420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Irsko | Dublin, Cork a Limerick | Angličtina na univerzitě v Irsku

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Cork (irsky Corcaigh) je druhé největší město Irské republiky. Žije zde kolem 120 000 obyvatel. Název města je odvozen od irského slova corcach, což v překladu znamená bažinaté místo. Jižně od města se nachází jedno z největších letišť v zemi. Město je i administrativním centrem hrabství Cork. Historické jádro města se rozkládá na ostrově mezi dvěma rameny řeky Lee. Centrum má převážně historický charakter, najdete zde však i moderní budovy, z nichž mnohé patří k univerzitnímu kampusu.

Cork, Irsko, angličtina

Jazyková škola

Griffith College je prestižní jazyková škola v Irsku mající pobočky ve třech největších městech této překrásné a tajuplné galské země. Jazyková škola poskytuje svým studentům atraktivní výuku angličtiny v bezpečném prostředí univerzitních kampusů, kde mají studenti vše potřebné pod jednou střechou. Studenti tak mohou v prostorách univerzity využívat rozsáhlou knihovnu, fitness centrum nebo počítačové učebny. Studenti univerzitních programů na Griffith College bydlí na kolejích s ostatními irskými studenty, což jim umožňuje začlenit se ještě více do irského prostředí, a pilovat tak angličtinu mnohem efektivněji!

Griffith, angličtina v Irsku

Jazyková škola v Dublinu sídlí v historické budově univerzitního kampusu. Vnitřní prostory jsou však moderně vybavené. Přilehlé okolí kampusu vytváří skvělé podmínky pro studenty. Můžete se projít školní zahradou, posedět na lavičce, využít místní sportoviště, nebo si na trávě vychutnat kávu, kterou zakoupíte ve školním Starbucks.

Brožura jazykové školy

Studijní programy

  • Příprava na univerzitní studium
  • Semestr na irské univerzitě
  • Letní jazykový kurz na univerzitě
  • Jazykové kurzy angličtiny po celý rok

Univerzitní studium v Irsku

Ceník studijních programů

Typ studijního programu Délka Počet lekcí týdně Cena od
Přípravný kurz na univerzitu 1 rok 25 lekcí 243 271 Kč
Semestr na irské univerzitě 1 semestr 25 lekcí 67 575 Kč
Jazykový kurz angličtiny 1 týden 20 lekcí 6 759 Kč

Registrační poplatek na jazykový kurz angličtiny činí 2 703 Kč.

Jazykové kurzy angličtiny jsou k dispozici i ve večerních hodinách.

Pro více informací o univerzitních programech nás prosíme informujte!

Volnočasové aktivity

Doprovodný program je na jazykové škole zajištěn pro všechny studenty. Jedná se o dobrovolnou záležitost, chybět na těchto akcích se ale „nevyplácí“! Díky těmto aktivitám můžete jednoduše poznávat nejen Irsko, ale také nové přátele! Kromě toho si stále udržujete aktivní angličtinu a nevyjdete ani na chvíli ze cviku.

Angličtina aktivně, Irsko a kultura

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden od
Hostitelská rodina Polopenze* 4 865 Kč

Poplatek za zprostředkování ubytování činí 1 353 Kč.

*O víkendech a svátcích mají studenti k dispozici i oběd.

Ceny dle kurzu ČNB k 18. 10. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA