420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kanada I Vancouver I Canadien College I Studium na vyšší odborné a jazykové škole

Kanada I Vancouver I Canadien College I Studium na vyšší odborné a jazykové škole

Země

Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části Severní Ameriky. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální říše. Kanada je federací deseti provincií a tří spolkových teritorií, parlamentní konstituční monarchií. Sama sebe definuje jako zemi dvoujazyčnou (oficiální jazyky jsou angličtina a francouzština) a multikulturní. Z průmyslového hlediska jde o technicky vyspělou zemi disponující rozsáhlými přírodními a nerostnými zdroji. Země má úzké politické a ekonomické vztahy s USA, s níž má dlouhou vojensky nestřeženou hranici.

Místo

Vancouver je jedno z nejkrásnějších měst na světě s největším městským parkem v severní Americe, Stanley Park, mnoho písečných pláží, které jsou jen pár minut z centra města, obklopeno  pohořím North Shore. Vancouver se nachází na malebném pobřeží Tichého oceánu, v blízkosti Seattlu a San Francisca. Je to skvělá turistické destinace v Kanadě s jeho neomezenou škálou možností pro cestovatele, známé pro jeho bezpečnost a čistotu. Nedaleké Pohoří North Shore nabízí vynikající podmínky pro lyžování během zimy, najdete zde 3 ski resorty vzdálené 20 minut z centra města, úchvatné turistické a vyhlídkové příležitosti po celý rok. Město se pyšní mnoha golfovými hřišti, tenisovými kurty, krytými kluzišti, sportovními centry.

Vancouver-skyline

Odborná škola a Jazyková škola

Studium oborů Marketing, Obchod, Mezinárodní obchod, Zdravotní péče, Projektový management, Pohostinství

Canadien College – soukromá vyšší a vysoká škola v centru Vancouveru s  krásnými zrekonstruovanými učebnami. Studium v zahraničí na kvalitní odborné škole.   Učebny jsou umístěny ve 2. patře a kanceláře ve 4. patře. Velká střešní zahrada v 5. patře. Canadien College nabízí odborné kurzy IT, marketing, obchod, mezinárodní obchod, zdravotní péče, pohostinství.

Canadien College of English je Jazyková škola, která je součástí vyšší a vysoké školy a pořádá jazykové kurzy angličtiny i přípravné kurzy ke studiu na univerzitách.

Podívejte se do informačního letáku: Folder

Výhody studia v Kanadě

 • výuka probíhá pomocí moderní vyučovací metody SMRT
 • nový renovovaný campus, krásné výukové prostory, střešní terasa, restaurace
 • vynikající národnostní mix
 • osobní studijní poradenství
 • příjemná a přátelská atmosféra
 • odborné studium zajímavých oborů mezinárodní obchod, marketing, pohostinství, IT, zdravotní péče

campus

Studijní program

Intenzivní a superintenzivní  kurzy angličtiny

Jazykové kurzy angličtiny pro akademické účely s možností přechodu na jiné univerzity

International Trade / Mezinárodní obchod

Studium Mezinárodního obchodu na odborné vyšší a vysoké škole  v Kanadě v programu  International Trade Diploma vybavuje studenty teoretickými i  praktickými dovednostmi.   12-měsíční studium  oboru Mezinárodní obchod Co-op spolu s osmi kurzy FITT na této odborné vyšší škole v Kanadě poskytuje studentům možnost žádat o jejich osvědčení International Trade Professional (CITP) po absolvování programu. Studium v angličtině v Kanadě lze nabídnout v délce 1, 2,4 nebo 8 semestrů.

Kariérní příležitosti

Studium na  odborné vyšší a vysoké škole ve Vancouveru nabízí obrovské možnosti kariérního postupu, absolventi mají možnost pracovat ve firmách mezinárodního obchodu, včetně prodeje a nákupu nebo logistiky, financí, obchodu a investic.  Co-op je nedílnou součástí tohoto programu studia mezinárodního obchodu na odborné škole v Kanadě a poskytuje studentům základní zkušenosti potřebné ke splnění kritéria FITT Certified International Trade Professional. 

Business Management / Management obchodu

International Business Management Diploma – studium v zahraničí na vyšší a vysoké škole Canadian College  pomáhá studentům vytvořit si pevné základy v tradičních tématech obchodu v globálním myšlení, což jsou nejdůležitější dovednosti v dnešním podnikání. Po úspěšném absolvování programu studia Managementu obchodu Diploma, mají studenti také možnost získat další certifikát Forum for International Trade Training (FITT) a také získají cenné obchodní zkušenosti prostřednictvím Co-op. Studium probíhá 1,2,3,4 nebo 6 semestrů, např. program na 6 semestrů znamená 36 týdnů placené pracovní zkušenosti a získání diplomu Business Management

Kariérní příležitosti   
Absolventi budou mít možnost pracovat v širokém spektru odvětví obchodu a průmyslu, v domácích a mezinárodních lokalitách, včetně výrobců, společností pro výzkum trhu, mezinárodní marketing a prodej, kulturní vztahy, vzdělávací instituce, jako obchodníci, makléři bank a jiných finančních institucí, mezinárodních obchodních konzultačních firem.

Hospitality Management / Management pohostinství

Studijní program oboru managementu pohostinství na vyšší a vysoké odborné škole v Kanadě na Canadian College nabízí celou řadu možností studia v angličtině se získáním certifikátu či diplomu, které jsou uznány American Hotel & Lodging Educational Institute (AH &LA;) a také mezinárodně uznávané pro splnění profesních oborových norem. Každý program byl samozřejmě navržen tak, aby studentům nabízel konkurenční výhodu, aby byli univerzálně připraveni pro práci v globální ekonomice. Studium trvá 1 nebo 4 nebo 8 semestrů. Co-op program znamená studium na odborné škole obor pohostinství a gastronomie včetně placené pracovní stáže.

Co-op trénink 

je nedílnou součástí tohoto programu studia pohostinství v Kanadě, poskytuje studentům získat zkušenost v oblasti mezinárodního hotelu, hotelových rezortů nebo cestovního ruchu. Studium na vyšší odborné škole s programem Co-op umožňuje studentům získat pracovní zkušenost na pozici vstupní úrovně a druhý co-op se snaží poskytnout studentům příležitosti, které povedou z vstupní pozice na úroveň řízení. 48 týdnů co-op programu studia na odborné škole v Kanadě  a  48-týdnů akademického studia pohostinství a gastronomie přímo na vyšší škole ve Vancouveru.

Project Management /Management projektů

Stále častěji  přední společnosti potřebují odborníky na projektové řízení schopné dodávat práci včas a v rámci rozpočtu. Co-op je nedílnou součástí tohoto programu, neboť poskytuje studentům základní zkušenosti . Studenti, kteří úspěšně dokončí program studia na odborné vyšší škole v Kanadě obdrží Canadian College Project Management Diploma.

IT Diploma / studium IT na vyšší a vysoké odborné škole ve Vancouveru, příprava  a kariérní příležitosti pro následující pozice:

 • Síťový technik
 • Síťový administrátor
 • Servisní specialista
 • CISCI inženýři
 • IT administrátoři
 • Technická podpora
 • Síťový specialisté
 • Linux administrátoři
 • Obor systémový specialisté
 • Dálkový systémový specialisté
 • Specialisté systémových integrací
 Co-op je nedílnou součástí programu studia IT Information Technology Diploma, protože poskytuje studentům praxi  v kanadském podnikatelském prostředí. Co-op studijní program IT na vyšší škole ve Vancouveru začíná po dvou semestrech studií, takže jsou na něj studenti připraveni.

Social Media Marketing Diploma

Zdravotní péče / Health Care Assistent Diploma

Informace

Každý semestr trvá 12 týdnů a po něm následuje týden prázdnin.

Zahájení studia: leden, duben, červenec a říjen

Požadavky k přijetí

 • středoškolské vzdělání s maturitou
 • znalost angličtiny IELTS 5,5 nebo 78 při zkoušce na Canadien College

Poznámka: Studenti, kteří nesplňují některou z výše uvedených podmínek, můžou zlepšit svoje znalosti angličtiny na Jazykové škole CCEL v jazykových kurzech angličtiny před nastoupením na odborné studium na vyšší a vysoké škole Canadian College.

Orientační ceník

Studijní programManagement obchodu / Business management
Školné (18 měsíců)193 000 Kč
Studijní materiál a přihláška23 000 Kč
Ubytování ve 2L apartmánu v Kampusuod 14 000 Kč / měsíc

Informujte se prosím na konkrétní cenu studijního programu. Každý z oborů angličtina, marketing, obchod, mezinárodní obchod, pohostinství, IT, lékařská péče atd. má jinou délku studia a jiné ceny. Ceník lze nalézt též na www. canadiencollege.com.

Cen dle kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 CAD = 18,80 CZK.

Ubytování

1/ ubytování ve studentské koleji / apartmánech,  5 minut pěšky do Canadian College. Vyšší odborná a jazyková škola vlastní studentskou kolej přímo v centru Vancouveru, která slouží pouze pro studenty jazykové a vyšší odborné školy. Jazyková škola angličtiny a vyšší odborná škola nabízí plně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové apartmány na ulici Robson. Každé apartmá má plně zařízenou kuchyň, kabelovou televizi a bezdrátový vysoce rychlostní internet. Všechna apartmá jsou nekuřácká.

2/ubytování v kanadské rodině ve Vancouveru, ubytování v rodině je  bezpečné a jedná se i cenově dostupný způsob  pobytu ve Vancouveru. Koordinátor Vyšší odborné školy nebo Jazykové školy Vás umístí do rodiny, která bude splňovat všechny Vaše požadavky.

Sdělení školního koordinátora 

“Studenti si mohou vybrat z možností jednolůžkový pokoj s 3 jídly denně a společnou koupelnou nebo společným dvojlůžkovým pokojem s 2 jídly denně, 3 o víkendu, a společnou koupelnou. Další možností je jednolůžkový pokoj s 3 jídly denně a vlastní koupelnou. Jestliže je v rodině už jiný student, bude mluvit jiným jazykem. Všechny rodiny jsou prověřeny a pravidelně kontrolovány.  Někteří studenti mají speciální požadavky ohledně náboženství, speciální diety, alergie, atd., které budou brány v potaz. Pobyt v rodině je skvělá příležitost pro procvičování Vaší angličtiny a poznání kanadské kultury.”Reda Escaros (Homestay Coordinator)

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA