420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Madrid je hlavní a největší město Španělska, leží ve středu země. Má přes 3,1 miliony obyvatel, je též hlavním městem stejnojmenné provincie, která je současně jedním ze 17 autonomních společenství Španělska.

madrid-07

Jazyková škola

Choices International je jazyková škola, která kombinuje to nejlepší- vysokou kvalitu výuky sportu s nejlepšími destinacemi, jako je Londýn, Manchester, nebo Madrid. Program je pečlivě sestavován s ohledem na potřeby mladých. Na sportovních kurzech této jazykové školy se setkávají děti a mládež z celého světa. Tyto sportovní programy dají dětem jedinečnou příležitost naučit se anglicky v rámci provozování jejich oblíbeného sportu.

Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Jazyková škola Choices nabízí dětem od 9 do 17 let letní sportovní kemp zaměřený na fotbal. Tento fotbalový kurz je zaštítěn fotbalovým klubem Real Madrid. V rámci fotbalového kempu si děti zlepší techniku díky novým metodám tréninku. Na fotbalovém kempu pro děti a mládež nebude chybět ani zábava. Během týdne je pro děti připraveno 12 fotbalových lekcí. Navíc může Vaše dítě navštěvovat jazykový kurz španělštiny nebo angličtiny, tj. 5 lekcí za týden.

19661384504_a9a8837f9b_n

Více informací o tomto fotbalovém kempu zde.

Ceník

Letní fotbalový kemp s angličtinou nebo španělštinouCena za týden
Základní fotbalový kemp27 435 Kč
Fotbalový kemp s jazykovým kurzem30 949 Kč

Registrační poplatek za fotbalový kurz činí 2 703 Kč.

V nabídce jsou i další specializované fotbalové kurzy!

TECHNIFICATION Programme

GOALKEEPING Standard

GOALKEEPING Technification

11863413_1617622228479022_6962264469382185870_n

Základní fotbalový kurz zahrnuje

  • 12 lekcí fotbalu týdně
  • ubytování a plnou stravu
  • neustály dozor
  • případná lékařská ošetření
  • vybavení na sport

Termíny

18. června až 12. srpna 2017

Ubytování

V průběhu fotbalového kurzu jsou studenti ubytováni v rezidenci. Minimální délka pobytu na fotbalovém kempu je dva týdny.

Doprava

Letištní transfery již od 100 liber za jednu cestu.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

Španělsko I Barcelona I Letní přípravný program ke studiu na VŠ

Skvělý program pro dobré studenty se zájmem o vysokoškolské studium především v zahraničí. Seznámíte se s prostředím, získáte výborné znalosti a užijete si léto u moře.

Španělsko I Valencie I Španělština pro školy a skupiny

Milí učitelé španělštiny, navštivte se svými studenty krásné město Valencie. Péče pracovníků této školy je příkladná. Výhodné ceny, moře, slunce, bílé pláže, vynikající péče o děti i mládež, skvělí učitelé!

KONZULTACE ZDARMA