420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 48 528 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Holandsko I Venlo I Aplikované vědy na univerzitě v angličtině nebo němčině

 

Univerzita aplikovaných věd Fontys patří i finančně k nejzajímavějším možnostem studia v zahraničí, umístila se mezi pěti nejprestižnějšími vysokými školami Holandska. Ve Venlo, nedaleko hranic s Německem, lze studovat bakalářské ekonomické obory v angličtině, ale i v němčině nebo v  holandštině. 

Výhody
 • Kurzy jsou zaměřené na výuku praktických dovedností jednotlivých studentů, což umožňuje studentovi rychlé zařazení do pracovního procesu v jakékoliv společnosti.
 • Druhá největší univerzita v zemi, která má doma i ve světě značné jméno.
 • Vzdělávání ve Fontys je vysoce individuální a dává studentovi možnost vytvořit si vlastní studijní plán
 • Vedlejší specializace – kromě hlavního oboru si student volí i vedlejší specializaci.

Nizozemsko je jedna ze čtyř zemí Nizozemského království, která leží v severozápadní Evropě. Nizozemsko je nížinatá země na pobřeží Severního moře. Na východě hraničí s Německem a na jihu s Belgií. Na rozloze 41 526 km² žije přes 16 milionů obyvatel. Hlavním městem je Amsterdam, přičemž Haag je sídlem nizozemské vlády, parlamentu a královny. Vedle většiny Nizozemců zde žijí menšiny Frísů a Němců. Venlo  se nachází kousek od německých hranic, na jihovýchodě země v provincii  Limburg.

Univerzita aplikovaných věd Fontys

Univerzita nabízí bakalářské i magisterské programy a nachází se ve městech Venlo a Eidhoven. Studuje zde více než 40 000 studentů ze 70 zemí světa.  Vysoká škola je zaměřena na aplikované vědy, obchod, ekonomiku, management, inženýrství i dopravu a logistiku. Studuje se zde v angličtině, němčině nebo holandštině.  Nabízí přes 200 bakalářských, magisterských i doktorských programů v oblastech technologie, ekonomie, sociální práce, péče o zdraví a učitelské přípravy.

Filozofie školy Fontys se zakládá právě na poskytování dynamických zdrojů jakými jsou vědomosti, vývoj, inovace a inspirace. Studenti mají v rámci svého studia možnost absolvovat stáž v prestižních domácích či zahraničních firmách. Většina internshipů je placených. Univerzita se účastní mnoha programů po celém světě. Škola má velmi mnoho kontaktů a je ve spojení s velkým počtem zaměstnavatelů.

Získáte skvělé možnosti práce doma i v zahraničí.

Kvalitní výuka. Spojení teoretických i praktických zkušeností.

Fontys International Campus Venlo je situován uprostřed přírodní rezervace Maasduinen a řeky Maas velmi blízko od centra města. Moderní kampus je obklopen přírodou a je ideálním místem pro odpočinek v jednom z malebných parků, procházku či nerušené studium.

Studijní programy

Bakalářské programy

 • Mezinárodní obchod a ekonomie
 • Mezinárodní marketing
 • Mezinárodní obchod a management
 • Software Inženýrství
 • ICT  a další

Magisterské programy

 • Obchod a management (řízení)
 • Mezinárodní logistika
 • Master of Business Administration (MBA) a další

Věk

od 18 let

Cena

Od 1 896 Eur  /part time studium/ tj. 48 528 Kč za jeden akademický rok.

Cena dle kurzu ČNB k 5.1. 2018: 1 EUR = 25,595 CZK.

Požadavky
  • ukončené střední vzdělání
  • IELTS 6.0-6.5  jazykový certifikát
Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty
KONZULTACE ZDARMA