420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 4 310 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Kanárské ostrovy I Tenerife I Španělština a surf, potápění nebo paragliding

Kanárské ostrovy I Tenerife I Španělština a surf, potápění nebo paragliding

Kvalitní škola s testovacím centrem, stálé léto, slunce i nedotčená příroda. Učte se španělsky v ráji.

Země

Kanárské ostrovy, Teneriffe je ostrovem věčného jara, to nejsou jen pláže zalité sluncem! Příjemné klima po celý rok, přírodní krásy, majestátní sopka, která ční nad ostrovem, to vše jsou jednoznačně atributy, díky kterým patří Teneriffe k prvotřídním turistickým cílům při cestách za nezapomenutelnými zážitky.

Místo

Puerto de la Cruz, město s 30 000 obyvateli, se může pochlubit mezinárodním šarmem a již mnoho let také výbornou turistickou infrastrukturou. Teneriffe je snadno přístupné z mnoha leteckých i vodních tras, nachází se v Atlantském oceánu. Má stále příjemné letní klima a to i během podzimu a zimy, kdy panují teploty okolo 22° C. Právě proto je tento největší ostrov Kanárských ostrovů velkým lákadlem pro turisty ze Španělska i z celého světa.

Puerto-de-La-Cruz

Jazyková škola

Jazyková škola a FU mezinárodní akademie se nachází na dvou místech – na severu v La Paz, v krásné a klidné oblasti Puerto de la Cruz naproti Botanické zahradě a na jihu v Costa Adeje. Škola je uznána Institutem Cervantes jako  velmi kvalitní jazyková škola, je též členem několik dalších asociací a institucí,  nachází se zde testovací centrum. Jedna lekce trvá 45 minut.

Věk

od 16 let

Studijní program

Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden
Standardní kurz20 lekcí4 310 Kč
Intenzivní kurz30 lekcí6 940 Kč
Intenzivní kurz + potápění20 + 5 potápění13  340 Kč
Intenzivní kurz + surfování20 + 5 surf7 534 Kč
Intenzivní kurz + paragliding20 + 1 paragliding6 890 Kč
Obchodní španělština20 + 5 lekcí8 953 Kč
Španělština pro cestovní ruch20 + 10 indiv lekcí13 597 Kč

Ubytování

Typ ubytováníCena za týden
Společný byt – jednolůžkový pokoj3 612 Kč
Rodina v jednolůžkovém pokoji se snídaní5 212 Kč
Rodina v jednolůžkovém pokoji s polopenzí6 502 Kč

Registrační poplatek za kurz činí  50 Eur.

Administrativní poplatek 40 Eur.

Cena dle kurzu ČNB k 30.01.2019:  1 EUR = 25,800 CZK

Mapa
Fotky


Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA