420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 7 305 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Argentina | Buenos Aires | Španělština

Argentina | Buenos Aires | Španělština

Zajímavá destinace, sluníčko i kvalitní výuka.

Země

Argentina, oficiálně Argentinská republika (španělsky República Argentina) je stát ležící na jihu Jižní Ameriky s 4984 km dlouhým pobřežím Atlantiku. Na severu hraničí s Bolívií  a Paraguayí, na východě s Brazílií a Uruguayí a na západě s Chile. Počet obyvatel přesahuje 40 milionů. Hlavním městem je Buenos Aires. Většina obyvatel se hlásí ke katolické církvi. Jméno země je odvozeno od latinského argentum – stříbro, protože když se první Evropané, ztroskotanci z nezdařené expedice vedené Juanem Díazem de la Solis, setkali s domorodými obyvateli, dostali od nich darem předměty vyrobené ze stříbra.

Místo

Buenos Aires je hlavní město Argentiny. Jeho rozloha činí 202 km2, žije v něm přes 3 milióny obyvatel (2008). Leží středovýchodně na břehu Río de la Plata. Mezi nejdůležitější místa města patří Plaza de Mayo s budovou Casa Rosada, což je prezidentský palác. Dále zde stojí např. Metropolitní katedrála a budovy zvané Cabildo. Od Plaza de Mayo se v délce 1,5 km táhne třída Avenida de Mayo až k náměstí Plaza del Congreso. Na tomto náměstí se nachází budova Congreso de la Nación (Národní shromáždění) a pomník Dvou kongresů (Monumento a los dos Congresos). Velmi zajímavým místem je hřbitov Cementario de la Recoleta, který připomíná svými hroby miniaturu města.

imagePrincipale

Škola

Che Buenos Aires

  • Švýcarský management s argentinskými učiteli.
  • Evropská metodologie.
  • Člen Asociace jazykových škol a partner Univerzity of Technology.
  • Oficiální zkušební místo D.E.L.E.
  • Nádherné okolí a slunečné podnebí.
  • Osobní přístup a maximální spokojenost studentů.

Věk

od 18 let

Studijní program

Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden
Intenzivní kurz20 lekcí3 652 Kč
Kombinovaný kurz20 + 10 soukromých7 305 Kč
Španělština a Tango20 + 4 lekce tance6 067 Kč
španělština a příprava na zkoušku DELE20 + 10 indiv.7 508 Kč

Dále můžete studovat španělštino a tango a mnoho dalších kurzů. Cena základních dvou kurzů se při větším počtu objednaných týdnů snižuje.

Registrační poplatek činí  70 USd tj. 1 420 .

Ubytování

Typ ubytováníStravováníPočet týdnůCena
Rodina – jednolůžkový pokojpolopenze16 087 Kč
Rodina – jednolůžkový pokojsnídaně14 870 Kč

Široký výběr ubytování v rodině, rezidenci, apartmánu nebo hotelu v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji, administrativní poplatek za rezervaci apartmánu či rezidence činí  60 USD tj. 1 212 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 1. 2018: 1 USD = 20,291 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky

M3361S-3034

Samsung Techwin
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA