420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 12 416 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Irsko I Dublin I Angličtina pro mládež, dospělé i starší studenty

Studujte angličtinu v přátelském Irsku. Kouzelná příroda, hudba, tanec, vynikající gastronomie a především milí lidé !

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Dublin je hlavní a největší město Irska. Má 495 781 obyvatel; celá aglomerace (Greater Dublin Area) pak zahrnuje asi 1,2 milionu obyvatel. Metropolitní oblast Velkého Dublinu (GDA – Greater Dublin Area) zahrnuje město Dublin a oblasti Dun Laoghaire-Rathdown, Fingal, Kildare, Meath, Jižní Dublin a Wicklow.

Jazyková škola

Alpha College of English je jazykový škola která nabízí kurzy angličtiny v Dublinu a vzdělává studenty od roku 1989. Je členem asociací IALC, EAQUALS a MEI, všichni učitelé jsou kvalifikovaní a mají zkušenosti s výukou angličtiny. Alpha College sídlí v centru Dublinu, blízko O‘Connell Street a má 18 tříd , WiFi zdarma. Jazyková škola otevírá kurzy zakončené zkouškami Cambridge FCE, CAE. Jazyková škola Alpha College se nachází v centru města, pouhé dvě minuty chůze od O’Connell Street, která je považována za srdce Dublinu.

 

Historická budova školy Alpha College nabízí příjemné prostředí. Pro přípravu na další hodiny nebo pro samostudium se zde nachází několik studoven, dále je k dispozici knihovna s tištěnými i multimediálními materiály a samozřejmě také počítačová místnost s připojením na internet. Součástí školy je také tzv. Coffee Room, který představuje místo pro setkávání studentů nejen mezi sebou, ale i s lektory.

 

Jazyková škola Alpha College of English nabízí svým studentům širokou škálu aktivit a výletů pro volný čas. Půldenní výlety jsou např. do Guinness Storehouse, Phoenix Park, Jameson Whiskey Distillery, Chester Beatty Library, apod. Celodenní výlety pak míří např. na Kilkenny Castle, Glendalough, Bray Head, Howth, atd. Kurzy angličtiny na této škole v Dublinu jsou na velmi vysoké úrovni.

Výhody

 • Centrum města u O´Connell Street
 • Rodinná škola a velmi přátelská atmosféra
 • Kvalitní výuka a špičková péče
 • Certifikáty a akreditace včetně IALC
 • Vynikající poměr ceny a kvality
 • Studuje zde méně než jedno procento českých studentů

Věk

od 16 let

Jazykové kurzy angličtiny

 • Obecná angličtina (20, 25 nebo 30 lekcí)
 • Obecná + obchodní angličtina
 • Angličtina pro obchodní profesionály
 • Kurzy pro učitele angličtiny
 • Příprava na jazykové zkoušky
 • Angličtina pro turizmus, akademické účely, marketing
 • Angličtina a golf, fotografování nebo lukostřelba

Angličtina pro starší studenty a seniory

Travel Talk je výborný jazykově a kulturně vzdělávací kurz určený klientům ve věku kolem 50 let. Kurz spojuje pohodovou výuku angličtiny s poznáváním jedinečného kulturního dědictví Irska. Program pro volný čas kurzu Travel Talk se zaměřuje na návštěvy hradů, divadel, zahrad, návštěvy dublinských hospůdek apod. Všechny aktivity kurzu Travel Talk probíhají pod dohledem profesionálních průvodců, s nimiž se klienti setkají již na letišti. Kurz má 15 lekcí výuky týdně ve skupině nejvíce 14 klientů a probíhá v pevně stanovených termínech v květnu, červnu a září, tedy v termínech, kdy je v Dublinu příjemně a město není zahlceno turisty.

Podívejte se do katalogu školy:  2018 Katalog

Ceník

Jazykový kurz angličtinyPočet lekcí týdněCena za týden
Základní angličtina20 lekcí6 208 Kč
Standardní angličtina25 lekcí7 600 Kč
Intenzivní angličtina30 lekcí8 994 Kč
Travel Talk, angličtina pro seniory15 lekcí8 867 Kč

Registrační poplatek za zajištění kurzu činí 75 Eur  tj. 1 900,-

Poplatek za učební materiály (volitelné) činí 947 Kč.

Poplatek za zkoušku FCE nebo CAE je cca 4 999 Kč.

Ubytování
Typ ubytováníStravaCena od září
do června
Cena v červenci
a v srpnu
Rodina, jednolůžkový pokojpolopenze4 687 Kč4 940 Kč
Rodina, jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnoupolopenze5 447 Kč5 700 Kč

Nová ubytovací kapacita jazykové školy Alpha College je krásná rezidence Shanowen Hall nedaleko dublinské univerzity. V rezidenci se nachází vícelůžkové pokoje s vlastním zařízením, obývacím pokojem a kuchyňkou. Pokoje jsou moderně zařízeny. V rezidenci je k dispozici nepřetržitá asistence a noční bezpečnostní dozor.

Pro další možnosti ubytování nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

Ceny dle kurzu ČNB k 24.2. 2018: 1 EUR = 25, 335 CZK.

Doprava

Letenky z Prahy do Dublinu a zpět Vám nabízíme za velmi výhodné ceny, můžete si je objednat u nás přímo na hlavní stránce.
Transfer z letiště v Dublinu do ubytování zajistíme na přání. Individuální taxi stojí  od ca 70 EUR (jedna cesta), autobus z letiště do centra stojí cca 7 EUR.

Další

Máte zájem si zkusit znalost angličtiny?

Podívejte se na test jazykové školy v Dublinu.

Video

Mapa

Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA