Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Země

Kostarika, celým názvem República de Costa Rica, český doslovný překlad Bohaté pobřeží, je republika ve Střední Americe. Sousedními státy jsou na severu Nikaragua a na jihu Panama. Západní pobřeží Kostariky omývají vody Tichého oceánu, východní Karibské moře.

Místo

San José je hlavním městem Kostariky. Nachází se v kostarickém Centrálním údolí, ve kterém žije většina populace státu. Spolu se blízkými městy Alajuela, Heredia, Cartago a dalšími sídly vytváří rozlehlou aglomeraci, která udává ekonomický vývoj celé země. Je známé pro svůj pozoruhodný urbanistický rozvoj, kdy historické budovy z koloniálního období přímo sousedí s ultramoderními stavbami. Název města je odvozen od jména svatého Josefa (španělsky San José).

Manuel Antonio

Jazyková škola

Máximo Nivel je jazyková škola s dvěma pobočkami v Kostarice. Je jednou z nejoblíbenějších jazykových škol pro výuku španělštiny. Jazyková škola se specializuje na výuku španělštiny pro zahraniční studenty. Výuka probíhá v malých skupinách studentů a působící učitelé jsou rodilí mluvčí španělštiny, kteří jsou velmi přátelští a během pobytu se o Vás rádi postarají. Zaměstnanci školy hovoří i několika dalšími jazyky a jsou ochotni Vám pomoci, kdykoliv bude potřeba.

Maximo Nivel Building

Jazyková škola Máximo Nivel nabízí jak základní kurzy španělského jazyka tak i dobrovolnické programy nebo pracovní stáže pro studenty. Jazykové kurzy jsou i se zaměřením na přípravu k jazykovým zkouškám nebo na sport či dobrodružství (španělština a potápění). V nabídce jazykové školy nechybí ani středoškolské programy nebo letní jazykové kempy. Nabídka kurzů jazykové školy Máximo Nivel je rozšířena i o programy a kurzy v Peru či Guatemale.

Orientation room

V jazykové škole máme českého zástupce!

Fotogalerie jazykové školy

Jazykové kurzy španělštiny

Místo konání kurzuCena za týden
(20 lekcí)
Cena za týden
(30 lekcí)
Jazykový kurz ke zkouškám TEFL*Kurz surfováníKurz potápění
San José8 471 Kč14 883 Kč
Manuel Antonio9 439 Kč16 699 Kč41 141 Kč4 719 Kč13 311 Kč

*Cena za jazykový kurz španělštiny k jazykovým zkouškám TEFL obsahuje 150 lekcí.

Brožura jazykových kurzů

Dobrovolnictví

V rámci tohoto programu se můžete stát dobrovolníkem v různých oborech dle svého zájmu a pomoci potřebným.

Obory:

 • Práce s dětmi
 • Výuka angličtiny
 • Záchrana želv
 • Lékařská pomoc
 • Stavitelství
 • Housekeeping

Teaching English

Cena za jeden týden dobrovolnictví činí 15 731 Kč.

Cena zahrnuje i stravu a ubytování během projektu.

S každým dalším týdnem navíc se cena za jeden týden snižuje.

Brožura dobrovolnických programů

Pracovní stáže

Díky programu pracovních stáží v Kostarice získáte jedinečnou příležitost získat pracovní umístění v oboru, ve kterém se například vzděláváte. A dosáhnout tak potřebných zkušeností z praxe, které se Vám budou krásně vyjímat ve Vašem CV! Minimální délka trvání pracovní stáže je jeden měsíc. Pracovní stáž je ale neplacená.

Obory:

 • Education
 • Special Education
 • Micro Business
 • Hospitality & Tourism
 • Medical

ptait_20120508_2813_8093923367_o

Cena za měsíční pracovní stáž činí 46 585 Kč.

Cena zahrnuje i stravu a ubytování během projektu.

Brožura pracovních stáží

Ubytování

Jednolůžkový pokojStravaCena za týden od
Hostitelská rodinapolopenze4 719 Kč
Studentská rezidence bez7 213 Kč

Další možností je i ubytování v hostelu, ve sdíleném bytě nebo na hotelu.

Pro další varianty ubytování nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 8. 2016: 1 USD = 24,20 Kč.

Video
Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Chtěli byste zažít to pravé dobrodružství? Stačí si vybrat z široké nabídky dobrovolnických a poznávacích programů nejen v Asii ale i ve Střední a Jižní Americe!

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA