Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii. Francouzi metropolitní Francii kvůli jejímu geografickému tvaru často přezdívají L’Hexagone (šestiúhelník). K Francii patří také malý ostrov Korsika. Je členem NATO, EU, G8 a několika dalších mezinárodních organizací, kde má významný vliv na rozhodování.

Místo

Nice má bohaté architektonické skvosty minulých let. Má 450 000 obyvatel a leží na jižním pobřeží Francie, je kulturním a turistickým centrem francouzské riviéry. Nice je proslulé čistými oblázkovými plážemi a každý rok přivítá 4 miliony turistů z celého světa. Ve městě se nachází paláce a promenády, nejznámější je Anglická promenáda.

original_Port of Nice-France

Jazyková škola

Jazyková škola Actilague byla založena již v roce 1977 a nachází se v centru města Nice pouze pět minut pěšky od pláže a proslulé promenády des Anglais. Díky dlouholeté tradici garantuje jazyková škola velmi kvalitní výuku francouzského jazyka. V jazykové škola převládá přátelská, uvolněná atmosféra, zaručující individuální přístup ke studentovi. Výuka probíhá efektivní formou různých cvičení a konverzací na společné téma, prostřednictvím kterých se studenti naučí své pasivní znalosti používat i aktivně. Všichni studenti využívají výukové materiály vyvinuté samotnou školou Actilangue. V nabídce jazykové školy je obecný kurz francouzštiny, individuální výuka, příprava na jazykové zkoušky DELF a kurz pro teenagery.

10151227_748782561820542_4603407806684294856_n

Jazyková škola Actilangue organizuje půldenní a celodenní exkurze, např. návštěva Monaca, Grasse, Cannes, St.-Paul-de-Vence, St.-Tropez, Port-Grimaud a jiné. V programu aktivit najdete např. skupinové sporty, jako jsou potápění, cyklistika, turistika, popřípadě si můžete zahrát tenis, nabízí se i možnost plachtění nebo surfování a mnoho dalšího. Prostřednictvím těchto aktivit a exkurzí proniknete do prostředí Nice a jeho okolí, seznámíte se se spoustou nových kamarádů a poznáte své vyučující i mimo třídu.

Studijní program

Jazyková škola Actilangue pořádá jazykový kemp pro mládež o velikonočních prázdninách ale také v letních měsících na více týdnů. Tento velikonoční jazykový kemp je například ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost francouzštiny před maturitou. Součástí jazykového kempu je výuka francouzštiny a odpolední volnočasové aktivity.

179263_181048425260628_192572_n

Věk studentů

16 až 20 let

Termíny

 • 21. a 29. března
 • 27. června
 • 4., 11., 18. a 25. července
 • 1., 8. a 16. srpna

Cena

22 499 Kč za dva týdny

Cena zahrnuje

 • Jazykový kurz francouzštiny (20 lekcí týdně)
 • Učební materiály
 • Uvítací balíček
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Ubytování v hostitelských rodinách (dvoulůžko s polopenzí)
 • Letištní transfery
 • Exkurze a výlety

Vzorový program

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA