420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Francie | Paříž | Pracovní příležitost ve Francii

Francie | Paříž | Pracovní příležitost ve Francii

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii.

Místo

Paříž je hlavní město Francie, které vám vezme dech, tak krásně až je těžké uvěřit, že je skutečné. Skutečností o Paříži je, že každý se zde zamiluje. Ne nutně do muže či ženy, ale rozhodně do tohoto úžasného místa, jinak známého jako město lásky. To je Paříž – plná romantiky!

Vue-aerienne-Paris-Tour-Eiffel-550x278-C-Thinkstock_big_diaporama

Věk

od 18 do 26 let

Agentura

CEI Corporate je francouzské agentura dávající lidem od 18 let jedinečnou příležitost pracovat ve Francii a zlepšit si také své jazykové znalosti. Work and Study je pracovní program v kombinaci s předchozím studiem jazyka. Agentura nabízí pracovní stáž pro studenty, kteří hledají cenné zkušenosti do svého CV. Za práci navíc dostanete finanční odměnu!

Pracovní příležitost

Agentura Vám zajistí práci nejméně na dva měsíce kdekoliv ve Francii. Jedná se o nekvalifikované práce (catering, pohostinství, práce v hotelu či obchodech apod.). Za práci však dostanete zaplaceno, takže si vyděláte na pokrytí životních nákladů. Minimální měsíční plat je 1 250 € (33 787 Kč). Požadavkem je alespoň pokročilá znalost francouzštiny. Jistější práci ale máte, čím vyšší úroveň jazyka ovládáte. S tím souvisí i výše Vaší odměny. Pracovní doba v programu Work and Study ve Francii je běžně 35 hodin týdně.

Brožura pracovní stáže v angličtině.

Další informace o pracovní stáži v angličtině.

Cena

od 25 000 Kč za zprostředkování pracovní příležitosti

Cena dále zahrnuje

  • Telefonický pohovor před přijetím na program
  • Pracovní pohovory se zaměstnavateli
  • Adaptační program po příletu
  • Pojištění odpovědnosti
  • Otevření bankovního účtu
  • Asistence během celého programu

Do programu Work and Study je nutno se zaregistrovat minimálně dva týdny před plánovaným příletem do Francie.

Ubytování

Ubytování Vám často poskytuje zaměstnavatel přímo v hotelu ve Francii, kde pracujete, i se stravou za nižší plat (strhnuto z platu). Nebo je možné si zajistit ve Francii ubytování vlastní. Ceny se pohybují od 450 do 600 € měsíčně. Týdenní náklady na živobytí ve Francii jsou v odhadu 200 €.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA