420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 9 740 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole oznařená * jsou povinná

Argentina | Buenos Aires | Španělština a tanec

Argentina | Buenos Aires | Španělština a tanec

Malá rodinná škola se švýcarským vedením a velmi kvalitními kurzy pro max. 6 studentů ve skupině

Země

Argentina, oficiálně Argentinská republika (španělsky República Argentina) je stát ležící na jihu Jižní Ameriky s 4984 km dlouhým pobřežím Atlantiku. Na severu hraničí s Bolívií  a Paraguayí, na východě s Brazílií a Uruguayí a na západě s Chile. Počet obyvatel přesahuje 40 milionů. Hlavním městem je Buenos Aires. Většina obyvatel se hlásí ke katolické církvi. Jméno země je odvozeno od latinského argentum – stříbro, protože když se první Evropané, ztroskotanci z nezdařené expedice vedené Juanem Díazem de la Solis, setkali s domorodými obyvateli, dostali od nich darem předměty vyrobené ze stříbra.

Místo

Buenos Aires je hlavní město Argentiny. Jeho rozloha činí 202 km2, žije v něm přes 3 milióny obyvatel (2008). Leží středovýchodně na břehu Río de la Plata. Mezi nejdůležitější místa města patří Plaza de Mayo s budovou Casa Rosada, což je prezidentský palác. Dále zde stojí např. Metropolitní katedrála a budovy zvané Cabildo. Od Plaza de Mayo se v délce 1,5 km táhne třída Avenida de Mayo až k náměstí Plaza del Congreso. Na tomto náměstí se nachází budova Congreso de la Nación (Národní shromáždění) a pomník Dvou kongresů (Monumento a los dos Congresos). Velmi zajímavým místem je hřbitov Cementario de la Recoleta, který připomíná svými hroby miniaturu města.

Škola

Che Buenos Aires

  • Švýcarský management s argentinskými učiteli.
  • Evropská metodologie.
  • Člen Asociace jazykových škol a partner Univerzity of Technology.
  • Oficiální zkušební místo D.E.L.E.
  • Nádherné okolí a slunečné podnebí.
  • Osobní přístup a maximální spokojenost student
Věk

od 18 let

Studijní program

 

Španělština + výuka tance tango

Kurz zahrnuje 20 hodin španělštiny, 1 individuální a 3 skupinové lekce tance na taneční akademii týdně, dále je v ceně návštěva tradiční taneční slavnosti Milonga. Minimální doba trvání kurzu 2 týdny.

Po absolvování základního kurzu tanga lze využít mnoha dalších nabídek výuky tance a zvolit si typ tance (tango salon, vals, milota, nové tango apod.) i školu, která se Vám bude líbit. Nepotřebujete ani partnera ani rezervaci kurzu tance!

1 lekce španělštiny trvá 50 minut, počet studentů ve skupině je 3 – 6 osob.

Orientační cena
Název Počet hodin týdně Cena za týden
Španělština s tangem 20 + 4 4 870 Kč

Registrační poplatek činí 70 USD

Ubytování
Typ ubytování Stravování Počet týdnů Cena
Rodina – jednolůžkový pokoj polopenze 1 6 087 Kč
Rodina – jednolůžkový pokoj snídaně 1 4 870 Kč

Široký výběr ubytování v rodině, rezidenci, apartmánu nebo hotelu v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji, administrativní poplatek za rezervaci apartmánu či rezidence činí 60 USD.

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 1. 2018: 1 USD = 20,291 CZK.

Požadavky

Minimální doba trvání kurzu dva týdny. Znalost tance na úrovni začátečníci až pokročilí.

Mapa
Fotky

 

 

 

Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA