420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kanada I Toronto a Vancouver I Univerzitní přípravný kurz

Kanada I Toronto a Vancouver I Univerzitní přípravný kurz

Země

Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální říše. Kanada je federací deseti provincií a tří spolkových teritorií, tedy parlamentní konstituční monarchií. Sama sebe definuje jako zemi dvoujazyčnou (oficiální jazyky jsou angličtina a francouzština) a multikulturní. Z průmyslového hlediska jde o technicky vyspělou zemi disponující rozsáhlými přírodními a nerostnými zdroji. Země má úzké politické a ekonomické vztahy s USA, s níž má dlouhou vojensky nestřeženou hranici.

Místo

Toronto

Je největším kanadským městem s populací více než 4 miliony. Toronto je bráno jako velmi bezpečné město s multikulturní společností. Město je také známe pro svůj bohatý noční život se spoustou úžasných kulturních akcí a festivalů.

Vancouver

Vancouver je pravidelně uváděn mezi prvními městy nejlepších pro život. Město má vůdčí postavení v udržitelnosti a přístupnosti. Vancouver je mixem odlišných etnik, náboženstvích a kulturních skupin z celého světa.

Škola

International Language Academy of Canada

Jazyková akademie ILAC pořádá jazykové kurzy a pracovně studijní programy již od roku 1997, má sídlo v Torontu. Jazyková akademie ILAC získala za dobu svého působení několik ocenění: Top Language School of the Year i několikanásobné vítězství v prestižní anketě LTM Star Awards. Jazykové školy ILAC se honosí tím nejlepším renomé ze všech kanadských škol. Pyšní se vítězstvím v anketě „nejlepší škola v Severní Americe”. Skvělá příležitost ke spojení angličtiny a praxe!

Jazykové školy disponují účelně vybavenými třídami, kavárnou, studentským salonkem, stovkou počítačů s rychlým internetem a samozřejmě bezdrátovou sítí Wi-Fi pro přístup k internetu. V jazykové  škole jsou čeští studenti v minimálním zastoupení (cca 2 %).

Věk

od 18 let

Studijní program

Studenti, kteří absolvují tento přípravný kurz, jsou schopni dosáhnout požadovaného skóre u jazykových certifikátů TOEFL nebo IELTS a bez problémů se pak dostat i na vysoké školy. Široká škála zahraničních škol uznává tento přípravný kurz (seznam k nahlédnutí). Studenti se naučí psát dlouhé a kvalitní eseje, dělat prezentace a výzkumy. Tým specialistů následně pomůže studentům získat místo na prestižní univerzitě v Kanadě.

Studenti, jejichž úroveň jazyka je nižší jak mírně pokročilá, musí absolvovat přípravný jazykový kurz obecné angličtiny.

Ceník

KurzDélka kurzu v týdnech30 lekcí týdně38 lekcí týdně
Obecná angličtina, Příprava na certifikát
(FCE, CAE, TOEFL, IELTS), Business English
1 – 106 460 Kč7 505 Kč
11 – 216 175 Kč7 220 Kč

Registrační poplatek činí 2 337 Kč / 3 740 Kč v červnu a červenci.

Učební materiály stojí 1 030 Kč.

Jedna lekce trvá 45 minut.

Pro termíny, kdy je možné kurz začít, nás prosím kontaktujte!

Ubytování

Typ ubytováníStravováníCena za týden
Hostitelská rodina – jednolůžkový pokojplná penze4 207 Kč
Hostitelská rodina – sdílený pokojplná penze3 740 Kč
Rezidenční ubytovánívlastnína vyžádání

Ubytovací poplatek činí 3 646 Kč.

Pro letní sezónu (20.6. – 2.8.) je nutné připočítat příplatek ca 500 Kč  / týden.

Ceny dle kurzu ČNB k 30. 8. 2016:  1 CAD = 18,07 CZK.

Další příplatky

Letištní transfery jsou za 3 179 Kč tam i zpět.

Reference

Škola vyhrála švýcarské ocenění za nejlepší jazykovou školu v Kanadě pro rok 2015.

unnamed (1)

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA