Indie I Goa I Jazykový kurz angličtiny s vařením, jógou nebo hindštinou

Indie I Goa I Jazykový kurz angličtiny s vařením, jógou nebo hindštinou

Země

Indie  je sedmá největší a s více než miliardou obyvatel druhá nejlidnatější země na světě, rozkládající se na Indickém subkontinentu v jižní Asii. Z politického hlediska jde o svazový stát (federaci) s demokratickým, parlamentním zřízením. Je považována za regionální mocnost a jednu z potenciálních supervelmocí. Jaipur, také často nazývaný „růžové město“ je hlavním městem indického státu Rádžasthán. Byl založen roku 1727 mahárádžou Saváí Džaj Singhem II, vládcem Amberu. Dnes ve městě žije více než 5 milionů obyvatel.

GOA1.gif (2568×1710)

Místo

Goa je bývalá portugalská kolonie (Portugalská Indie, spolu s državami Daman a Diu), dnes nejmenší a zároveň nejvíce prosperující svazový stát Indie. Leží u pobřeží Arabského moře vklíněna mezi státy Maháráštra (na severu) a Karnátaka (na jihu). Hlavním městem je Panadží (takéPanjim, Ponnje, dříve Nova Goa), další větší města jsou Margao, Mapusa a Vasco da Gama.

cover

Vzdělávací Instituce

Incredible English je indická jazyková škola vysokých standardů. Nachází se pouhých 30 minut pěšky od nádherné písečné pláže Benaulim Beach v oblasti zvané Goa. 8 klimatizovaných učeben se nachází v příjemné budově, v bývalém hotelu, který byl přestavěn na jazykovou školu s rezidencí, obklopenou obrovskými palmami. Angličtinu všech úrovní vyučují kvalifikovaní učitelé, kteří jsou připraveni vyhovět všem Vašim potřebám a požadavkům. V internetové kavárně máte zdarma přístup na wifi. V restauraci ve stylu Bollywoodu se podávají tři jídla denně, upřednostňuje se tu tradiční kuchyně. Na baru si můžete spolu s ostatními studenty ze všech koutů světa vychutnat tradiční indické pivo. Na velké terase budete moci pozorovat nádherný západ slunce a v zahradě najdete bazén, kde si můžete po škole dopřát trochu odpočinku. Všech 6 tříd, kterými jazyková škola disponuje, jsou stejně jako ostatní prostory školy klimatizovány.

1407328026_Incredible-English-Goa-Header-SR-c22b0fd342

Podrobné informace o jazykové škole

Jazykové kurzy

Jazyková škola Incredible English nabízí několik variant kurzů angličtiny. Základem je jazykový kurz angličtiny o 15 lekcích týdně (Standard). Ten lze rozšířit o 6 lekcí týdně na kurz Intensive. Pokud máte v plánu intenzivní studium angličtiny, můžete si zvolit kurz Combo, který v sobě zahrnuje 15 skupinových a 3 soukromé lekce týdně. Pro supeintenzivní jazykový kurz si vyberte variantu Super-Combo s 15 skupinovými a 6 soukromími lekce týdně. Jazykové kurzy Standard a Combo lze doplnit ještě o oblíbenou jógu, hindštinu, případně o kurzy indické kuchyně.

iegoa-yoga-beach-girl

iegoa-indian-food

Ceník

Jazykový kurz angličtinyPočet lekcí týdněCena za týden od
Standardní angličtina15 lekcí4 585 Kč
Intenzivní angličtina21 lekcí6 265 Kč
Kurz Combo15 + 3 soukromé7 490 Kč
Kurz Super Combo15 + 6 soukromé10 360 Kč
Standardní angličtina + jóga15 + 5 lekcí5 530 Kč
Intenzivní angličtina + jóga21 + 5 lekcí7 210 Kč
 Standardní angličtina + vaření15 + 3 lekcí5 775 Kč
Kurz Combo + vaření21 + 3 lekcí8 680 Kč
Hindština15 lekcí 15 575 Kč za měsíc

Ostatní kombinace jazykových kurzů v ceníku.

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 2 310 Kč.

Ubytování

Ubytování v rezidenci volí velká část studentů. Rezidence se nachází přímo v areálu jazykové školy, kde mohou studenti využívat veškerých výhod budovy bývalého hotelu, tj. bazén, restaurace, příjemné zahrady apod. Všechny pokoje jsou klimatizovány, vybaveny televizí, ledničkou, telefonem a připojením k internetu. K ubytování v rezidenci patří také snídaně, které zajišťuje místní restaurace.

incredible-english-goa-galerie7.jpg (600×398)

Ubytováním v hostitelské rodině je druhá rovněž pohodlná varianta. Velkou předností této varianty ubytování je to, že můžete nahlédnout do běžného života lidí v Indii. Jedná se o ubytování v jednolůžkových pokojích, většinou s vlastní koupelnou a se zajištěnou snídaní. Hostitelské rodiny se nacházejí v blízkosti školy, maximálně v okruhu několika minut.

Typ ubytováníStravaCena za týden
Rezidence- jednolůžkový pokojsnídaně6 405 Kč
Hostitelská rodinasnídaně6 405 Kč

Poplatek za zprostředkování ubytování v rodině činí 2 100 Kč.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Indie I Goa I Jazykový kurz angličtiny s vařením, jógou nebo hindštinou

Přemýšleli jste někdy o pobytu v exotické zemi? Indie je zemí naprosto odlišné kultury než jakou známe v Evropě a nabízí mnohé k poznání!

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Chtěli byste zažít to pravé dobrodružství? Stačí si vybrat z široké nabídky dobrovolnických a poznávacích programů nejen v Asii ale i ve Střední a Jižní Americe!

KONZULTACE ZDARMA