420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Země

Kostarika, celým názvem República de Costa Rica, český doslovný překlad Bohaté pobřeží, je republika ve Střední Americe. Sousedními státy jsou na severu Nikaragua a na jihu Panama. Západní pobřeží Kostariky omývají vody Tichého oceánu, východní Karibské moře.

Místo

San José je hlavním městem Kostariky. Nachází se v kostarickém Centrálním údolí, ve kterém žije většina populace státu. Spolu se blízkými městy Alajuela, Heredia, Cartago a dalšími sídly vytváří rozlehlou aglomeraci, která udává ekonomický vývoj celé země. Je známé pro svůj pozoruhodný urbanistický rozvoj, kdy historické budovy z koloniálního období přímo sousedí s ultramoderními stavbami. Název města je odvozen od jména svatého Josefa (španělsky San José).

Manuel Antonio

Jazyková škola

Máximo Nivel je jazyková škola s dvěma pobočkami v Kostarice. Je jednou z nejoblíbenějších jazykových škol pro výuku španělštiny. Jazyková škola se specializuje na výuku španělštiny pro zahraniční studenty. Výuka probíhá v malých skupinách studentů a působící učitelé jsou rodilí mluvčí španělštiny, kteří jsou velmi přátelští a během pobytu se o Vás rádi postarají. Zaměstnanci školy hovoří i několika dalšími jazyky a jsou ochotni Vám pomoci, kdykoliv bude potřeba.

Maximo Nivel Building

Jazyková škola Máximo Nivel nabízí jak základní kurzy španělského jazyka tak i dobrovolnické programy nebo pracovní stáže pro studenty. Jazykové kurzy jsou i se zaměřením na přípravu k jazykovým zkouškám nebo na sport či dobrodružství (španělština a potápění). V nabídce jazykové školy nechybí ani středoškolské programy nebo letní jazykové kempy. Nabídka kurzů jazykové školy Máximo Nivel je rozšířena i o programy a kurzy v Peru či Guatemale.

Orientation room

V jazykové škole máme českého zástupce!

Fotogalerie jazykové školy

Jazykové kurzy španělštiny

Místo konání kurzuCena za týden
(20 lekcí)
Cena za týden
(30 lekcí)
Jazykový kurz ke zkouškám TEFL*Kurz surfováníKurz potápění
San José8 471 Kč14 883 Kč
Manuel Antonio9 439 Kč16 699 Kč41 141 Kč4 719 Kč13 311 Kč

*Cena za jazykový kurz španělštiny k jazykovým zkouškám TEFL obsahuje 150 lekcí.

Brožura jazykových kurzů

Dobrovolnictví

V rámci tohoto programu se můžete stát dobrovolníkem v různých oborech dle svého zájmu a pomoci potřebným.

Obory:

 • Práce s dětmi
 • Výuka angličtiny
 • Záchrana želv
 • Lékařská pomoc
 • Stavitelství
 • Housekeeping

Teaching English

Cena za jeden týden dobrovolnictví činí 15 731 Kč.

Cena zahrnuje i stravu a ubytování během projektu.

S každým dalším týdnem navíc se cena za jeden týden snižuje.

Brožura dobrovolnických programů

Pracovní stáže

Díky programu pracovních stáží v Kostarice získáte jedinečnou příležitost získat pracovní umístění v oboru, ve kterém se například vzděláváte. A dosáhnout tak potřebných zkušeností z praxe, které se Vám budou krásně vyjímat ve Vašem CV! Minimální délka trvání pracovní stáže je jeden měsíc. Pracovní stáž je ale neplacená.

Obory:

 • Education
 • Special Education
 • Micro Business
 • Hospitality & Tourism
 • Medical

ptait_20120508_2813_8093923367_o

Cena za měsíční pracovní stáž činí 46 585 Kč.

Cena zahrnuje i stravu a ubytování během projektu.

Brožura pracovních stáží

Ubytování

Jednolůžkový pokojStravaCena za týden od
Hostitelská rodinapolopenze4 719 Kč
Studentská rezidence bez7 213 Kč

Další možností je i ubytování v hostelu, ve sdíleném bytě nebo na hotelu.

Pro další varianty ubytování nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 8. 2016: 1 USD = 24,20 Kč.

Video
Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Chtěli byste zažít to pravé dobrodružství? Stačí si vybrat z široké nabídky dobrovolnických a poznávacích programů nejen v Asii ale i ve Střední a Jižní Americe!

KONZULTACE ZDARMA