Cena
Od 6 682 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Fantastická země s neobyčejnými možnostmi a nezapomenutelnými zážitky !

Země 

Japonsko/Tokio se rozkládá na ostrově Honšú v regionu Kantó. Žije v něm přes 13 milionů obyvatel, celá oblast má okolo 40 milionů obyvatel. Jazykový kurz japonštiny v Tokiu vás přivede do jednoho z největších a nejzajímavějších měst na světě. Jazykový kurz japonštiny probíhá v Tokiu, hlavním městě Japonska, na ostrově Honšú. Tento název město nese od roku 1868, před tím se nazývalo Edo. Při jazykovém pobytu v Tokiu mohou studenti navštívit mnoho zajímavých a architektonických památek jako např. chrám Sensódži, Tokijský městský úřad, čtvrť Západní Šindžuku, Císařský palác nebo Muzeum sumo. Programy pořádané Jazykovou školou dávají ideální možnost seznámit a spřátelit se s ostatními studenty. Pro studenty škola organizuje návštěvy muzeí, galerií, pěší výlety po Tokiu, tematická odpoledne a večery, při kterých mohou studenti načerpat znalosti z gastronomické, kulturní i filmové sféry.

Místo

Fukuoka (japonsky: 福岡市; Fukuoka-ši) je hlavní město japonské prefektury Fukuoka. Je to největší město na ostrově Kjúšú.

fukuoka_kimono

Jazyková škola

Genki/ Japonská jazyková škola a škola japonské kultury  se nachází  ve městech Tokio a Fukuoka. V Tokiu je jen pár minut od nádraží Šindžuku. Najdete zde  slavnou šintoistickou svatyni Hanazono z poloviny 17. století. Studijní program s kurzem japonštiny je zaměřen především na komunikaci. K dispozici je zde 6 světlých učeben s audiovizuálním vybavením, studentský salonek, knihovna a studovna.

Od května 2015 má škola ve Fukuoka nedaleko hlavního nádraží Hatata novou budovu.

classes13,medium_large.1427348871

Ve městě Fukuoka jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí svým studentům jedinečnou příležitost poznat jižní ostrov Kjúšú s jeho hlavním městem Fukuoka. Jazyková škola se nachází v Tenjin, v samotném centru města Fukuoka. Budova jazykové školy má 13 klimatizovaných tříd, knihovnu a multimediální centrum s internetem/Wi-Fi. Relaxační prostor, který je vybaven televizí a kde se můžete občerstvit čajem či kávou zdarma, je ideálním místem pro setkání s přáteli a odpočinek mezi jednotlivou výukou. Po skončení vyučování se lze vydat na nejbližší pláž, která se nachází jen 10 minut od budovy školy. Výuka  v kurzech japonštiny probíhá v malých skupinách, které umožňují učitelům reagovat na individuální potřeby každého studenta. Hlavním cílem je, aby její studenti poznali japonskou kulturu v celé její kráse a rozmanitosti. Kaligrafie, origami, čajové obřady, vaření, keramika, bojová umění nebo mangas (typické japonské komiksy). Každý týden pro Vás  škola organizuje různé exkurze a výlety. Od Nagasaki po Mount Aso, večerní kino, grilování nebo návštěva “izakaya” (typická japonská restaurace).

Jazyková škola otevřela v červenci 2019 novou pobočku v kouzelném městě Kyoto s nabídkou kurzů japonštiny i japonské kultury.

Podívejte se na informace Kyoto Branch Information

Věk

Tokio od 18 let

Fukuoka od 14 let

Kyoto od 16 let

Program jazykových kurzů japonštiny

Jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí mnoho zajímavých programů, kurzy japonštiny obecné, kurzy japonštiny konverzační, japonštinu s programem nebo se zakončením zkouškou z japonštiny. V Kyoto existuje i kurz Japonština a popová kultura pro mládež 16 – 19 let.

img_01

Jazyková škola organizuje též pracovní stáže/internship v japonských firmách se zaměřením na přání klienta. Výhodou je získání schopnosti komunikace v japonském prostředí a seznámení s velmi zajímavými pravidly jednání a chování. Pracovní stáž je neplacená a trvá dle přání 4 – 12 týdnů. Podmínkou je předchozí přípravné studium japonštiny po dobu 4 týdnů. Minimální věk 20 let požadavek znalost angličtiny (ca IELTS 5) nebo dobrá znalost japonštiny

Orientační ceník

Jazykový kurz japonštinyPočet hodin týdněCena za týden
Kurz japonštiny20 lekcí6 682 Kč
Kurz japonštiny konverzační, s japonskou kulturou,
s aktivitami nebo se zkouškou
25 lekcí8 738 Kč

Registrační poplatek za kurz a výukové materiály činí 4 420 Kč.

Příplatek za sezonu červenec a srpen 6 682 Kč

 

Ubytování

Typ ubytováníCena za týden
Ubytování v rodině se snídaní3 100 Kč

Registrační poplatek za zprostředkování ubytování činí:

1 960 Kč pro Fukuoku

4 100 Kč pro Tokio

Typy ubytování při studiu japonštiny

Soukromý guest house (minimálně 4 týdny)
Cca 40 minut od školy  v jednolůžkovém pokoji v bytě či v domě, který budete sdílet s dalšími zahraničními nebo místními studenty. Pokoje jsou jednoduše zařízené a ostatní místnosti, jako je kuchyně a koupelna, budete mít společné se spolubydlícími. Lůžkoviny jsou k dispozici, ručníky ale musíte mít vlastní.

Soukromý byt
Pokoje jsou jednolůžkové s vlastní koupelnou, posezením a kuchyňkou. Nezapomeňte si vzít vlastní ručníky (lůžkoviny jsou k dispozici). K dispozici je zdarma také vysokorychlostní WiFi. Většina soukromých bytů se nachází v centru Tokia.

Sdílený pokoj
2 až 6 zahraničních nebo tokijských studentů sdílí jeden pokoj s patrovými lůžky, psacími stoly a židlemi. Kuchyně, koupelna a další prostory jsou společné. Lůžkoviny najdete na místě, musíte si ale přivézt vlastní ručníky.

Hostitelská rodina Většina rodin žije v blízkosti centra města, asi 45 minut městskou hromadnou dopravou od školy. Ubytováni budete v jednolůžkovém pokoji se snídaní. Život s japonskou rodinou je skvělá příležitost poznat japonské zvyky, ochutnat kulinářské speciality a v neposlední řadě si také procvičit jazyk. V příjemné atmosféře domova japonských rodin se ani začátečníci nemusí obávat o svou jazykovou úroveň, bez problémů se se členy rodiny dorozumíte.

Sdílené apartmány (pro osoby starší 18 let)
Sdílení apartmánů, společně s ostatními japonskými studenty, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí být nezávislí, ale zároveň jsou společenští a přístupní pro seznamování. Každý student má k dispozici jednolůžkový pokoj a s ostatními spolubydlícími sdílí společné prostory apartmánu (kuchyň, obývací pokoj, koupelna, prádelna). Většina apartmánů, které jsou v aktuální nabídce, se nachází v blízkosti centra města, asi 10-30 minut autobusem nebo metrem od školy.

Rezidence
Budete ubytováni v jednolůžkových pokojích. S ostatními ubytovanými studenty sdílíte a prádelnu. K dispozici je ložní prádlo, ručníky nikoli. Pokoje odpovídají japonským standardům, a proto jsou relativně malé.
Vzdálenost od školy, městskou hromadnou dopravou, je cca 15 minut. Vlastní koupelna a WC, vybavení pokoje v evropském stylu, klimatizace a lednice. Společná kuchyň.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8.3. 2019: 1 JPY = 20.558 CZK

 

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Japonsko | Kobe | Japonština

Vydejte se za studijem japonštiny do krásného japonského města Kobe. Naučte se tento populární jazyk, poznejte, zažijte a ochutnejte tu jedinečnou kulturu!

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Poznáte exotickou zemi, naleznete nové přátele a naučíte se komunikovat v jazyce, který u nás skoro nikdo neovládá. Japonština je zajímavá, Japonsko úžasné.

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA