Cena
Od 3 890 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Ekvádor I Quito I Španělština pro mládež i dospělé

Exotická destinace se zajímavou nabídkou kurzů španělštiny a ekvádorské kultury, tance, seznámení s jihoamerickou kuchyní nebo dobrovolnických pobytů.

Země

Ekvádor, oficiálně Ekvádorská republika (španělsky Ecuador nebo República del Ecuador), je stát v Jižní Americe, který leží na rovníku a zároveň je jeho pobřeží omýváno vodami Tichého oceánu. Jeho sousedy jsou Kolumbie na severu a Peru na jihovýchodě. Součástí Ekvádoru jsou rovněž Galapágy. Španělské slovo Ecuador znamená “rovník”.

Místo

Quito je hlavní město Ekvádoru. Leží v severní části země v provincii Pichincha asi 22 km jižně od rovníku a je druhým nejvýše položeným hlavním městem na světě (2850 metrů nad mořem). Město leží na východním svahu aktivního stratovulkánu Pichincha (4794 m), rozkládá se v hlubokém údolí. Podle posledního sčítání lidu mělo v roce 2001 1 399 378 obyvatel, současný počet se odhaduje na více než 1 800 000 obyvatel, což jej činí druhým největším městem státu, hned po Guayaquilu. Koloniální centrum bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO.

quito-ecuador

Jazyková škola

Don Quijote je jazyková škola s velkou nabídkou programů. Jazyková škola se před nedávnem spojila s jinou velkou společností Enforex a nabízí široké spektrum kurzů v různých destinacích.

Nachází se v klidné a moderní části okolí města Quito.  Jazyková škola sídlí v krásné budově koloniálního stylu. Nachází se zde moderní učebny solárium, cafetérie, a další. Škola je bezbariérově přístupná. Ve škole je volný internet k dispozici všem studentům.

Orientační program

Nabídka programů kurzů španělštiny je velmi široká, pro další informace nás prosím kontaktujte.

  • kurzy španělštiny i s přípravou na zkoušky
  • španělština pro starší studenty s kulturním programem
  • pracovní stáž
  • dobrovolnické programy

Speciální kurzy španělštiny a salsy, vaření apod. se pořádají každý první týden – pondělí v měsíci, potápění každý týden.

Podívejte se do katalogu školy kompletního katalogu  Katalog 2019

Typ kurzu španělštinyPočet hodin týdněCena za týden od
Kurz španělštiny základní20 lekcí3 890 Kč
Kurz španělštiny intenzivní25 lekcí6 110 Kč
 Cena za 2 týdny od
Španělština pro starší studenty 50+ 20 lekcí + kultura10 444 Kč

Registrační poplatek činí 1 350 Kč

Při větším počtu objednaných týdnů se cena za jeden týden kurzu snižuje (4 a více).

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Rodina, jednolůžkový pokojsnídaně3 533 Kč
Společný apartmán, jednolůžkový pokojbez3 978 Kč

Další varianty ubytování zajistíme na přání. Ubytování od neděle do soboty.

Cena dle kurzu ČNB k 11.01. 2019: 1 USD = 22, 221 CZK
Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

Nádherné pláže, slunce 300 dní v roce. Užijte si krásnou dovolenou ve Španělsku u moře, zahrajte si golf nebo se seznamte se španělskou kuchyní.

KONZULTACE ZDARMA