420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 22 716 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Anglie | Margate | Angličtina pro zdravotní sestry

Anglie | Margate | Angličtina pro zdravotní sestry

Vysoce kvalitní škola i výuka s osobní péčí ředitele a majitele jazykové školy.

Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanité, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Margate je krásné přímořské letovisko s písečnými plážemi nacházející se na jihozápadním pobřeží Velké Británie, v oblasti Kent. Město má ca 40 tisíc obyvatel a patří k nejteplejším místům Anglie s nejnižšími srážkami. Díky okouzlujícímu venkovu, známému svými ovocnými sady a malebnými vesničkami mu právem náleží název „Zahrada Anglie“. Margate je 110 km vzdálen od Londýna, poblíž je pak přístav Dover. K procházkám vybízí oblíbená trasa podél pobřeží, kdy dojdete k pěkné rybářské vesničce Broadstairs nebo většímu přímořskému městu Ramsgate s kouzelným Royal Harbour přístavem.

Jazyková škola

Jazyková škola English in Margate je velmi kvalitní škola rodinného typu. Je uznána Britskou radou a je členem asociace English UK a IALC. Sídlí v atraktivní historické budově z počátku 19. století, v klidné ulici blízko centra Margate, nedaleko vlakového nádraží. Do nákupního centra nebo na písečné pláže dojdete pěšky za pár minut.

Jazyková škola English in Margate má moderní, příjemně zařízené třídy vybavené televizory a videopřehrávači, učebnu pro samostudium a malou knihovnu. Jazyková škola s velkou nabídkou kvalitních kurzů angličtiny má také vlastní klub (The Hawley Club) s internetovou kavárnou, barem, klavírem, kulečníkem a 5 televizory, na nichž můžete sledovat zprávy, filmy i hudební kanály. Každý den můžete využívat počítače.

Jazykové kurzy a studijní programy probíhají na vysoké úrovni, maximální počet studentů v jednom kurze je 12. Jedna lekce má 45 minut. Jazykové kurzy angličtiny většinou zahajují v 9.30 hodin, odpolední kurzy angličtiny v 14.00 hodin.

  • Nádherná školní budova s vynikajícím vybavením
  • Široký sortiment akademických kurzů, přípravných kurzů na zkoušky a odborných kurzů
  • Pracovní umístění/programy s kombinací práce a studia
  • Multimediální studijní centrum je otevřeno celý den i během večerů
  • Školní kavárna s výbornou atmosférou, otevřená ve večerních hodinách, pomáhá studentům rychleji se spřátelit
  • Vysoký standard ubytování v rodinách a rezidencích
  • Vynikající společenský program s týdenními akcemi ve studentském klubu
  • Pravidelné výlety s doprovodem za památkami nejen v oblasti Kentu a s víkendovými výlety

Podívejte se do katalogu v češtině nebo v angličtině  Leo-Languages-Brochure-2018-ENGLISH

Leo-Languages-Brochure-student-czech

Věk

od 18 let

Studijní program

Počet lekcí týdně:  20 lekcí obecné angličtiny +10 hodin angličtiny pro zdravotní sestry

V rámci tohoto odpoledního studia mají zdravotní sestry nebo budoucí zdravotní sestry, které hledají práci ve Spojeném království či v jiné anglicky mluvící zemi, možnost naučit se komunikovat na odpovídající úrovni a osvojit si klíčovou slovní zásobu. Každý týden probíhá výuka zaměřená na jiné téma a studenti tak mají možnost se k výuce připojit kdykoli. Kurz lze absolvovat rozdělený do dvou dvoutýdenních pobytů nebo jím lze doplnit jiný program/kurz. Kurz je nejen vzdělávací, ale i zábavný!

KurzPočet hodin týdněPočet týdnůCena za týden
Angličtina pro zdravotní sestry301 – 411 358 Kč

Registrační poplatek činí  50 GBP

Ubytování

Typ ubytováníStravováníCena za týden
Rodina – jednolůžkový pokojpolopenze4 313 Kč
Rodina – 1L (vl. koupelna, jízdné na MHD)polopenze6 326 Kč

V nabídce ubytování jsou dále studentské rezidence, apartmány, hotely.

Registrační poplatek za zajištění ubytování  v rodině činí  30 GBP

Ceny dle kurzu ČNB k  30.1. 2018:  1 GBP = 28, 754 CZK.

Další informace

Veškeré ubytování v Margate je většinou v docházkové vzdálenosti od školy. Pokud není student ubytován v oblasti Margate, na každý týden kurzu je mu poskytnuta jízdenka na hromadnou dopravu. Všechny varianty ubytování jsou k dispozici celoročně a v ceně je zahrnuto wi-fi připojení.

Studenti mají k dispozici jednolůžkový pokoj (pokud o to požádají, mohou sdílet společný pokoj). Ubytování v rodinách je obvykle v docházkové vzdálenosti od školy. Součástí pobytu v rodině je polopenze v průběhu týdne a plná penze o víkendech.

Všechny hostitelské rodiny nabízejí wi-fi připojení a mnoho pokojů je s televizí. V ceně je také neomezená jízdenka na hromadnou dopravu. V rodině může být ubytován současně s Vámi také další student.

Za příjezdy/odjezdy před 6. hodinou ráno nebo po 10. hodině večer se platí navíc 20 GBP. V nabídce je i samostatný byt či apartmán.

Požadavky

Minimální znalost B1

Not sure of your English level? Take our online English test

Doprava

Letecky do Londýna.

Transfery z letiště od 65 GBP.


Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA