420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kanada I Montréal I Angličtina a francouzština

Kanada I Montréal I Angličtina a francouzština

Země

Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části Severní Ameriky. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální říše. Kanada je federací deseti provincií a tří spolkových teritorií, parlamentní konstituční monarchií. Sama sebe definuje jako zemi dvoujazyčnou (oficiální jazyky jsou angličtina a francouzština) a multikulturní. Z průmyslového hlediska jde o technicky vyspělou zemi disponující rozsáhlými přírodními a nerostnými zdroji. Země má úzké politické a ekonomické vztahy s USA, s níž má dlouhou vojensky nestřeženou hranici.

Místo

Montréal

je druhé největší kanadské město, největší město provincie Québec a druhé největší frankofonní město na světě. Podle sčítání z roku 2011 má 1 886 481 obyvatel (bez aglomerace). Montréal se nachází na jihu provincie Québec, asi 270 kilometrů jihozápadně od provinčního hlavního města Québecu a 190 kilometrů východně od Ottawy, hlavního města Kanady. Město leží na Montréalském ostrově, na soutoku řeky Ottawy (francouzsky Rivière des Outaouais) a Řeky Svatého Vavřince (francouzsky Fleuve Saint-Laurent). Leží zde největší vnitrozemský přístav na světě.

montreal

Jazyková škola

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Škola je umístěna v centru města, poblíž nejdelší obchodní třídy v Kanadě, stanice metra a  nespočtu restaurací.

Brožura

Ceník

Program kurzů angličtiny a francouzštiny Cena za týden
Angličtina a francouzština Part-time (10lekcí / týden) 2 455 Kč
Obecné kurzy angličtiny a francouzštiny Standard (20 lekcí / týden) 4 911 Kč
Intenzivní kurzy angličtiny a francouzštiny Intensive (30 lekcí / týden) 5 667 Kč
Individuální kurzy angličtiny a francouzštiny One – to – One (2 lekce denně) 7 933 Kč

Registrační poplatek činí 2 833 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Rodina, 1L pokoj polopenze 4 344 Kč

Poplatek za ubytování činí 3 646 Kč.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 CAD = 18,98 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální […]

Kanada I Vancouver I Vysoká škola managementu

Zažádejte si po dokončení bakalářského programu na soukromé univerzitě Ascenda ve Vancouveru o pracovní povolení do Kanady na další 3 roky! Studujte a pracujte v oboru Management pohostinství a získejte neocenitelné zkušenosti do svého CV!

Kanada I Toronto a Vancouver I Univerzitní přípravný kurz

Chcete kvalitní přípravu na kanadskou univerzitu? Škola ILAC nabízí přípravný kurz, který Vám může zajistit místo na nejprestižnější škole v Kanadě.

Kanada I Vancouver a Whistler I Pracovně-studijní program v pohostinství a turismu

Studium a práce v Kanadě je ideální možností k získání skvělých znalostí angličtiny i pracovních zkušeností pro Vaši budoucí pracovní kariéru. Investujte do vzdělání, tyto peníze se Vám bohatě vrátí!

Kanada I Vancouver I Canadien College I Studium na vyšší odborné a jazykové škole

Studium na vyšší a vysoké odborné škole, angličtina, mez. obchod, marketing, IT, pohostinství, management, zdravotní péče

Kanada I Montréal I Angličtina a francouzština

Využijte skvělé příležitosti k prohloubení znalostí francouzštiny a angličtiny v kanadském Montréalu. V nabídce školy jsou další Kanadská města (Vancouver, Victoria, Ottawa, Toronto a Calgary), pro jejich nabídku nás neváhejte kontaktovat.

KONZULTACE ZDARMA