420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Francie | Paříž | Pracovní příležitost ve Francii

Francie | Paříž | Pracovní příležitost ve Francii

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii.

Místo

Paříž je hlavní město Francie, které vám vezme dech, tak krásně až je těžké uvěřit, že je skutečné. Skutečností o Paříži je, že každý se zde zamiluje. Ne nutně do muže či ženy, ale rozhodně do tohoto úžasného místa, jinak známého jako město lásky. To je Paříž – plná romantiky!

Vue-aerienne-Paris-Tour-Eiffel-550x278-C-Thinkstock_big_diaporama

Věk

od 18 do 26 let

Agentura

CEI Corporate je francouzské agentura dávající lidem od 18 let jedinečnou příležitost pracovat ve Francii a zlepšit si také své jazykové znalosti. Work and Study je pracovní program v kombinaci s předchozím studiem jazyka. Agentura nabízí pracovní stáž pro studenty, kteří hledají cenné zkušenosti do svého CV. Za práci navíc dostanete finanční odměnu!

Pracovní příležitost

Agentura Vám zajistí práci nejméně na dva měsíce kdekoliv ve Francii. Jedná se o nekvalifikované práce (catering, pohostinství, práce v hotelu či obchodech apod.). Za práci však dostanete zaplaceno, takže si vyděláte na pokrytí životních nákladů. Minimální měsíční plat je 1 250 € (33 787 Kč). Požadavkem je alespoň pokročilá znalost francouzštiny. Jistější práci ale máte, čím vyšší úroveň jazyka ovládáte. S tím souvisí i výše Vaší odměny. Pracovní doba v programu Work and Study ve Francii je běžně 35 hodin týdně.

Brožura pracovní stáže v angličtině.

Další informace o pracovní stáži v angličtině.

Cena

od 25 000 Kč za zprostředkování pracovní příležitosti

Cena dále zahrnuje

  • Telefonický pohovor před přijetím na program
  • Pracovní pohovory se zaměstnavateli
  • Adaptační program po příletu
  • Pojištění odpovědnosti
  • Otevření bankovního účtu
  • Asistence během celého programu

Do programu Work and Study je nutno se zaregistrovat minimálně dva týdny před plánovaným příletem do Francie.

Ubytování

Ubytování Vám často poskytuje zaměstnavatel přímo v hotelu ve Francii, kde pracujete, i se stravou za nižší plat (strhnuto z platu). Nebo je možné si zajistit ve Francii ubytování vlastní. Ceny se pohybují od 450 do 600 € měsíčně. Týdenní náklady na živobytí ve Francii jsou v odhadu 200 €.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA