420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Austrálie I Gold Coast I Angličtina, sport, rekreace a fitness

Austrálie I Gold Coast I Angličtina, sport, rekreace a fitness

Země

Austrálie je nejstarším a nejmenším kontinentem na světě. Láká rozmanitou krajinou od pustého vnitrozemí, přes náhorní plošiny a bujné tasmánské lesy až po deštné lesy a korálové útesy. Austrálie také přitahuje díky okouzlujícím plážím. Zároveň se pyšní jedinečnou faunou: klokan, medvídek koala nebo ptakopysk jsou zvířata, která můžete potkat jen zde. Velmi oblíbeným sportem je zde surfování.

Místo

Gold Coast je město na jihovýchodě australského státu Queensland. Jde o druhé největší město Queenslandu a šesté největší město Austrálie. Gold Coast je známá turistická destinace, pro kterou je charakteristické slunečné subtropické klima, surfařské pláže, plavební cesty a průplavový systém. Charakteristické pro město je pásmo mrakodrapů táhnoucí se podél pobřeží. Nachází se zde například mrakodrap Q1, nejvyšší budova Austrálie. Na západ od města se nachází deštný prales.

Gold Coast je město, které se stalo domovem přibližně půl milionu obyvatel. Ve městě je několik mezinárodních jazykových škol. Všechny školy jsou umístěny v centru Gold Coast.

Jazyková škola

International Training College je sportovní jazyková škola v lokalitě Gold Coast, v části Miami, vzdálena pouhý kilometr od pláže. V minulosti byla zaměřena převážně na výuku bojových umění, nyní se ale více zaměřuje na kurzy fitness, sport a jógu. Jedná se o menší školu, která má kolem dvou stovek studentů. Je zde tedy možnost nabídnout individuální přístup ke každému ze studentů. Posilovna je hned vedle školy s přístupem 24 hodin denně. Část praktické výuky tak můžete absolvovat téměř kdykoliv.

800x800-63561ee2165b344633a4bd24fd238b0e0f839e3e

Sport and Recreation je studijní program, kde studenti rozvíjí praktické znalosti, které pak aplikují v praktických hodinách. Na výběr je pro studenty pestrá škála sportů, na které se student může zaměřit. Kromě klasického fitness, jógy nebo surfování zde najdete i různé druhy bojových umění jako je brazilské Jiu Jitsu nebo Capoeira. Škola nabízí možnost stát se také nutričním specialistou. Kurzy surfování jsou zaměřeny jak na samotnou výuku surfování, tak na metodiku. Nově je zařazeno do těchto volitelných hodin také potápění nebo stále oblíbenější Paddle Boarding.

800x800-8b15fefe639a382c4777e66a66183275005b1341

Katalog školy

Ceník

Studijní kurzy Délka kurzu Cena za kurz
Certifikát v oboru Rekreační sport 16 týdnů 35 483 Kč
 Diplom v oboru Management rekreačního sportu 76 týdnů 156 379 Kč
Fitness certifikát 48 týdnů 124 373 Kč
Fitness diplom 56 týdnů 128 011 Kč
Kombinace různých certifikátů a diplomů 54 – 194 týdnů 97 577 Kč

Celkovou částku je možno platit po částech.

Poplatek za zprostředkování činí 4 490 Kč.

Pro více informací nás prosím kontaktujte!

Ceny dle kurzu ČNB k 23. 3. 2016:  1 AUD = 18,29 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA