420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Země 

Japonsko/Tokio se rozkládá na ostrově Honšú v regionu Kantó. Žije v něm přes 13 milionů obyvatel, celá oblast má okolo 40 milionů obyvatel. Jazykový kurz japonštiny v Tokiu vás přivede do jednoho z největších a nejzajímavějších měst na světě. Jazykový kurz japonštiny probíhá v Tokiu, hlavním městě Japonska, na ostrově Honšú. Tento název město nese od roku 1868, před tím se nazývalo Edo. Při jazykovém pobytu v Tokiu mohou studenti navštívit mnoho zajímavých a architektonických památek jako např. chrám Sensódži, Tokijský městský úřad, čtvrť Západní Šindžuku, Císařský palác nebo Muzeum sumo. Programy pořádané Jazykovou školou dávají ideální možnost seznámit a spřátelit se s ostatními studenty. Pro studenty škola organizuje návštěvy muzeí, galerií, pěší výlety po Tokiu, tematická odpoledne a večery, při kterých mohou studenti načerpat znalosti z gastronomické, kulturní i filmové sféry.

Místo

Fukuoka (japonsky: 福岡市; Fukuoka-ši) je hlavní město japonské prefektury Fukuoka. Je to největší město na ostrově Kjúšú.

fukuoka_kimono

Jazyková škola

Genki/ Japonská jazyková škola a škola japonské kultury  se nachází  ve městech Tokio a Fukuoka. V Tokiu je jen pár minut od nádraží Šindžuku. Najdete zde  slavnou šintoistickou svatyni Hanazono z poloviny 17. století. Studijní program s kurzem japonštiny je zaměřen především na komunikaci. K dispozici je zde 6 světlých učeben s audiovizuálním vybavením, studentský salonek, knihovna a studovna.

Od května 2015 má škola ve Fukuoka nedaleko hlavního nádraží Hatata novou budovu, podívejte se na mapu GenkiJACS Fukuoka.

classes13,medium_large.1427348871

Ve městě Fukuoka jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí svým studentům jedinečnou příležitost poznat jižní ostrov Kjúšú s jeho hlavním městem Fukuoka. Jazyková škola se nachází v Tenjin, v samotném centru města Fukuoka. Budova jazykové školy má 13 klimatizovaných tříd, knihovnu a multimediální centrum s internetem/Wi-Fi. Relaxační prostor, který je vybaven televizí a kde se můžete občerstvit čajem či kávou zdarma, je ideálním místem pro setkání s přáteli a odpočinek mezi jednotlivou výukou. Po skončení vyučování se lze vydat na nejbližší pláž, která se nachází jen 10 minut od budovy školy. Výuka  v kurzech japonštiny probíhá v malých skupinách, které umožňují učitelům reagovat na individuální potřeby každého studenta. Hlavním cílem je, aby její studenti poznali japonskou kulturu v celé její kráse a rozmanitosti. Kaligrafie, origami, čajové obřady, vaření, keramika, bojová umění nebo mangas (typické japonské komiksy). Každý týden pro Vás  škola organizuje různé exkurze a výlety. Od Nagasaki po Mount Aso, večerní kino, grilování nebo návštěva “izakaya” (typická japonská restaurace).

Věk

Tokio od 18 let

Fukuoka od 14 let

Program jazykových kurzů japonštiny

Jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí mnoho zajímavých programů, kurzy japonštiny obecné, kurzy japonštiny konverzační, japonštinu s programem nebo se zakončením zkouškou z japonštiny.

img_01

Jazyková škola organizuje též pracovní stáže/internship v japonských firmách se zaměřením na přání klienta. Výhodou je získání schopnosti komunikace v japonském prostředí a seznámení s velmi zajímavými pravidly jednání a chování. Pracovní stáž je neplacená a trvá dle přání 4 – 12 týdnů. Podmínkou je předchozí přípravné studium japonštiny po dobu 4 týdnů. Minimální věk 20 let požadavek znalost angličtiny (ca IELTS 5) nebo dobrá znalost japonštiny. Popis programu v angličtině naleznete zde Internship program.

Ceník

Jazykový kurz japonštiny Počet hodin týdně Cena za týden
Kurz japonštiny 20 lekcí 7 182 Kč
Kurz japonštiny konverzační, s japonskou kulturou,
s aktivitami nebo se zkouškou
25 lekcí 9 045 Kč

Registrační poplatek za kurz a výukové materiály činí 4 752 Kč.

Poplatky za zdravotní pojištění a lékařské prohlídky při pobytu delším jak rok činí  5 646 Kč.

Podívejte se do katalogu kurzů japonštiny Genki.

Příklad programu ve škole naleznete zde: návrh programu.

Ubytování

Typ ubytování Cena zy týden
Ubytování v rodině se snídaní 2 214 Kč

Registrační poplatek za zprostředkování ubytování činí:

2 106 Kč pro Fukuoku

4 293 Kč pro Tokio

Typy ubytování při studiu japonštiny

Soukromý guest house (minimálně 4 týdny)
Cca 40 minut od školy  v jednolůžkovém pokoji v bytě či v domě, který budete sdílet s dalšími zahraničními nebo místními studenty. Pokoje jsou jednoduše zařízené a ostatní místnosti, jako je kuchyně a koupelna, budete mít společné se spolubydlícími. Lůžkoviny jsou k dispozici, ručníky ale musíte mít vlastní.

Soukromý byt
Pokoje jsou jednolůžkové s vlastní koupelnou, posezením a kuchyňkou. Nezapomeňte si vzít vlastní ručníky (lůžkoviny jsou k dispozici). K dispozici je zdarma také vysokorychlostní WiFi. Většina soukromých bytů se nachází v centru Tokia.

Sdílený pokoj
2 až 6 zahraničních nebo tokijských studentů sdílí jeden pokoj s patrovými lůžky, psacími stoly a židlemi. Kuchyně, koupelna a další prostory jsou společné. Lůžkoviny najdete na místě, musíte si ale přivézt vlastní ručníky.

Hostitelská rodina Většina rodin žije v blízkosti centra města, asi 45 minut městskou hromadnou dopravou od školy. Ubytováni budete v jednolůžkovém pokoji se snídaní. Život s japonskou rodinou je skvělá příležitost poznat japonské zvyky, ochutnat kulinářské speciality a v neposlední řadě si také procvičit jazyk. V příjemné atmosféře domova japonských rodin se ani začátečníci nemusí obávat o svou jazykovou úroveň, bez problémů se se členy rodiny dorozumíte.

Sdílené apartmány (pro osoby starší 18 let)
Sdílení apartmánů, společně s ostatními japonskými studenty, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí být nezávislí, ale zároveň jsou společenští a přístupní pro seznamování. Každý student má k dispozici jednolůžkový pokoj a s ostatními spolubydlícími sdílí společné prostory apartmánu (kuchyň, obývací pokoj, koupelna, prádelna). Většina apartmánů, které jsou v aktuální nabídce, se nachází v blízkosti centra města, asi 10-30 minut autobusem nebo metrem od školy.

Rezidence
Budete ubytováni v jednolůžkových pokojích. S ostatními ubytovanými studenty sdílíte a prádelnu. K dispozici je ložní prádlo, ručníky nikoli. Pokoje odpovídají japonským standardům, a proto jsou relativně malé.
Vzdálenost od školy, městskou hromadnou dopravou, je cca 15 minut. Vlastní koupelna a WC, vybavení pokoje v evropském stylu, klimatizace a lednice. Společná kuchyň.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Doprava

Levné letenky do Tokia zakoupíte na našem webu.

Video

MapaMapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Japonsko | Kobe | Japonština

Vydejte se za studijem japonštiny do krásného japonského města Kobe. Naučte se tento populární jazyk, poznejte, zažijte a ochutnejte tu jedinečnou kulturu!

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Poznáte exotickou zemi, naleznete nové přátele a naučíte se komunikovat v jazyce, který u nás skoro nikdo neovládá. Japonština je zajímavá, Japonsko úžasné.

Japonsko I Tokio, Nagano I Japonština

Poznejte kulturu a jazyk Japonska. Kurzy japonštiny s programem ve městech Tokio a Nagano s možností lyžování nebo horolezectví.

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA