420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Čína | Peking | Pracovně-studijní pobyt pro mladé s výukou angličtiny v rodinách

Čína | Peking | Pracovně-studijní pobyt pro mladé s výukou angličtiny v rodinách

Země

Čína

Čínská lidová republika je stát ležící ve východní Asii a nejlidnatější země světa. Velmi rychle rostoucí ekonomika, vojenská síla i progresivní diplomacie dávají vzrůst nové supervelmoci. Země je od roku 1949 vedena Komunistickou stranou Číny. Čínská lidová republika si dělá nárok i na ostrov Tchaj-wan a několik dalších menších území, tyto oblasti jsou však spravovány vládou Čínské republiky.

92001-2

Místo

Peking

Je hlavní město Čínské lidové republiky. Jakožto centrálně spravované město na úrovni provincie podléhá přímo ústřední vládě. V Pekingu, který je po staletí správním a kulturním centrem země, se nachází proslulé náměstí Nebeského klidu či Zakázané město, komplex paláců a chrámů, odkud dříve vládli čínští císařové. Celkový počet obyvatel Pekingu v roce 2007 přesáhl 17 milionů, v roce 2011 už 19 milionů. V roce 2008 Peking hostil XXIX. letní olympijské hry.

Agentura

Early Bird je agentura zaměřená na kulturní výměnné a pracovně-studijní pobyty se základnou v Pekingu. Pomáhá účastníkům z celého světa zažít čínskou kulturu. Mají skvělý systém, který vyhledává vhodné hostitelské rodiny podle daných kritérií. Agentura je pro účastníky k dispozici i v procesu přijímání do programu. Pomůže Vám s veškerou potřebnou administrativou a organizací Vaší cesty.

1434323112268450105

Leták ke stažení

Věk

od 18 do 29 let

Program

Early Bird pracovně-studijní program v hostitelských rodinách nabízí jedinečnou příležitost mladým lidem z celého světa nahlédnout pod pokličku čínské kultury. Účastníci budou bydlet v hostitelských rodinách, kde alespoň jeden člen rodiny ovládá základy angličtiny. Program je určen pro mladé lidi ve věku 18 do 29 let. V rámci programu budete učit děti v hostitelských rodinách angličtinu. Je tedy vyžadována velmi vysoká úroveň anglického jazyka. S rodinou bude trávit i volný čas. Máte však nárok na den a půl volna každý týden. Při delším pobytu získáte další dny volna navíc například na cestování.

Požadavky

 • Středoškolské vzdělání
 • Velmi dobrá angličtina
 • Možnost zúčastnit se programu min. na 3 měsíce
 • Pozitivní osobnost, kladný vztah k dětem, otevřenost odlišným kulturám, zapálenost, ochota adaptovat se v novém prostředí, tolerance a zájem o čínskou kulturu
 • Pomoci rodině s lehkými pracemi (příprava stolu, úklid nádobí nebo hraček apod.)
 • Být pro rodinu k dispozici ca 30 hodin týdně
 • V přihlášce poslat alespoň 5 svých fotografií a krátké video o sobě
 • Obstarat si zdravotní prohlídku před odletem

1002896_486979358060510_1282276724_n

Co můžete získat

 • Ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí ve vlastním pokoji
 • Internetové připojení
 • 6 lekcí čínštiny týdně
 • Kapesné 4 000 Kč měsíčně
 • Bonus po řádném zakončení programu až 20 000 Kč
 • 1,5 dne volna každý týden
 • Při pobytu delším jak 3 měsíce získáváte další dny volna navíc
 • Kulturní aktivity každý měsíc
 • Zdravotní pojištění
 • Letištní transfer
 • 3denní adaptační program
 • Uvítací balíček (Kapesné, sim karta, mapa)
 • Servis a podporu

Pro podrobnější informace a často kladené dotazy nahlédněte do letáku.

Registrační poplatek

4 000 Kč

O procesu příhlášení Vám sdělíme více osobně / mailem.

Aktualizováno k 9. 9. 2016.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Chtěli byste zažít to pravé dobrodružství? Stačí si vybrat z široké nabídky dobrovolnických a poznávacích programů nejen v Asii ale i ve Střední a Jižní Americe!

Čína I Peking I Čínština

Chtěli byste zkusit něco nového a orientálního? Získejte dobrý základ v čínštině, jazyku současného obchodu!

Čína | Peking | Pracovně-studijní pobyt pro mladé s výukou angličtiny v rodinách

Máte zájem objevit čínskou kulturu, máte rádi děti a umíte dobře anglicky? Pokud ano, máme pro Vás skvělou příležitost: pracovně-studijní pobyt s výukou angličtiny v čínských rodinách!

Čína I Peking, Šanghaj I Pracovní zkušenost, stáže, au-pair i dobrovolnictví

Program nabízí profesionální pracovní stáže v hlavních národních a nadnárodních společností ve všech odvětvích a polích studia. Pojeďte s námi na stáž do země ekonomické budoucnosti!

Čína I Peking I Teach and Travel – vyučujte angličtinu a cestujte s odměnou

Program vám nabízí životní příležitost, při které máte možnost učit angličtinu v čínské škole, proniknout do čínské kultury, učit se mandarínštinu a cestovat po Číně. Nepotřebujete žádnou zkušenost s učením, protože program obsahuje jednoměsíční TELF trénink.

Čína a Taiwan | Peking, Shanghai, Chengde, Taipei I Čínština a mandarínština

Studujte jazyk budoucnosti v atraktivním čínském prostředí. Vedle klasických výukových programů čínského jazyka můžeme nabídnout kurzy s čínskou kulturou, přípravu na univerzitní studium, letní campy pro děti a mládež. Nabízíme také pracovní programy spojené se studiem - dobrovolnictví a stáže.

KONZULTACE ZDARMA