420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Země 

Japonsko/Tokio se rozkládá na ostrově Honšú v regionu Kantó. Žije v něm přes 13 milionů obyvatel, celá oblast má okolo 40 milionů obyvatel. Jazykový kurz japonštiny v Tokiu vás přivede do jednoho z největších a nejzajímavějších měst na světě. Jazykový kurz japonštiny probíhá v Tokiu, hlavním městě Japonska, na ostrově Honšú. Tento název město nese od roku 1868, před tím se nazývalo Edo. Při jazykovém pobytu v Tokiu mohou studenti navštívit mnoho zajímavých a architektonických památek jako např. chrám Sensódži, Tokijský městský úřad, čtvrť Západní Šindžuku, Císařský palác nebo Muzeum sumo. Programy pořádané Jazykovou školou dávají ideální možnost seznámit a spřátelit se s ostatními studenty. Pro studenty škola organizuje návštěvy muzeí, galerií, pěší výlety po Tokiu, tematická odpoledne a večery, při kterých mohou studenti načerpat znalosti z gastronomické, kulturní i filmové sféry.

Místo

Fukuoka (japonsky: 福岡市; Fukuoka-ši) je hlavní město japonské prefektury Fukuoka. Je to největší město na ostrově Kjúšú.

fukuoka_kimono

Jazyková škola

Genki/ Japonská jazyková škola a škola japonské kultury  se nachází  ve městech Tokio a Fukuoka. V Tokiu je jen pár minut od nádraží Šindžuku. Najdete zde  slavnou šintoistickou svatyni Hanazono z poloviny 17. století. Studijní program s kurzem japonštiny je zaměřen především na komunikaci. K dispozici je zde 6 světlých učeben s audiovizuálním vybavením, studentský salonek, knihovna a studovna.

Od května 2015 má škola ve Fukuoka nedaleko hlavního nádraží Hatata novou budovu, podívejte se na mapu GenkiJACS Fukuoka.

classes13,medium_large.1427348871

Ve městě Fukuoka jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí svým studentům jedinečnou příležitost poznat jižní ostrov Kjúšú s jeho hlavním městem Fukuoka. Jazyková škola se nachází v Tenjin, v samotném centru města Fukuoka. Budova jazykové školy má 13 klimatizovaných tříd, knihovnu a multimediální centrum s internetem/Wi-Fi. Relaxační prostor, který je vybaven televizí a kde se můžete občerstvit čajem či kávou zdarma, je ideálním místem pro setkání s přáteli a odpočinek mezi jednotlivou výukou. Po skončení vyučování se lze vydat na nejbližší pláž, která se nachází jen 10 minut od budovy školy. Výuka  v kurzech japonštiny probíhá v malých skupinách, které umožňují učitelům reagovat na individuální potřeby každého studenta. Hlavním cílem je, aby její studenti poznali japonskou kulturu v celé její kráse a rozmanitosti. Kaligrafie, origami, čajové obřady, vaření, keramika, bojová umění nebo mangas (typické japonské komiksy). Každý týden pro Vás  škola organizuje různé exkurze a výlety. Od Nagasaki po Mount Aso, večerní kino, grilování nebo návštěva “izakaya” (typická japonská restaurace).

Věk

Tokio od 18 let

Fukuoka od 14 let

Program jazykových kurzů japonštiny

Jazyková škola japonštiny a japonské kultury nabízí mnoho zajímavých programů, kurzy japonštiny obecné, kurzy japonštiny konverzační, japonštinu s programem nebo se zakončením zkouškou z japonštiny.

img_01

Jazyková škola organizuje též pracovní stáže/internship v japonských firmách se zaměřením na přání klienta. Výhodou je získání schopnosti komunikace v japonském prostředí a seznámení s velmi zajímavými pravidly jednání a chování. Pracovní stáž je neplacená a trvá dle přání 4 – 12 týdnů. Podmínkou je předchozí přípravné studium japonštiny po dobu 4 týdnů. Minimální věk 20 let požadavek znalost angličtiny (ca IELTS 5) nebo dobrá znalost japonštiny. Popis programu v angličtině naleznete zde Internship program.

Ceník

Jazykový kurz japonštinyPočet hodin týdněCena za týden
Kurz japonštiny20 lekcí7 182 Kč
Kurz japonštiny konverzační, s japonskou kulturou,
s aktivitami nebo se zkouškou
25 lekcí9 045 Kč

Registrační poplatek za kurz a výukové materiály činí 4 752 Kč.

Poplatky za zdravotní pojištění a lékařské prohlídky při pobytu delším jak rok činí  5 646 Kč.

Podívejte se do katalogu kurzů japonštiny Genki.

Příklad programu ve škole naleznete zde: návrh programu.

Ubytování

Typ ubytováníCena zy týden
Ubytování v rodině se snídaní2 214 Kč

Registrační poplatek za zprostředkování ubytování činí:

2 106 Kč pro Fukuoku

4 293 Kč pro Tokio

Typy ubytování při studiu japonštiny

Soukromý guest house (minimálně 4 týdny)
Cca 40 minut od školy  v jednolůžkovém pokoji v bytě či v domě, který budete sdílet s dalšími zahraničními nebo místními studenty. Pokoje jsou jednoduše zařízené a ostatní místnosti, jako je kuchyně a koupelna, budete mít společné se spolubydlícími. Lůžkoviny jsou k dispozici, ručníky ale musíte mít vlastní.

Soukromý byt
Pokoje jsou jednolůžkové s vlastní koupelnou, posezením a kuchyňkou. Nezapomeňte si vzít vlastní ručníky (lůžkoviny jsou k dispozici). K dispozici je zdarma také vysokorychlostní WiFi. Většina soukromých bytů se nachází v centru Tokia.

Sdílený pokoj
2 až 6 zahraničních nebo tokijských studentů sdílí jeden pokoj s patrovými lůžky, psacími stoly a židlemi. Kuchyně, koupelna a další prostory jsou společné. Lůžkoviny najdete na místě, musíte si ale přivézt vlastní ručníky.

Hostitelská rodina Většina rodin žije v blízkosti centra města, asi 45 minut městskou hromadnou dopravou od školy. Ubytováni budete v jednolůžkovém pokoji se snídaní. Život s japonskou rodinou je skvělá příležitost poznat japonské zvyky, ochutnat kulinářské speciality a v neposlední řadě si také procvičit jazyk. V příjemné atmosféře domova japonských rodin se ani začátečníci nemusí obávat o svou jazykovou úroveň, bez problémů se se členy rodiny dorozumíte.

Sdílené apartmány (pro osoby starší 18 let)
Sdílení apartmánů, společně s ostatními japonskými studenty, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí být nezávislí, ale zároveň jsou společenští a přístupní pro seznamování. Každý student má k dispozici jednolůžkový pokoj a s ostatními spolubydlícími sdílí společné prostory apartmánu (kuchyň, obývací pokoj, koupelna, prádelna). Většina apartmánů, které jsou v aktuální nabídce, se nachází v blízkosti centra města, asi 10-30 minut autobusem nebo metrem od školy.

Rezidence
Budete ubytováni v jednolůžkových pokojích. S ostatními ubytovanými studenty sdílíte a prádelnu. K dispozici je ložní prádlo, ručníky nikoli. Pokoje odpovídají japonským standardům, a proto jsou relativně malé.
Vzdálenost od školy, městskou hromadnou dopravou, je cca 15 minut. Vlastní koupelna a WC, vybavení pokoje v evropském stylu, klimatizace a lednice. Společná kuchyň.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Doprava

Levné letenky do Tokia zakoupíte na našem webu.

Video

MapaMapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Japonsko | Kobe | Japonština

Vydejte se za studijem japonštiny do krásného japonského města Kobe. Naučte se tento populární jazyk, poznejte, zažijte a ochutnejte tu jedinečnou kulturu!

Japonsko I Tokio, Fukuoka I Japonština a japonská kultura

Poznáte exotickou zemi, naleznete nové přátele a naučíte se komunikovat v jazyce, který u nás skoro nikdo neovládá. Japonština je zajímavá, Japonsko úžasné.

Japonsko I Tokio, Nagano I Japonština

Poznejte kulturu a jazyk Japonska. Kurzy japonštiny s programem ve městech Tokio a Nagano s možností lyžování nebo horolezectví.

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA