420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie | Londýn | Umělecká vysoká škola v Londýně

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Vysoká škola umění

University of the Arts London (UAL) je přední světová univerzitní organizace zaměřená na studium umění a designu. UAL sdružuje šest renomovaných uměleckých vysokých škol, z nichž každá má dlouholetou tradici a významné jméno na poli uměleckých studií:

 • Camberwell College of Arts
 • Central Saint Martins
 • Chelsea College of Arts
 • London College of Komunikace
 • London College of Fashion
 • Wimbledon College of Arts

Absolventi těchto vysokých škol pokračují ve své práci v oboru ihned po skončení studií a jsou iniciátory tvůrčích odvětví po celém světě. UAL nabízí širokou škálu kurzů v umění, designu, módě, komunikaci a scénickém umění na postgraduální úrovni.

Stejně jako MBA kurzy, nabízí univerzita postgraduální diplomy, postgraduální certifikáty, MBA a MSc kvalifikace. V nabídce této umělecké vysoké školy nechybí ani krátkodobé kurzy či letní kempy pro zájemce o umění. Tým učitelů vysoké umělecké školy se skládá z profesionálních umělců, designérů, kritiků a teoretiků. Díky tomu si univerzita drží vysokou úroveň výuky.

UAL také nabízí praxe založené na výzkumných programem, což vede k PhD diplomu nebo získání titulu MPhil v jakékoli umělecké oblasti. Univerzita patří mezi špičkové výzkumné univerzity ve Velké Británii.

Studijní programy

Název studijního programuPopisDélkaCena za rok**
Foundation Programme*přípravný univerzitní kurz1 rok148 674 Kč
Bachelor Programmebakalářský program3 rok332 028 Kč
MBA Programmemagisterský program18 měsíců996 084 Kč
Postgraduate Diplomapostgraduální diplom30 týdnů332 028 Kč
MA Programmetitul Modern Arts2 rok261 113 Kč
Short Courseskrátkodobé kurzy1 týdenvizte níže
Summer Schoolletní škola umění3 týdny155 877 Kč

*Pokud Vám je méně jak 19 let, než začnete studovat přípravný univerzitní kurz, nemusíte za něj platit žádné školné!

**Jedná se o vzorové ceny. Vzhledem k velkému množství programů Vám sdělíme konkrétní částku na požádání.

V nabídce jsou také přípravné kurzy na bakalářské a magisterské obory za 135 578 Kč na 6 týdnů.

Short courses

Nabídka krátkodobých kurzů, které se konají v různých termínech po celý rok (pro bližší info nám prosím napište nebo nahlédněte do přiloženého odkazu). Kurzy se zaměřují na všemožné oblasti, stačí si jen vybrat tu, která Vás zajímá nejvíce.

Nejčastější obory krátkodobých kurů

 • Fashion and Textiles
 • Photography
 • Architecture
 • Illustration
 • Journalism, PR
 • Fine Art
 • Graphic Design
 • Media Arts
 • Theatre and Performance
 • Three Dimensional Design

Vzorové krátkodobé kurzy

Základy krejčovství

Během tohoto kurzu se dozvíte základy o krejčovství na zakázku a zjistíte, jak náročné je to řemeslo. Sami si také vyzkoušíte, jak navrhnout padnoucí kus oděvu a jak ho ušít. A nakonec zjistíte, jak je toto řemeslo zajímavé.

 Úterý až pátek
 10:00 – 16:30
 Cena 
 14 401 Kč 

948-474-Intro-to-Tailoring

Módní design a marketing

V rámci tohoto kurzu se dozvíte, že porozumění trhu s módou je klíčová záležitost, abyste se mohli stát skvělými návrháři. Zároveň si vyzkoušíte, jak pracné je navrhnout kostým, ale určitě dáte za pravdu, že je to práce naplňující.

 Úterý až pátek 10:00 – 17:15 Cena  18 199 Kč 

Bez názvu

Módní fotografie

Tento kurz Vám dá nový rozměr ve fotografování. Zde se naučíte, jak si svůj objekt správně naaranžovat a jak si nastavit dobrý filtr. Vaše fotografie budou od teď vypadat profesionálně a vy si zaručeně získáte oblibu v této profesi.

 Pondělí až pátek 10:00 – 17:00 Cena  50 483 Kč 

Bez názvu

Kurz kreslení

Naučte se kreslit postavy podle přesných proporcí tak, aby vypadaly jako živé. Získejte zkušenosti s módním návrhářstvím a zjistěte, jak navrhnout ty nejelegantnější šaty. Splňte si svůj se stát se módním guru.

 Úterý až pátek 10:00 – 17:00 Cena  15 543 Kč 

Bez názvu

Kurz herectví

Získejte skvělý trénink, abyste se před kamerou cítili jako doma a naučte se vyjádřit ze sebe veškeré emoce. Tento kurz Vás zasvětí do hereckého řemesla, které Vám rozhodně učaruje. Vyberte si mezi divadelní a filmovou formou.

 Pondělí až pátek 10:00 – 16:00 Cena  17 883 Kč 

Denní umělecké kurzy

V nabídce jsou podobné kurzy i na jeden den, většinou sobota, v případě, že byste si chtěli ještě rozšířit klasické krátkodobé kurzy o další den. Cena za jeden den (4 hodiny) je cca 5 897 Kč.

Kompletní nabídka kurzů zde.

Jazykové kurzy

Jazykový kurz angličtinyPočet lekcíCena za týden
Standardní/akademická angličtina158 325 Kč
Intensivní/akademická angličtina2011 173 Kč

Minimální délka kurzu je 2 týdny.

Registrační poplatek je 2 582 Kč.

Brožura k jazykovým kurzům

Ubytování

Cena za ubytování je od 125 liber za týden v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji se snídaní.

Ceny dle kurzu ČNB k 10. 8. 2016: 1 GBP = 31,65 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA