Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii.

Místo

Paříž je hlavní město Francie, které vám vezme dech, tak krásně až je těžké uvěřit, že je skutečné. Skutečností o Paříži je, že každý se zde zamiluje. Ne nutně do muže či ženy, ale rozhodně do tohoto úžasného místa, jinak známého jako město lásky. To je Paříž – plná romantiky!

Vue-aerienne-Paris-Tour-Eiffel-550x278-C-Thinkstock_big_diaporama

Jazyková škola

Alpadia je německá jazyková škola, která má hlavní pobočku v Berlíně. Tato jazyková škola však pořádá kurzy i v jiných destinacích jako je například Paříž. Letní jazykový kemp v Paříži je zaměřený především na milovníky módy a budoucí módní návrháře a guru. pokud mají Vaše děti zájem o tento obor a chtějí se zárověň zdokonalit ve francouzštině, není nic lepšího, než právě tato kombinace!


Brožura jazykové školy

Letní jazykový kemp pro děti a mládež

Paříž, Igny

Věk: od 13 do 17 let

Letní jazykový kemp pro děti a mládež se nachází v klidné čtvrti na okraji Paříže. Jazyková škola Alpadia má zde k dispozici krásné historické prostory s moderním vybavením pro konání jazykových kurzů. V areálu se nachází několik sportovišť a připojení na internet. Okolí je také plné zajímavých atraktivit pro trávení volného času a pořádání exkurzí v rámci tohoto jazykového kempu. V rámci kurzu je možné dokoupit si lekce módy.

56c45d9791689

Jazyky: Francouzština

Počet lekcí: 20 nebo 25 lekcí

Délka jedné lekce: 45 minut

Ubytování: Dvou- nebo trojlůžkové pokoje

Strava: Plná penze

Doprovodné aktivity: Exkurze, výlety a sportovní aktivity

Volitelný program: Kurzy módy, fotbal, kreativní dílny

unnamed

Brožura letních kempů

Termíny kempu 2017 od

  • 25. 6.
  • 2. 7.
  • 9. 7.
  • 16. 7.
  • 23. 7.
  • 30. 7.
  • 6. 8.

Cena dále zahrnuje: Uvítací balíček, certifikát o absolvování, 24hodinový dozor, studentskou kartu.

Ceník letního kempu

Letní kemp v Paříži
Cena za dva týdny
20 lekcí jazyka týdně45 969 Kč
25 lekcí jazyka týdně49 213 Kč

Maximální délka jazykového kempu je 6 týdnů.

Speciální nabídka doprovodných aktivit

Možností je přikoupit si lekce módy, fotbalu nebo kreslení za 2 435 Kč na týden.

56c450cd7bb8b

Další jazykové kurzy a programy

Jazyková škola Alpadia nabízí i letní jazykové kurzy pro děti a mládež v těchto střediscích:

Montreux Riviera, Leysin, Zug, Ascona, Biarritz, Keele a Lahntal.

3

Dále škola nabízí i jazykové kurzy pro dospělé ve švýcarském městě Montreux, francouzském Lyonu nebo německém Berlíně a Freiburgu. Pro bližší informace o těchto jazykových kurzech nás prosím informujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 27. 7. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA