420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 10 741 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Anglie | Margate | Angličtina pro učitele a pracovníky škol

Anglie | Margate | Angličtina pro učitele a pracovníky škol

Menší, ale špičková jazyková škola s velmi kvalitní výukou a osobní péče majitele a ředitele školy. 


Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Margate je krásné přímořské letovisko s písečnými plážemi nacházející se na jihozápadním pobřeží Velké Británie, v oblasti Kent. Město má ca 40 tisíc obyvatel a patří k nejteplejším místům Anglie s nejnižšími srážkami. Díky okouzlujícímu venkovu, známému svými ovocnými sady a malebnými vesničkami mu právem náleží název „Zahrada Anglie“. Margate je 110 km vzdálen od Londýna, poblíž je pak přístav Dover. K procházkám vybízí oblíbená trasa podél pobřeží, kdy dojdete k pěkné rybářské vesničce Broadstairs nebo většímu přímořskému městu Ramsgate s kouzelným Royal Harbour přístavem.

Jazyková škola 

Jazyková škola English in Margate je velmi kvalitní škola rodinného typu. Je uznána Britskou radou a je členem asociace English UK a IALC. Sídlí v atraktivní historické budově z počátku 19. století, v klidné ulici blízko centra Margate, nedaleko vlakového nádraží. Do nákupního centra nebo na písečné pláže dojdete pěšky za pár minut.

Jazyková škola English in Margate má moderní, příjemně zařízené třídy vybavené televizory a videopřehrávači, učebnu pro samostudium a malou knihovnu. Jazyková škola s velkou nabídkou kvalitních kurzů angličtiny má také vlastní klub (The Hawley Club) s internetovou kavárnou, barem, klavírem, kulečníkem a 5 televizory, na nichž můžete sledovat zprávy, filmy i hudební kanály. Každý den můžete využívat počítače.

Jazykové kurzy a studijní programy probíhají na vysoké úrovni, maximální počet studentů v jednom kurze je 12. Jedna lekce má 45 minut. Jazykové kurzy angličtiny většinou zahajují v 9.30 hodin, odpolední kurzy angličtiny v 14.00 hodin.

  • Nádherná školní budova s vynikajícím vybavením
  • Široký sortiment akademických kurzů, přípravných kurzů na zkoušky a odborných kurzů
  • Pracovní umístění/programy s kombinací práce a studia
  • Multimediální studijní centrum je otevřeno celý den i během večerů
  • Školní kavárna s výbornou atmosférou, otevřená ve večerních hodinách, pomáhá studentům rychleji se spřátelit
  • Vysoký standard ubytování v rodinách a rezidencích
  • Vynikající společenský program s týdenními akcemi ve studentském klubu
  • Pravidelné výlety s doprovodem za památkami nejen v oblasti Kentu a s víkendovými výlety

Podívejte se do staršího katalogu školy v češtině Brochure

Katalog jazykové školy v angličtině  naleznete zde Leo-Languages-Brochure-2019-ENGLISH

Věk

od 18 let

Studijní program

 TD 1 Professional Teacher Development Course

Kurz pro učitele a pedagogické pracovníky

Jazykový a metodický kurz pro učitele (angličtiny i neangličtináře) a pedagogické pracovníky je určen učitelům, kteří pracují se studenty od 10 let výše na 1 nebo 2 týdny. Základní témata: interakce ve třídě, role učitele, vyučovací metody, profesní rozvoj, příprava výukových materiálů a mnoho dalšího.

Požadavky: angličtina od úrovně B2

 TD 1 Methodology for teachers of English as a foreign language 

Metodologie pro učitele angličtiny jako cizího jazyka

Jazykový a metodický kurz pro učitele angličtiny i  další učitele a pedagogické pracovníky, kteří pracují se studenty od 10 let výše na 1 nebo 2 týdny. Základní témata: především metodologie, mezikulturní rozdíly, technologie ve třídě a její užití, interakce ve třídě, role učitele, vyučovací metody, profesní rozvoj, příprava výukových materiálů a mnoho dalšího.

TD2 English Language and EFL Methodology

Kurz angličtiny a metodologie pro učitele a pedagogické pracovníky

Jazykový a metodický kurz pro učitele (angličtiny i neangličtináře) a pedagogické pracovníky je určen učitelům, kteří pracují se studenty od 10 let výše na 1 nebo 2 týdny. Základní témata: jazykový kurz + mezikulturní rozdíly, technologie ve třídě a její užití, interakce ve třídě, role učitele, vyučovací metody, profesní rozvoj, příprava výukových materiálů a mnoho dalšího.

TD 3  Language and Practical Methodology Course + school attachment Bi Component

Kurz angličtiny pro nerodilé mluvčí, pro učitele a pedagogické pracovníky 

Vzdělávací aktivita  je určena učitelům všeobecně vzdělávacích předmětů základních a středních škol, učitelům mateřských škol a prvního stupně základních škol. Zahrnuje  30 hodin – týdenní přípravný jazykový kurz a 1-7týdenní stáž na anglické základní nebo střední škole. Aktivita může být financována z programu Erasmus Plus – KA1 – mobility pedagogických pracovníků. Přípravný kurz může trvat i dva týdny a poté 1 – 6 týdnů praxe ve škole. Přípravný kurz zahrnuje jak lingvistickou, tak i kulturní přípravu a výuku. Poté má účastník možnost sledovat výuku na vybrané škole.

Požadavky: od úrovně B1.

TD 4  Intensive General English Language – improvement the English skills

Kurz intenzivní angličtiny pro učitele různých předmětů a pedagogické pracovníky i pracovníky škol

Intezivní jazykový kurz je určen všem pracovníkům škol i učitelům a seznámí se základy jazyka a především komunikace v angličtině. Délka jeden až dva týdny a zahrnuje jednu polodenní a jednu celodenní exkurzi.

Požadavky: od úrovně A2

TD 5  Language, Civilisation and Culture – Erasmus

Kurz jazyka i kultury je určen učitelům angličtiny, kteří již jazyk vyučují a chtějí získat nové informace a zkušenosti.

Požadavky na znalost jazyka  A2-C1.

Not sure of your English level? Take our online English test

 Termíny

Pro termíny jednotlivých kurzů nás prosím kontaktujte!

Cena

Jazykový kurz a program pro učitele                    Cena za týden                                 Cena za 2 týdny    

TD 1  24 lekcí týdně600 Eur tj. 15 345 Kč
TD 2 20 + 10 teacher development15 345 Kč 1200 Eur
TD 3 30 lekcí týdně 1158 Eur
TD 4* 30 lecí týdně 420 Eur tj. 10 741 Kč
TD 5 30 lekcí týdně650 Eur

*Některé kurzy mají výhodnější cenu za týden při počtu 3 a více týdnů.

registrační poplatek činí 50 GBP.

Ceny dle kurzu ČNB k  08. 1. 2019:  1 EUR = 25, 575 CZK  a 1 GBP = 28,501 Kč

Ubytování
Typ ubytováníStravováníCena za týden
Rodina – jednolůžkový pokojpolopenze5 115 Kč

V nabídce ubytování jsou dále studentské rezidence, apartmány, hotely.

Registrační poplatek za zajištění ubytování  v rodině činí  30 GBP.

Další informace

Veškeré ubytování v Margate je většinou v docházkové vzdálenosti od školy. Pokud není student ubytován v oblasti Margate, na každý týden kurzu je mu poskytnuta jízdenka na hromadnou dopravu. Všechny varianty ubytování jsou k dispozici celoročně a v ceně je zahrnuto wi-fi připojení.

Studenti mají k dispozici jednolůžkový pokoj, na vyžádání mohou sdílet též společný pokoj. Ubytování v rodinách je obvykle v docházkové vzdálenosti od školy. Součástí pobytu v rodině je polopenze v průběhu týdne a plná penze o víkendech.

Další variantou je ubytování rezidencích Culver House, Churchfield House a Omega House. Všechny rezidence jsou v blízkosti školy a nabízejí vysoký standard ubytování. Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky). V ceně je wi-fi připojení a pravidelný úklid. Před příjezdem nebo při příjezdu je potřeba uhradit vratný depozit ve výši 80 GBP.

Za příjezdy/odjezdy před 6. hodinou ráno nebo po 10. hodině večer se platí navíc 20 GBP. V nabídce je i samostatný byt či apartmán.

Doprava

Letecky do Londýna, transfer z letiště od 60 liber.

 

Mapa
Fotky


Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež – Clone

Země Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru. Místo Londýn je hlavní město [...]

Anglie I Brighton I Angličtina pro mládež na skvělé škole u moře

Země Anglie je největší a nejlidnatější země Spojeného království Velké Británie a Severního Irska a zároveň jediná z jeho čtyř zemí, která nemá žádnou autonomii ani samosprávu. Zahrnuje jižní dvě třetiny ostrova Velká Británie. Na severu hraničí se Skotskem, na západě pak s Walesem, jinak ji obklopuje moře. Metropolí Anglie a jejím největším městem je Londýn, jenž je současně metropolí Spojeného království. Místo Brighton se na

USA I New York I Angličtina pro učitele – TESOL

Skvělá jazyková škola s možností studia angličtiny pro učitele a získání certifikátu TESOL Země Spojené státy americké (anglicky United States of America, zkratka USA) je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního [...]

Malta I Angličtina pro děti, mládež i dospělé s ubytováním v hotelu

Oblíbený program pro děti i mládež s možností ubytování i studia angličtiny pro rodiče na krásném místě u moře. Země Ostrov Malta, maltsky Repubblika ta’ Malta, je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie. Strategická poloha Malty ve Středozemním moři z ní učinila důležitý obchodní uzel. Členským státem EU se stala v roce 2004. Hlavním městem je Valletta. Úředními jazyky jsou mal

Malta I Gozo I Angličtina pro mládež, dospělé i rodiče s dětmi

Kvalitní menší rodinná jazyková škola s osobním přístupem ke studentům. Země Ostrov Malta, maltsky Repubblika ta’ Malta, je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie. Strategická poloha Malty ve Středozemním moři z ní učinila důležitý obchodní uzel. Členským státem EU se stala v roce 2004. Hlavním městem je Valletta. Úředními jazyky jsou maltština a angličtina. Jazykové kurzy angli

Irsko I Dublin I Angličtina pro studenty 11 – 21 let

Studujte angličtinu v Dublinu, skvělá lokalita, kvalitní výuka, příjemní Irové, výborná atmosféra.   Země Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu [...]

KONZULTACE ZDARMA