420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii. Francouzi metropolitní Francii kvůli jejímu geografickému tvaru často přezdívají L’Hexagone (šestiúhelník). K Francii patří také malý ostrov Korsika. Je členem NATO, EU, G8 a několika dalších mezinárodních organizací, kde má významný vliv na rozhodování.

Místo

Nice má bohaté architektonické skvosty minulých let. Má 450 000 obyvatel a leží na jižním pobřeží Francie, je kulturním a turistickým centrem francouzské riviéry. Nice je proslulé čistými oblázkovými plážemi a každý rok přivítá 4 miliony turistů z celého světa. Ve městě se nachází paláce a promenády, nejznámější je Anglická promenáda.

original_Port of Nice-France

Jazyková škola

Jazyková škola Actilague byla založena již v roce 1977 a nachází se v centru města Nice pouze pět minut pěšky od pláže a proslulé promenády des Anglais. Díky dlouholeté tradici garantuje jazyková škola velmi kvalitní výuku francouzského jazyka. V jazykové škola převládá přátelská, uvolněná atmosféra, zaručující individuální přístup ke studentovi. Výuka probíhá efektivní formou různých cvičení a konverzací na společné téma, prostřednictvím kterých se studenti naučí své pasivní znalosti používat i aktivně. Všichni studenti využívají výukové materiály vyvinuté samotnou školou Actilangue. V nabídce jazykové školy je obecný kurz francouzštiny, individuální výuka, příprava na jazykové zkoušky DELF a kurz pro teenagery.

10151227_748782561820542_4603407806684294856_n

Jazyková škola Actilangue organizuje půldenní a celodenní exkurze, např. návštěva Monaca, Grasse, Cannes, St.-Paul-de-Vence, St.-Tropez, Port-Grimaud a jiné. V programu aktivit najdete např. skupinové sporty, jako jsou potápění, cyklistika, turistika, popřípadě si můžete zahrát tenis, nabízí se i možnost plachtění nebo surfování a mnoho dalšího. Prostřednictvím těchto aktivit a exkurzí proniknete do prostředí Nice a jeho okolí, seznámíte se se spoustou nových kamarádů a poznáte své vyučující i mimo třídu.

Studijní program

Jazyková škola Actilangue pořádá jazykový kemp pro mládež o velikonočních prázdninách ale také v letních měsících na více týdnů. Tento velikonoční jazykový kemp je například ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost francouzštiny před maturitou. Součástí jazykového kempu je výuka francouzštiny a odpolední volnočasové aktivity.

179263_181048425260628_192572_n

Věk studentů

16 až 20 let

Termíny

 • 21. a 29. března
 • 27. června
 • 4., 11., 18. a 25. července
 • 1., 8. a 16. srpna

Cena

22 499 Kč za dva týdny

Cena zahrnuje

 • Jazykový kurz francouzštiny (20 lekcí týdně)
 • Učební materiály
 • Uvítací balíček
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Ubytování v hostitelských rodinách (dvoulůžko s polopenzí)
 • Letištní transfery
 • Exkurze a výlety

Vzorový program

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA