420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Madrid je hlavní a největší město Španělska, leží ve středu země. Má přes 3,1 miliony obyvatel, je též hlavním městem stejnojmenné provincie, která je současně jedním ze 17 autonomních společenství Španělska.

madrid-07

Jazyková škola

Choices International je jazyková škola, která kombinuje to nejlepší- vysokou kvalitu výuky sportu s nejlepšími destinacemi, jako je Londýn, Manchester, nebo Madrid. Program je pečlivě sestavován s ohledem na potřeby mladých. Na sportovních kurzech této jazykové školy se setkávají děti a mládež z celého světa. Tyto sportovní programy dají dětem jedinečnou příležitost naučit se anglicky v rámci provozování jejich oblíbeného sportu.

Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Jazyková škola Choices nabízí dětem od 9 do 17 let letní sportovní kemp zaměřený na fotbal. Tento fotbalový kurz je zaštítěn fotbalovým klubem Real Madrid. V rámci fotbalového kempu si děti zlepší techniku díky novým metodám tréninku. Na fotbalovém kempu pro děti a mládež nebude chybět ani zábava. Během týdne je pro děti připraveno 12 fotbalových lekcí. Navíc může Vaše dítě navštěvovat jazykový kurz španělštiny nebo angličtiny, tj. 5 lekcí za týden.

19661384504_a9a8837f9b_n

Více informací o tomto fotbalovém kempu zde.

Ceník

Letní fotbalový kemp s angličtinou nebo španělštinouCena za týden
Základní fotbalový kemp27 435 Kč
Fotbalový kemp s jazykovým kurzem30 949 Kč

Registrační poplatek za fotbalový kurz činí 2 703 Kč.

V nabídce jsou i další specializované fotbalové kurzy!

TECHNIFICATION Programme

GOALKEEPING Standard

GOALKEEPING Technification

11863413_1617622228479022_6962264469382185870_n

Základní fotbalový kurz zahrnuje

  • 12 lekcí fotbalu týdně
  • ubytování a plnou stravu
  • neustály dozor
  • případná lékařská ošetření
  • vybavení na sport

Termíny

18. června až 12. srpna 2017

Ubytování

V průběhu fotbalového kurzu jsou studenti ubytováni v rezidenci. Minimální délka pobytu na fotbalovém kempu je dva týdny.

Doprava

Letištní transfery již od 100 liber za jednu cestu.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

Španělsko I Valencie I Jazykový pobyt se španělštinou pro mládež 14 – 17 let

Studuje Váš syn nebo dcera španělštinu nebo se zajímá o španělskou kulturu? Pošlete ho o prázdninách na jazykový pobyt do nádherné Valencie k moři!

KONZULTACE ZDARMA