420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 45 872 Kč

Anglie I Whitstable I Angličtina pro mládež v domě učitele

Anglie I Whitstable I Angličtina pro mládež v domě učitele

Potřebujete mít jistotu kvalitní péče o studenty ? Dáváte přednost individuálnímu přístupu ? Nová, zajímavá a efektivní varianta výuky angličtiny ve skupině max. 6 studentů v domě učitele.

Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Whitstable je krásné, tradiční přímořské městečko v hrabství Kent, známé nejen rušnou hlavní třídou s butiky, ale i námořním dědictvím, čilým přístavem a trhem s rybami a ústřicemi. Město se může také pochlubit krásnou oblázkovou pláží s promenádou a nádherným zámkem se zahradami. V místě se nachází i plavecký bazén nebo bowling.

Jazykový kurz angličtiny pro mládež 

Studijní program Home 6 

Home Group 6 je nový a jedinečný způsob, jak se naučit anglicky. Budete studovat v jazykovém kurzu angličtiny v malé skupině (maximálně 6 studentů) v příjemném prostředí v domě učitele angličtiny a zároveň se budete moci spřátelit s ostatními studenty. Přátelská, rodinná atmosféra ‘domácího vyučování’ angličtiny studenty nadchne. Po skončení dopoledních hodin jazykového kurzu se v doprovodu místního koordinátora mohou zúčastnit odpoledních výletů do zajímavých míst v okolí. Požadovaná úroveň  znalosti A2 – B1.

Věk

od 14 do 16 let

Studijní program

Kurz trvá dva, čtyři nebo šest týdnů v letních měsících. Počet hodin výuky týdně je 20 lekcí. Odpoledne žáků se naplní náročným programem sportovních aktivit, výletů a návštěv muzeí, galerií apod. Kurz zahrnuje i celodenní výlet každý týden. Studenti navštíví Londýn alespoň jednou během svého pobytu. Sociální program je organizován a zajišťován rodilými mluvčími. Studenti také obdrží, jako součást programu, Gold Megarider buspass, který jim umožní cestovat po celém Kentu zdarma během svého pobytu.

Orientační cena

45 872 Kč za 2 týdny

Cena zahrnuje

  • transfer
  • ubytování s plnou penzí
  • 20 lekcí / týden
  • kulturní a volnočasový program
  • legitimace na autobus

Cena dle kurzu ČNB k 26. 1. 2018:  1 GBP = 29,033 CZK.

Doprava

Letecky nebo autobusovou dopravou Praha – Londýn.

Transfer je zahrnut v ceně.


Mapa
Fotky

Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA