420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Itálie I Florencie I Letní jazykové kurzy umění, vaření a italské kultury

Itálie I Florencie I Letní jazykové kurzy umění, vaření a italské kultury

Země

Itálie je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií (488 km), Švýcarskem (740 km), Rakouskem (430 km) a Slovinskem (232 km). Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán (3,2 km) a San Marino (39 km). Itálii navíc patří území obklopené Švýcarskem Campione d’Italia. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Jónské moře a ze západu Tyrhénské moře a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. K Itálii patří dva velké ostrovy ve Středozemním moři: Sardinie a Sicílie. Itálie je členem OSN, NATO, Rady Evropy, EU, Schengenského prostoru a Eurozóny. Hlavním městem je od roku 1870 Řím.

Místo

Řím je hlavním městem Italské republiky. Město leží ve vzdálenosti asi 20 km od Tyrhénského moře, uprostřed hornaté Campagna di Roma. Římem protéká řeka Tibera, třetí největší italská řeka. Obvod vlastního města má v průměru asi 9 km, celé město Řím zabírá plochu více než 1500 km2. Administrativně se Řím dělí na 18 obvodů. Součástí Říma je také ministát Vatikán. Řím je důležitý uzel letecké, železniční i silniční dopravy, významné burzovní a obchodní středisko, dále mezinárodní centrum módy a filmové tvorby. Řím je sídlem prvotřídních a světově uznávaných kulturních institucí. Důležitá je Papežská univerzita, Národní a Vatikánská knihovna, Goethův institut a mnohé další.

shutterstock_51010564-rim4_0

Vysoká škola

Accademia Riaci je vysoká škola ve Florencii s dlouholetou tradicí v oboru umění, designu a kultury. Vysoká škola nabízí krátkodobé kurzy italštiny se zaměřením na módu, výtvarné umění, kulturu či kulinářství. Vybrat si můžete opravdu z bohaté nabídky kurzů. Malý výčet nabízíme zde: Výroba šperků, obuvi, a kabelek, ilustrátorství, design interiéru, malířství, kreslení, grafický nebo textilní design, řezbářství, sklářství, keramika a mnoho dalších.

V nabídce vysoké školy jsou i kurzy standardní italštiny nebo angličtiny. Zapojit se můžete v případě zájmu i do klasického bakalářského či magisterského studia na této kvalitní vysoké umělecké škole ve Florencii.

Bez názvu

Brožura letních jazykových kurzů.

Ceník

 Letní jazykový kurz Počet lekcí týdněDélka kurzu Cena za kurz 
 Kurzy zaměřené na umění a design22 lekcí 2 týdny70 199 Kč
Kurz historie umění 20 lekcí 2 týdny36 449 Kč
Kurz profesionálního vaření4 lekce6 týdnů206 549 Kč
Kurz domácího vaření20 lekcí 2 týdny70 199 Kč
Jazykový kurz italštiny20 lekcí2 týdny36 449 Kč
Jazykový kurz italštiny20 lekcí4 týdny66 149 Kč
Jazykový kurz angličtiny20 lekcí2 týdny36 449 Kč
Jazykový kurz angličtiny20 lekcí4 týdny66 149 Kč
Poznávací jazykový kurz italštiny20 lekcí2 týdny36 449 Kč

Ceny kurzů jsou včetně ubytování ve sdíleném apartmánu (dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj).

Cena zahrnuje registrační poplatek, uvítací balíček a obědy.

Termíny jazykových kurzů jsou většinou od května do září.

Možné jsou i varianty kurzů na 4, 6, 8 či 12 týdnů.

Ceny dle kurzu ČNB k 7. 2. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Ubytování

Ubytování je studentům poskytováno ve sdílených bytech, které se nachází v docházkové vzdálenosti od školy. Byty jsou vybaveny potřebným zařízením a jsou velmi příjemné.

Bez názvu

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Itálie I Florencie I Letní jazykové kurzy umění, vaření a italské kultury

Nabídka specializovaných jazykových kurzů se zaměřením na umění, módu, design či kulinářství.

Itálie I Florencie, Řím, Milán I Jazykové kurzy italštiny nejen pro profesionály

Všechny cesty vedou do Říma! Zúčastněte se kurzu školy Leonardo da Vinci v nádherném hlavním městě Itálie nebo v překrásné Florencii.

Itálie | Orbetello | Italština pro děti i dospělé se sportem

Zažijte "sportovní" Itálii v krásném městečku u moře v Toskánsku nedaleko Říma. Vyberte si například kombinaci italština a golf.

Itálie I Řím, Florencie I Italština

Všechny cesty vedou do Říma! Zúčastněte se kurzu školy Sprachcaffe v nádherném hlavním městě Itálie a naučte se italsky.

Itálie I Florencie a Kalábrie I Italština

Učte se italsky na krásných místech v Itálii! Ať už se rozhodnete pro kulturní Florencii nebo sluncem oplývající Capo Vaticano, ležící na jižním cípu Itálie. Nebudete litovat!

Itálie | Taormina | Italština, umění, golf, víno a gastronomie

Pobyt s jazykovým kurzem italštiny, semináře o výtvarném umění, literatuře či kurzy italské kuchyně, keramiky, treking, golf i potápění, to je dovolená, na kterou budete vzpomínat. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o Itálii a památky nebo dospělé nad 50 let, kteří rádi poznají nové přátele z celého světa.

KONZULTACE ZDARMA