420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kuba I Havana I Španělština v Karibiku

Kuba I Havana I Španělština v Karibiku

Země

Kuba

Kuba jedna z posledních bašt komunismu, země známá svými doutníky, koktejly z kubánského rumu (cuba libre a mojito), které můžete ochutnat ve vyhlášených barech s karibskou hudbou a v neposlední řadě krásou svých žen. Lány cukrové třtiny podtrhují šťavnatou zeleň ostrova. Ostrov nabízí i pohádkové karibské pláže. Podaří se stihnout ještě pitoreskní svět, ranní pochody pionýrů a spoustu starých amerických aut s motory z Volhy?

Místo

Havana

Je hlavním městem Kubánské republiky. Město je zároveň jednou ze 14 provincií na Kubě – City of Havana. Ve městě žije přes 2,3 mil. obyvatel. Je to největší město jak v Kubánské republice, tak v celé oblasti Karibiku. Havana leží na severozápadním pobřeží ostrova Kuba. Hlavní město Kuby nabízí několik pěkných míst, například promenádu Malécon, řadu zachovalých koloniálních staveb ve staré Havaně.

007-cama-0a

Jazyková škola

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Podívejte se do katalogu.

Škola se nachází v bohaté pobřežní čtvrti Miramar, která je hlavním sídlem ambasád, hotelů, mezinárodních společností a nočního života.

web-spanisch-lernen1024x768-32-3b

Ceník

Program španělštiny Cena za týden (délka 1 – 8 týdnů)
Jazykový kurz španělštiny Part-time (10 lekcí / týden) 3 516 Kč
Jazykový kurz španělštiny Standard (20 lekcí / týden) 5 139 Kč
Jazykový kurz španělštiny Intensive (30 lekcí / týden) 7 303 Kč
Individuální kurz One – to – One (2 lekce denně) 8 115 Kč

Transfer z letiště Havana: 513 Kč

Speciální akce – odpolední kurzy salsy!  2 702 Kč za týden (deset lekcí/pět dní)

Ubytování

Typ ubytování Počet lůžek na pokoji Cena za týden / vysoká sezona
Byt dvě 5 558 Kč / 7 098 Kč
Byt jedno 8 260 Kč / 9 827 Kč
Penzion dvě 6 071 Kč / 7 612 Kč
Penzion jedno 9 692 Kč / 11 259 Kč

Vysoká sezona trvá od 19. května do 29. srpna a od 1. listopadu do 4. dubna.

Ceny dle aktuálního kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA