420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Londýn I Pracovní příležitost pro studenty

Anglie I Londýn I Pracovní příležitost pro studenty

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Jazyková škola

Malvern House  Škola Malvern House je špičková jazyková škola s nejmodernějšími metodami výuky jazyka, např. e-learning, online přístupy nebo virtuální recepce. Jazyková škola s velkou nabídkou kurzů angličtiny organizuje individuální konsultace s učiteli, nabízí zdarma účast na přednáškách a seminářích, všude je bezplatný přístup na internet. Jazyková škola sídli v centrální části Londýna, v blízkosti známé Kings Cross. Škola byla založená v roku 2000 a je akreditovaná Britskou radou a je členem English UK.  Každý rok škola přivítá více než 3000 studentů z celého světa.  Nástupní termíny probíhají každé pondělí během celého roku. Kromě kurzů angličtiny škola také pro své studenty připravuje pestrý program aktivit pro volný čas. Studenti se tedy mohou zúčastnit např. výletu do města Brighton a Oxford.

250137_432154060166515_167167578_n

Prostory školy se nacházejí v administrativní budově. Je zde 18 klimatizovaných učeben, internetová kavárna s bezplatným připojením k internetu a studentská místnost. V přízemí této budovy nalezneme několik menších obchodů. Budova má ideální umístění v centru města s vynikajícím autobusovým spojením. Autobusovou stanici nalezneme vedle budovy školy. V těsné blízkosti školy se také nachází hlavní vlakové nádraží King Cross Station. Do parku Joseph Grimaldi Park je to odtud méně než 3 minuty chůze.

Brožura jazykové školy

Věk

od 18 let

Pracovní příležitost

Jedná se o skvělou příležitost získání pracovní stáže (internship) v renomovaných firmách za účelem získání pracovních zkušeností v oboru, nebo příležitost pracovního umístění v hotelových a restauračních zařízeních za účelem výdělku. Mimo to se u obou variant naučíte skvěle anglicky, jelikož praxe je ta nejlepší škola! Získáte schopnost komunikace v angličtině v profesionálním prostředí, což bývá velkým nedostatkem absolventů škol. Navážete obchodní kontakty i přátelství, naleznete sebejistotu v jednání s klienty, nadřízenými i spolupracovníky.

ptait_20120508_2813_8093923367_o

Na začátku programu Vás čekají minimálně 4 týdny jazykového kurzu angličtiny a následné umístění do firmy dle předpokladů studenta, anebo nalezení pracovního poměru v oboru pohostinství. Pracovní pozice závisí na Vaší jazykové úrovni a případně i dosavadních zkušenostech s danou prací.

Ceník

Jazykový kurz angličtiny Počet lekcí týdně Cena za měsíc
Základní dopolední kurz 20 lekcí 26 925 Kč
Základní odpolední kurz 20 lekcí 24 855 Kč

Internship

Pracovní stáž Délka studia Počet lekcí týdně Cena programu
na 4 – 8 týdnů 4 týdny 20 lekcí 47 119 Kč
na 12 týdnů 6 týdnů 20 lekcí 60 927 Kč

Registrační poplatek za kurzy činí 2 589 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Rodina – jednolůžkový pokoj (zóna 4 -5) polopenze 5 178 Kč
Rodina – jednolůžkový pokoj (zóna 2) snídaně 7 077 Kč
Studentská rezidence- jednolůžkový pokoj (zóna 2) bez 6 213 Kč

Další varianty ubytování zajistíme na přání.

Poplatek za zprostředkování ubytování činí 1 831 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 22. 3. 2016: 1 GBP = 34,52 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA