Cena
Od 6 528 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Španělsko I Valencie I Španělština u moře + jachting

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy. 

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencie má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Ideální místo pro studium španělštiny a poznávání španělské kultury.

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola s výukou španělštiny, která má více než 50 let zkušeností. Je umístěna v historické části Valencie . Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.  Jazyková škola nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jazyková škola  sídlí v nádherné nově rekonstruované budově přímo v centru města, obklopené historickými památky, obchody a energetickým španělským životem města.

Budovy mají celkem 28 učeben s interaktivními tabulemi; speciální místnost, určenou pro kulinářské semináře s veškerým zařízením pro vaření různých španělských pokrmů; společenské studentské prostory s počítači, Wi-Fi, automaty na nápoje a drobné občerstvení; čítárnu s knihami a časopisy, terasu a nádvoří s dekorativním bazénem. Všechny učebny mají přirozené světlo, klimatizaci a jsou plně vybaveny pro jazykovou výuku.

Starší katalog v češtině

Výhody studia španělštiny v jazykových kurzech IH Valencie:

 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou
 • Osobním přístup ke studentům
 • Člen mezinárodně uznávané organizace
 • Budova v krásném historickém centru
 • Moderní vybavení školy
 • Široký tým profesionálů
 • Komunikativní metoda výuky
 • Kulturní programy v rámci výuky
Věk

od 16 let, ale objednat lze i kurzy již pro děti od 8 let

Studijní programy  

Cílem kurzů je abyste se mohli vyjadřovat španělsky co nejplynulejiStudenti se učí jak lidé používají španělštinu v reálném životě, jak mluví mezi sebou na ulici. Rozvíjí své znalosti, které mohou okamžitě využít mimo učebnu. Zaměřujeme se na všechny hlavní metody vyučování cizích jazyků: čtení, psaní, poslech, mluvení. Kurzy jsou pro různé věkové kategorie: dospělí, mládež a děti, a také pro různé úrovně znalosti španělštiny. Vyučování probíhá dopoledne nebo odpoledne, délka trvání každé lekce je 55 minut. Ve třídách je mezi 6 a 10 studenty. Škola pořádá i návštěvy muzeí a kulturních akcí.

Španělština a jachting

  

Valencie je proslulá jako mezinárodní centrum jachtingu, mimo jiné také hostila známý Pohár Ameriky. Náš kurz španělštiny s výukou jachtingu je určeny pro všechny úrovně – od úplných začátečníku po pokročilé jachtaře. Zajistíme Vám odbornou výuku. Jedná se o 6 lekcí jachtingu za týden a k tomu zvolený kurz španělštiny dle výběru.

V průběhu kurzu se naučíte ovládat loď, základy meteorologie, námořnictví, bezpečnosti na moři, námořní výrazy, práci s provazy, manipulaci s plachetnicí, pravidla silničního provozu, helmsmanship a obecné povinnosti nad a pod palubou. Tento kurz musí být kombinován s jakýmkoli jiným intenzivním kurzem španělštiny.

Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena týden od
Španělština a jachting*6 lekcí2  048 Kč

*Kurz je nutné kombinovat s klasickým jazykovým kurzem španělštiny v dopoledních hodinách.

Jazykové kurzy
Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena týden od
Španělština Intensive 2020 lekcí4 480 Kč
Španělština Intensive 2520 + 5 konverzace5 120 Kč
Španělština Intensive Plus20 + 5 soukr. lekcí8 575 Kč
Španělština Superintensive20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 215 Kč
Španělština pro obchod 20 obecná + 5 obchodní5  760 Kč

Při počtu 12 a více týdnů intenzivních kurzů se cena výrazně snižuje!

Cena každého kurzu zahrnuje:

 • Informační balíček
 • Výukové materiály
 • volný internet
 • 24hodin servis emergency
 • 5 aktivit a programů zdarma za týden (prohlídka města, muzeum keramiky, plážový volejbal atd.)

Registrační poplatek činí 1 353 Kč.

*kurz jachtingu musí být v kombinaci s jiným intensivním kurzem

Ubytování
Typ ubytováníStravováníCena za týden
Rodina 1L pokojpolopenze5 120 Kč
Apartmán 1L pokojvlastní3 839 Kč
Univerzita single pokoj s vl. koupelnouvlastní5 120 Kč
Rezidence v centru léto single pokojvlastní6 271 Kč

Jedná se pouze o ukázkovou kalkulaci. Další možnosti ubytování i stravování s kalkulací na požádání.

Ceny v měsících červenec a srpen se navyšují  u některých typů ubytování (apartmány, studia, byty) o 20%.

Ubytování je možné v neděli od 14:00 a do 12:00 hodin v sobotu po posledním dni studia.

Cena dle kurzu ČNB k 2.1. 2019:  1 EUR = 25,596 CZK

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná přímá letecká spojení na našem webu!

Transfer z letiště  za osobu od 40 Eur.

Další informace    Facebook školy

 

Mapa
Fotky


Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA