420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Winchester I Studium VŠ se stipendiem

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Winchester je historické město na jihu Anglie asi s 40 000 obyvateli. Je sídlem distriktu City of Winchester, který zahrnuje větší území než samotný Winchester, a také je centrem hrabství Hampshire. V 10. a 11. století byl hlavním městem Anglie a předtím hlavním městem Wessexu. Nachází se zde krásná katedrála a několik dalších významných historických budov.

Univerzita

University of Winchester je prestižní vysoká škola univerzitního typu, která se nachází v krásném městečku Winchester jenom 1 hodinu jízdy vlakem od Londýna. Univerzita je známá pro své komornější prostředí v malebném univerzitním kampusu, který v sobě snoubí moderní architekturu a historické budovy. Winchester boduje v národním žebříčku univerzit a vysokých škol a nabízí širokou škálu studijních oborů včetně takových, které na ostatních univerzitách či vysokých školách v Anglii nenajdete.

Univerzita nabízí i studijní stipendium pro každého!

winchesterII

Více informací o vysoké škole

Studijní programy

Univerzita a vysoká škola ve Winchesteru nabízí vysokoškolské studium jak bakalářských, tak i magisterských studijních oborů. V široké nabídce vysokoškolských studijních programů a kurzů nechybí ani přípravné ročníky ke studiu na univerzitě. Mezi studijní obory, které zde můžete absolvovat patří například:

 • Archeologie
 • Aplikované vědy
 • Business Administration a management
 • Digitální technologie
 • Herectví a dramaturgie
 • Historie
 • Informační technologie
 • Kriminalistika
 • Marketing
 • Mediální studia
 • Právo
 • Sportovní management
 • Žurnalistika

Cena

308 520 Kč za akademický rok

Stipendium

Každý student může získat až 1 000 liber jako ubytovací stipendium.

Šikovní studenti také obdrží až 500 liber ročně jako prospěchové stipendium za studijní výsledky.

Dále je možnost získat i jiné odměny (až 1 500 liber), například za účast ve sportovních akcích školních týmů.

Při úspěšném studiu filosofického oboru Modern Liberal Arts, můžete získat další stipendium v hodnotě 1 000 GBP.

Ubytování

Během studia na vysoké škole a univerzitě ve Winchesteru se mohou studenti ubytovat v moderní školní rezidenci. V nabídce ubytovacích kapacit jsou také rezidence se stravovacími možnostmi.

Pro více informací nás prosím kontaktujte!

Ceny dle kurzu ČNB k 9. 5. 2016: 1 GBP = 34,28 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA