny pro cizince.

ClubClass

Brožura jazykové školy

Věk studentů

od 18 let

Jazykové kurzy angličtiny

  • Standardní angličtina (21 lekcí týdně)
  • Intenzivní angličtina (21 lekcí týdně)

Letní jazykový kemp

Výuka umístěna v maltské univerzitní koleji kombinuje výuku obecné angličtiny se vzrušujícím a pestrým programem. Internát se nachází v centru ostrova v tradiční malebné vesničce Lija. Výborná poloha usnadňuje návštěvy překrásných pláží a dalších zajímavých míst Malty, takže vám umožní poznat to nejlepší, co Malta nabízí. Mimo jiné si v příjemné sociální atmosféře internátu získáte přátele z celého světa a budete se moci rozvíjet ve svých jazykových schopnostech.

Bez názvu

Více informací o letním kempu naleznete v přiloženém letáku.

Ceník

Akce 2 týdny za cenu jednoho! Užijte si dvakrát více týdnů angličtiny za poloviční cenu!

Jazykový kurz angličtiny Počet lekcí týdně Cena za 2 týdny
Standardní angličtina 20 lekcí 5 589 Kč
Intenzivní angličtina 30 lekcí 8 383 Kč
Přípravný kurz k jazykovým zkouškám 30 lekcí 8 383 Kč
Juniorský program 20 lekcí 16 095 Kč

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 2 794 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 14. 3. 2016.  1 GBP = 34,93 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA