420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Irsko I Galway I Vysoká škola obchodu a jazykové kurzy

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Galway je město v západoirské provincii Connacht a správní středisko stejnojmenného hrabství. Město se rozkládá na západním pobřeží Irska. Jedná se o čtvrté největší a nejrychleji rostoucí irské město. Počet obyvatel v roce 2006 činil rovných 70 000.

Jazyková škola

Galway Cultural Institute je jazyková škola v irském městě Galway a byla založena v roce 1989. Již dlouho je proslulá svými vyučovacími metodami, jejichž systém vám umožní dosáhnout rychlých výsledků i po několika týdnech studia. Pozitivní a nadšené ohlasy bývalých studentů jsou důkazem kvality výuky i veškerých služeb s pobytem spojených. Studenti si pochvalují nejen přístup zaměstnanců školy, ale i pestrou a zábavnou výuku s výtečnými lektory, ubytování v pohostinných hostitelských rodinách a vlastně i místní, vstřícné a přátelské obyvatele.

Široká nabídka zahrnuje kurzy obchodní angličtiny, kombinované studium skupinové výuky s privátními lekcemi nebo přípravné kurzy ke složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek. Výhodou je jistě i to, že zkoušky FCE/CAE nebo TOEIC je možné složit přímo ve škole.  V moderní budově školy se pořádají mimo jiné také kurzy, které navštěvují i irští studenti. Účastníci jazykových kurzů tak mají mimořádnou příležitost kontaktu s místními studenty během celého pobytu.

Jazyková škola organizuje pro své studenty odpolední i večerní aktivity. Zaměřeny jsou především na seznámení se s irskou kulturou a místním společenským životem. Atraktivní a nevšední podívanou jsou pro mnohé návštěvníky psí závody či lekce irských tanců. Příroda v okolí Galway přímo vybízejí k četným výletům. K nejlákavějším místům patří pozoruhodné Moherské útesy. Příznivci pěších túr si určitě přijdou na své v jedné z mnoha přírodních rezervací. K příjemnému večeru pak láká některá z nepřeberného množství útulných hospůdek.

Studijní programy

Skupinové jazykové lekce

Jazyková škola nabízí nejen základní jazykové kurzy angličtiny, ale také kurzy zaměřené na přípravu k jazykovým zkouškám, nebo kurzy pro speciální účely, které mohou využít například lidé z různých profesí, kde je potřeba odborné terminologie v angličtině.

Klub 50+

Zájemcům starším 50 let nabízí škola Third Age Programme – kurz kombinuje praktické využití jazyka s řadou kulturních a společenských aktivit s důrazem na kulturní dědictví Irska.

Jazykové programy pro učitele

Tento jazykový kurz je určen pro učitele anglického jazyka, kteří nejsou rodilými mluvčími. V kurzu se zaměříte nejen na prohloubení dosavadních znalostí, ale také získáte přehled o nových efektivních metodách výuky jazyků.

Přípravný jazykový kurz k přijetí na univerzitu

Díky tomuto přípravnému kurzu získáte větší šance přijetí na univerzitu nejen do Galway.

Brožura jazykové školy

Ceník

Speciální zimní nabídka!

Rezervujte si libovolný počet týdnů jazykového kurzu G20 nebo G26 a získejte lekce navíc ZDARMA!

Rozšíření jazykových kurzů (z G20 na G26 a z G26 na G30) zdarma při registraci do 28. dubna!

Jazykový kurz Počet lekcí týdně  Cena za týden
Standardní angličtina G20 20 lekcí 5 543 Kč
Intenzivní angličtina G26 26  lekcí 6 623 Kč
Superintenzivní angličtina G30 30  lekcí 7 163 Kč
 Obchodní angličtina 30 lekcí  7 163 Kč
 Angličtina pro profesionály 20 lekcí 11 353 Kč

Registrační poplatek činí 1 487 Kč.

Poplatek za učební materiály je 1 487 Kč.

Další kurzy

Program Počet lekcí týdně  Délka   Cena
 Přípravný kurz k jazykovým zkouškám 30 lekcí 6 týdnů 44 601 Kč
Klub 50+ 20 lekcí 2 týdny 18 517 Kč
 Kurz pro učitele 30 lekcí 2 týdny 24 327 Kč

Registrační poplatek činí 1 487 Kč.

Poplatek za učební materiály je 1 487 Kč.

Ubytování

 Typ ubytování Strava   Cena za týden
 Hostitelská rodina- jednolůžko polopenze 5 543 Kč
 Rezidence- jednolůžko bez 5 001 Kč

Poplatek za zajištění ubytování činí 1 487 Kč.

Studium na vysoké škole obchodu

 Typ kurz Délka   Cena za akad. rok
Přípravny kurz ke studiu na VŠ  1 rok 195 969 Kč
 Bakalářský program (Management obchodu) 3 roky 209 483 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 15. 9. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Brožury studijních programů

Přípravný kurz

Bakalářský program

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA