420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 4 692 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Egypt I Káhira I Arabština

Egypt I Káhira I Arabština

Objev krásu Káhiry v Egyptě a vyber si z několika studijních programů arabštiny!

 

 

Země

Egypt je arabská republika v severovýchodní Africe (malou částí též v Asii), ležící na Nilu. Je jednou z nejlidnatějších zemí Afriky. Většina z přibližně 82 milionů obyvatel žije poblíž břehů řeky Nil na ploše 40 000 čtverečních kilometrů, kde se nachází jediná orná půda. Většina nehostinné pouště Sahary je pouze velmi řídce obydlena. Přibližně polovina obyvatel Egypta žije ve městech, většina z nich v hustě obydlených centrech Káhiry, Alexandrie a dalších velkých měst Nilské delty.

Tato země je známá především díky starověké civilizaci a několika světově proslulým monumentům, jako jsou například pyramidy v Gíze a Velká sfinga. Město Luxor, které se nachází na jihu Egypta, skrývá početné starověké artefakty, jako například chrámový komplex Karnak a Údolí králů. Egypťané jsou obecně považováni za kulturně a politicky důležitý národ Středního východu.

Místo

Egyptská metropole Káhira (arabsky al-Qāhira), je nejlidnatějším městem nejen Egypta, ale i celého afrického kontinentu. Počátky lidského osídlení na území dnešní Káhiry sahají do období starověkého Egypta, tedy dalece před náš letopočet. Dlouhá a zajímavá historie nechala ve všech svých obdobích na území Káhiry vzniknout celé řadě pozoruhodných staveb, které lze v dnešních dnech obdivovat. Za všechny jmenujme dvě stavby, jejichž vznik od sebe dělí takřka jedno milénium; mešitu al-Azhar a moderní káhirskou televizní věž.

Jazyková škola

IH Cairo ILI

Jazyková škola je členem  mezinárodní organizace International House s více než 150 školami po celém světě. Jazyková škola byla založena již v roce 1975 se specializací na výuku arabského jazyka. Za dobu jejího působení prošlo jejími dveřmi tisíce studentů ze všech koutů světa.

Budova jazykové školy IH se nachází v okrajové rezidenční části města, vzdálená zhruba 15 minut od centra. Patří k ní vlastní rezidenční ubytování. Jazyková škola má 24 h zabezpečovací systém. Disponuje 22 tříd vybavené klimatizací a wifi. Ve škole je kavárna, restaurace, studovna a PC s přístupem k internetu.

Studijní programy

Jazykové kurzy arabštiny

ECA – Egyptská hovorová arabština

Srozumitelná forma arabštiny napříč celým blízkým východem. Je vyučována se zaměřením na výslovnost, slovní zásobu, takže získané znalosti jsou velice užitečné v běžné komunikaci. Nabízena je v 10 úrovních ve 2 nebo 4 týdenních kurzech. ECA lekce probíhají od neděle do čtvrtka (9:00 – 11:00).

MSA – Moderní standartní arabština

MSA je používána v konverzaci na “vyšší úrovni” a v médiích. Kurz je zaměřen na zlepšení čtení, psaní, poslech a mluvení. Po zlepšení budete díky kurzu schopní porozumět rádiu, televizi, novinám a arabské literatuře. Nabízena je v 10 úrovních ve 2 nebo 4 týdenních kurzech. MSA lekce probíhají od neděle do čtvrtka ( 11:30 – 14:30).

Kombinace arabštiny

Nabízí kombinaci ECA a MSA. Kombinace nabízí rovnováhu mezi objemy kurzy. Programy na sebe navazují a vy se stáváte studentem denního studia – full time.

6

 

Orientační ceník

Jazykový kurz arabštinyPočet lekcí týdněCena za 2 týdny
ECA (9:00-11:00)10 lekcí4 692 Kč
MSA (11:30-14:30)15 lekcí6 752 Kč
Kombinace arabštiny25 lekcí11 443 Kč

Ubytování

Jazyková škola nabízí ubytování ve vlastní rezidenci s 24 h hlídací službou, wi-fi, klimatizací, satelitní televizí a v ceně je doprava z/do školy zdarma. Dále zajistí ubytování v hotelu nebo vlastní byt. Pro přesnou cenovou nabídku hotelu či bytu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Typ ubytováníCena za týden od
Rezidence – single13 388 Kč
Rezidence – double15 448 Kč

V ceně je i 100 $ vratný deposit!

 

 

 

 

 

 

 

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 14.2.2019:  1 USD = 22,885 CZK

Transfer

  • jedna cesta ca 850 Kč
  • obě cesty ca 1 700 Kč
Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Egypt I Káhira I Arabština

Naučte se jazyk budoucnosti - arabštinu. Studujte tento arabštinu v kolébce tohoto jazyka, v zemi dávnou historií oplývající. Na výběr máte ze dvou- a čtyřtýdenních jazykových kurzů arabštiny.

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA