420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I York I Jazykové kurzy angličtiny pro všechny věkové kategorie

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

York je město na severu Anglie, a metropole tradičního hrabství Yorkshire. Samotné město má cca 140 000 obyvatel. York je město s postavením unitary authority v ceremoniálním hrabství Severní Yorkshire. Ve městě sídlí yorský arcibiskup. York je též sídlem dvou univerzit: University of York založené v roce 1963, a York St. John University, která byla založena již v roce 1841, ale status univerzity má teprve od roku 2006.

Jazyková škola

Melton College je jazyková škola nacházející se v klidné rezidenční čtvrti Yorku a nabízí jazykové kurzy pro všechny věkové kategorie. Studenti mohou počítat s velmi dobrou kvalitou výuky. Jazyková škola má kapacitu přibližně 150 studentů, řadí se tedy mezi menší školy, díky tomu však získá student osobnější přístup. Kromě běžného vybavení školy (knihovna, počítačové centrum, společenské prostory) mají studenti k dispozici i kuchyňku, zimní zahradu, terasu s posezením, nádhernou rozlehlou zahradu s piknikovými stoly a kurty na tenis a basketbal. V nabídce jsou kurzy všeobecné angličtiny v různých intenzitách dále kurzy pro děti a mládež, přípravný kurz na jazykové zkoušky IELTS nebo kurzy určené pro studenty starší 50 let.

Jazykové kurzy

Jazykový kurz včetně ubytování a stravy Počet lekcí týdně Základní délka kurzu Cena za kurz
 Standardní angličtina 15 lekcí 1 týden 15 417 Kč
 Intensivní angličtina 22,5 lekcí 1 týden 16 345 Kč
Přípravný jazykový kurz FCE/CAE  22,5 lekcí 4 týdny 65 696 Kč
Letní jazykový kemp  22,5 lekcí 2 týdny 39 985 Kč
Klub 50+ 15 lekcí 1 týden 19 947 Kč

Bez registračního poplatku!

Ubytování je zahrnuto v ceně i se stravou v hostitelské rodině!

Jazykový kurz pro starší studenty 50 +

Kurz angličtiny  pro starší studenty je určen klientům nad 50 let, kteří si chtějí zdokonalit svoji angličtinu a poznat krásy hrabství Yorkshire ve skupině lidí svého věku. Tento kurz má 15 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině maximálně 14 klientů. Kurz doplňují zajímavé výlety, exkurze a společenské aktivity vhodné pro klienty nad 50 let.

Letní jazykové kurzy pro děti a mládež

Letní kurzy angličtiny v Yorku jsou pro studenty od 11 do 18 let, kteří chtějí studovat v krásném prostředí hrabství Yorkshire a užít si bohatého programu pro volný čas. Letní kurz angličtiny má 22,5 lekcí jazyka týdně ve skupině nejvíce 14 studentů, 2 lekce týdně probíhají mimo školu, náplní těchto lekcí jsou projekty věnované Yorku a jeho památkám.

Ceny dle kurzu ČNB k 14.1.2016:  1 GBP = 36,02 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA