420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 20 350 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Německo, Rakousko I Bodamské jezero I Letní jazykové pobyty pro mládež 14 – 17 let

Německo, Rakousko I Bodamské jezero I Letní jazykové pobyty pro mládež 14 – 17 let

Krásné prostředí hor a Bodamského jezera s kvalitní výukou a péčí !

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Rakousko je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem několika mezinárodních organizací. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Lindau je kouzelné městečko s 26 000 obyvateli, leží na jihu Bavorska, na břehu Bodamského jezera. Historické centrum se nachází na nevelkém ostrově, spojeném s pevninou dvěma mosty. Jezero a Alpy v pozadí dotvářejí nádhernou scenérii města.

Bodamské jezero je rekreační oblast s příjemným koupáním, sportovní centrum se stanovým táborem se nachází jen 100 m od pláže.

Bregenz je malebné město ležící u Bodamského jezera u úpatí Alp. Bodamské jezero je největší německé jezero a je to také místo, kde se střetávají tři německy mluvící země – Německo, Rakousko a Švýcarsko.

Jazyková škola

Dialoge Sprachinstitut je jazykový institut, který nabízí jazykové vzdělávání a kurzy němčiny od roku 1985. Jazyková škola sídlí v nádherném starobylém městečku Lindau na břehu Bodamského jezera. Ředitel školy je současně majitelem, což zaručuje vysokou kvalitu péče o studenty. V kurzech němčiny se vyučuje obecná i odborná němčina s využitím moderních metod, pořádají se letní kurzy němčiny pro mládež i dospělé. Škola má výborně vybavené učebny, kavárnu s terasou a knihovnou.

Jazyková škola je také uznána přímo německou vládou. Do jazykových kurzů přijímá škola studenty tak, aby jedna národnost tvořila maximálně 25 % všech studentů školy v daný čas, to zaručuje velkou diverzifikaci národností v jazykových kurzech. Přímo v jazykové škole si můžete udělat jazykové zkoušky Test-DaF, na které má tato jazyková škola akreditaci. Po skončení jazykových kurzů je pro studenty zajištěn odpolední nebo večerní kulturní a sportovní program.

V Lindau se pořádájí i pracovní a pracovně-studijní programy. Program práce a studium v Německu je velmi oblíbený, student získá schopnost komunikace v německy mluvícím prostředí a potřebné zkušenosti z oboru do svého CV.

Věk

14 – 17 let

Studijní program

Jazykový pobyt s kurzem němčiny je skvělou možností naučit se komunikovat v němčině a poznat spoustu přátel z celého světa. Vedle kurzů němčiny se zde pořádají také kurzy a programy v angličtině a děti mají možnost hovořit v mezinárodním prostředí různými jazyky. Letní jazykový pobyt s němčinou pro děti a mládež 14 – 17 let je s ubytováním v rodině  nebo ve studentské rezidenci.

Výhody
 • jedinečná poloha městečka u Bodamského jezera nedaleko Alp
 • velmi kvalitní škola s certifikací a s přátelskou rodinnou atmosférou
 • mezinárodní prostředí se zárukou dobrých studijních výsledků
 • institut i ubytování v krátké docházkové vzdálenosti
 • moderní učebny s internetem a výhledem na jezero
 • atraktivní prostředí alpských středisek
Letní jazykový pobyt s němčinou u Bodamského jezera

pro děti a mládež 14 – 17 let

 • výuka němčiny 20 5 lekcí týdně
 • kurz v letních měsících
 • ubytování v rodinách ( dvoul. pokoje) nebo ve studentské ubytovně (2 – 4lůžkové pokoje)
 • plná penze
 • učební materiály
 • certifikát
 • 24hodinová péče o studenty
 • bohatý program a půldenní výlet každou středu, celodenní exkurze o víkendu, denní společenský program
 • znalost jazyka min. rok studia od A1
Cena
Počet týdnů jazykového kurzuCena za
kurz
1 týden20 350 Kč
2 týdny40 698 Kč

Cena dle kurzu ČNB k 2. 1. 2019:  1 EUR = 25,596 CZK

Termíny

30.06. –  28.07.2019, lze si zvolit jeden nebo až 4 týdny

Co říká o škole česká studentka?

Barbora:
“Díky Dialoge jsem poznala spoustu přátel Z celého světa, vyučovací hodiny byly vždy zábavné a naučné. To vše díky ochotě skvělých učitelů. Dialoge mě také motivovalo k pokračování studia v Německu. Proto se vracím každým rokem zpět do krásného prostředí Bodamského jezera.”

Požadavky

Alespoň jeden rok předchozího studia němčiny, programy nejsou určeny úplným začátečníkům.

Doprava

Autobusová nebo letecká doprava. Doporučujeme vlastní dopravu autem, prohlédnete si lokalitu a seznámíte se s prostředím pro své dítě.

Doprava autem z Prahy po dálnici směr Mnichov, celkem 560 km.

Další možností je vlakové spojení s přestupem v Mnichově či autobus přímo do Mnichova, cesta trvá přibližně 7 hodin.

Škola zajišťuje transfer z letiště Zürich, Mnichov, Stuttgart, Friedrichshafen a Memmingen, ceny od 55 EUR.

Mapa
Fotky

 

 

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA