Cena
Od 18 633 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Francie I Cannes, Nice I Kurz angličtiny nebo francouzštiny a gastronomie či vinařství

Francie I Cannes, Nice I Kurz angličtiny nebo francouzštiny a gastronomie či vinařství

Oblíbená jazyková škola, atraktivní lokalita, zajímavé kurzy s angličtinou i francouzštinou.

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii. Francouzi metropolitní Francii kvůli jejímu geografickému tvaru často přezdívají L’Hexagone (šestiúhelník). K Francii patří také malý ostrov Korsika. Je členem NATO, EU, G8 a několika dalších mezinárodních organizací, kde má významný vliv na rozhodování.

Místo

Cannes je město na jihu Francie v departmentu Alpes-Maritimes a regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur. Od 19. století se původně rybářský přístav s 4500 obyvateli měnil na moderní lázně a byly postaveny luxusní hotely lemující promenádu La Croisette. Od roku 1946 v květnu se zde každoročně koná Mezinárodní filmový festival ve Festivalovém paláci. Přímořské letovisko nabízí návštěvníkům promenády lemované palmami, písečné pláže, butiky i rušný noční život.

original_Port of Nice-France

Nice má bohaté architektonické skvosty minulých let. Má 450 000 obyvatel a leží na jižním pobřeží Francie, je kulturním a turistickým centrem francouzské riviéry. Nice je proslulé čistými oblázkovými plážemi a každý rok přivítá 4 miliony turistů z celého světa. Ve městě se nachází paláce a promenády, nejznámější je Anglická promenáda.

Jazykový institut

Riviera French Institute je moderní jazyková škola a vzdělávací středisko, má 20 let zkušeností ve výuce francouzštiny. Jazyková škola na Francouzské Riviéře je akreditovaným střediskem pro zkoušky TFI, DELF, TOEIC, TOEFL. Jazyková škola a vzdělávací institut má dvě tréninková centra: Nice a Cannes.

10387249_520251118116327_7899115509378823978_n

Studijní programy

 • Jazykové pobyty a tábory pro děti a mládež  
 • Francouzština a angličtina pro diplomacii
 • Výlety a exkurze pro školy
 • Business francouzština a angličtina
 • Francouzská gastronomie
 • Enologie (kurz vinařství)
 • Přípravné programy na univerzity
 • Au-pair program

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajímáte se o francouzské vinařství?

Stačí se přihlásit na kurz francouzštiny nebo angličtiny. Kurz zahrnuje 20 lekcí jazyka a 2 polodenní exkurze do místních vinařství. Podívejte se do letáku Degustace vína

oenology6

V kurzu francouzské gastronomie a vinařské degustace (enologie) se naučíte:

 • Historie vinařství
 • Degustace vína
 • Podmínky pěstování a zpracování
 • Slovník vinařů
 • Servírování vína k pokrmům

Součástí kurzu bude i certifikát o absolvování a výukové materiály.

Zajímáte se o francouzskou gastronomii?

Stačí se přihlásit na kurz francouzštiny nebo angličtiny. Podívejte se do letáku Gastronomie.Kurz zahrnuje 20 lekcí jazyka a 2 lekce vaření s šéfkuchařem.

Obsah kurzu francouzské gastronomie

oenology1

 • Historie gastronomie
 • Francouzská kuchyně
 • Historie názvů jídel a francouzských specialit
 • Servírování a příprava pokrmů
 • Návštěva místního trhu

Součástí kurzu bude i certifikát o absolvování a výukové materiály.

Orientační ceník

Kurz francouzštiny nebo angličtiny s lekcemiCena za týden
Degustace vína39 167 Kč
Gastronomie39 167 Kč
Registrační poplatek75 Eur

Cena zahrnuje jazykový kurz (20 lekcí týdně), lekce gastronomie/enologie

 Jazykové kurzy

Jazykové kurzy francouzštiny nebo angličtinyPočet lekcí týdněCena za 2 týdny
General – obecný jazyk20 lekcí18 633 Kč
Intenzivní20 lekcí + 10 max. 3 studenti34 182 Kč

*Při objednání 8 a více týdnu přípravného kurzu je cena za týden nižší.

Kurz obchodní angličtiny nebo francouzštiny je ve skupině do tří lidí.

Pro další varianty kurzů (kratší varianty) nás prosím kontaktujte.Registrační poplatek za jazykové kurzy činí 2000 Kč.

Ubytování

Typ ubytováníStravováníCena za noc
Hotel nebo rezidence**bez3 240 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 30. 08. 2019:  1 EUR = 25,915 CZK.

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

Francie I Cannes, Nice I Tenisový kemp s angličtinou

Máte zájem o výuku tenisu v cizojazyčném prostředí? Zúčastněte se jako skupina tenisového kempu s angličtinou na Francouzské riviéře!

KONZULTACE ZDARMA